PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99312}

On, ona i dzieciaki

My Wife and Kids
7,5 40 465
ocen
7,5 10 1 40465
7,7 3
oceny krytyków
On, ona i dzieciaki
powrót do forum serialu On, ona i dzieciaki

Kiedyś bawił mnie ten serial, jak cierpiałem na bezsenność, to w nocy oglądalem na cc, jednak to
pewnie kwestia pory. Teraz, gdy trafiam na niego na cc, to zawsze w momencie, gdy janet drze
mordę jakby jej rodzinę zarzynali. Nie wiem, czy ten serial kogokolwiek bawił i skąd taka wysoka
jego ocena, jednak dla mnie to rażąco słaby, rasistowski twór, który dawno powinien zostać zdjęty z
ekranu, a osoba grająca janet powinna mieć zakaz grania kogokolwiek, kiedykolwiek.

wesolyslonecznik

Mnie do dziś śmieszy,serial. Ale nie Janet, w każdrej z postaci w serialu można było znaleźć coś co było zabawne - u Juniora to lepiej spytać co nie jest w nim zabawnego,byłoby szybciej. Ona.jest w tym serialu, tylko po to by Michael mógł sie naśmiewać z jej wagi i jej grubych koleżanek.
Człowieku,ja.przy tym serialu miałem zagrożenie zawału mięśnia śmiechowego,szczególnie wtedy gdy Jr coś mówił i wymyślał albo gdy Tony sie śmiał

ocenił(a) serial na 3
wesolyslonecznik

Po zachowaniu głównych bohaterów zmieniłbym tytuł na "On, ona i zwierzaki".

ulifont

Chyba "On, ona i qrwiaki" ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones