PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 357
ocen
7,7 10 1 101357
6,5 15
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Jeśli ktoś szuka 3 sezonu to na kinomanie jest już cały sezon, co prawda nieprzetłumaczony ale znając życie na dniach pojawią się napisy.

Nitisara29

Są już gdziekolwiek napisy do 1 odcinka 3 sezonu ? :)

Niepokornytz

Z tego co wiem to nie, pracuję nad tym, ale mi to może trochę zająć bo nie mam teraz tyle wolnego czasu. Jak będę coś wiedziała to dam znać :)

Nitisara29

Super dziękuje Ci bardzo :)

ocenił(a) serial na 9
Niepokornytz

dziękujemy i czekamy :)

ocenił(a) serial na 8
Nitisara29

Masz jakieś nowe informacje na temat napisów? Dokładnie chodzi mi o S03E03? :v

ocenił(a) serial na 9
Nitisara29

Tę serię, podobnie jak dwie poprzednie, tłumaczy ekipa Project Haven. Beztrosko jednak wyznają, że się z tym nie spieszą, bo mają na głowie jeszcze inny serial o więzieniu kobiet, "Wentworth" - mają ruszyć z kopyta po zakończeniu prac nad nim (a że za tydzień będzie przedostatni odcinek sezonu, napisy do "OITNB" powinny się pojawić nieprędko)...

ocenił(a) serial na 8
ex_machina_durejko

To chyba się pokuszę o oglądanie z angielskimi, jak reszta znajomych :/
Czytałam właśnie ostatnio, że któraś grupa tłumacząca orzekła, że Orange gorsze od Wentworth, więc się biorą za to drugie. Cóż, szkoda :(

ocenił(a) serial na 9
dagnerie

W zeszłym roku tłumaczyli jacyś domorośli entuzjaści, może i w tym ktoś złoży swoje umiejętności na ołtarzu wspólnej przyjemności z oglądania. :) Sama bym się za to wzięła, ale czasu brak, a i Haveny 1. serię przełożyły wyśmienicie (te domestykacyjne smaczki w stylu "Nowego przeboju Kupichy" etc. - cóż, licentia poetica :D).

ocenił(a) serial na 9
ex_machina_durejko

jestem w Project Haven i muszę cię rozczarować - nie zajmowaliśmy się 1. sezonem. Jedynie 2 i 3.

dagnerie

A jest w internecie <ONLINE> sezon 3 z angielskimi napisami? ^

ocenił(a) serial na 8
thewolfofwallstreet

napisy angielskie są chyba tylko do 1 odcinka. przynajmniej napi tylko do tego znajduje.

ocenił(a) serial na 8
mystermouse

EDIT: do 4 też znalazło. ale do 2 i 3 już nie. dziwna faza :D

mystermouse

http:// behsub . in/subtitles/ orange-is-the-new-black-third-season tu są wszystkie w języku angielskim :)

ocenił(a) serial na 9
dagnerie

Nie orzekła, że gorsze, ale że nałożyły się na siebie, a że oba tłumaczę ja, więc staram się sensownie rozłożyć siły, żeby każdy serial ujrzał światło dzienne.

ocenił(a) serial na 8
titi

Przebacz przeto przytoczenie wadliwych informacji krążących po sieci :)

titi

Dzięki za Twoją prace;)))

ocenił(a) serial na 8
ex_machina_durejko

i nadal napisów nie ma? :/

Nitisara29

ja szukam , ale w torrencie i najlepiej avi, ktoś coś ???

ocenił(a) serial na 9
anita_6_filmweb

Ja ściągam normalnie z the pirate bay, ale w formacie MKV, avi chyba też jest. A na http://subtitles. so/ są napisy po angielsku. Obejrzałam cały sezon z tymi napisami. Czasem trzeba je przesunąć o kilka sekund, ale potem wszystko jest ok :D

maslo95

hehe ;D dzięki, ale mam torrent już w avi :) czekam tylko na napisy. a z pirata też ściągałam, ale w mp4

ocenił(a) serial na 8
anita_6_filmweb

hejka! gdzie ściągnąłeś torrent? ja korzystałam do tej pory z tnt torrenty - ale zlikwidowali :(

ocenił(a) serial na 6
Nitisara29

Napisy do pierwszego odcinka w korekcie.

Bejsa

Super wiadomość. Jak będą gotowe proszę o cynka :)

ocenił(a) serial na 6
Nitisara29

Są już napisy.

ocenił(a) serial na 7
Bejsa

A gdzie??

ocenił(a) serial na 7
anszejek

Ok już mam, napi :)

ocenił(a) serial na 10
anszejek

Poratujesz? bo przed snem bym odcinek obejrzał :)

ocenił(a) serial na 10
anszejek

podłączam się pod pytanko :)

ocenił(a) serial na 6
kozakwopor

napisy 24.

Bejsa

a czemu napi nie wyszukuje ;/
a na napisy 24 trzeba się zalogować żeby pobrać .......

anita_6_filmweb

Na napi są napisy tylko trzeba wejść Zobacz dostępne napisy dla filmu "Orange Is the New Black" w katalogu Napi i tam są chyba do 4 wersji więc zobacz która Ci pasuję:)pozdrawiam

gosia1408

dzięki ;)

ocenił(a) serial na 9
anita_6_filmweb

można też obejrzeć na cda. pl
Niech mi ktoś wytłumaczy: skoro premiera pierwszego odcinka była 12 czerwca to czemu niektórzy piszą że widzieli cały 3 sezon?

ocenił(a) serial na 10
czucha82

bo wszystkie odcinki są od razu udostępniane.

ocenił(a) serial na 9
saszkax3

dzięki za odpowiedź. Nigdy się jeszcze z czymś takim nie spotkałam :)

czucha82

Netflix od pierwszego sezonu wypuszcza w jeden dzień cały sezon :) dlatego jest już zapowiedź 4 sezonu

Bejsa

Nie oglądałam jeszcze 3 sezonu, ale śledzę postęp napisów i wczoraj były już napisy do 4 odcinka prawie na ukończeniu (99% - korekta), a dzisiaj zniknęły. Robiła je jednak jakaś inna osoba niż pozostałe - były tak złe, czy odchodzi napisowy nazizm? ;)

ocenił(a) serial na 8
Cairns

Z tymi napisami strasznie ciężko, nie wiesz gdzie mogę znaleźć do 3 odcinka?

ocenił(a) serial na 9
graffeq

ludzie, tłumaczenie trwa kilka dni, chyba, że ktos wrzuci w translator i wypuści w świat. Jesli wszystkie odcinki wychodzą jednego dnia, to nie ma siły, żeby je przetłumaczyć na zaraz.

ocenił(a) serial na 9
Nitisara29

straszne flaki z olejem w tym sezonie ;/ nie obejrzałam jeszzce całego, ale naprawde sprawia t trudność, bo kompletnie sie nic nie dzieje

ocenił(a) serial na 10
9alexxandra9

3 sezon jest najgorszym jak do tej pory.
Brak głównego wątku, wątki poboczne nudne.
Obejrzałam cały sezon bo uwielbiam ten serial, ale zawiodłam się niesamowicie.

Justyna_Lew

Na razie są dostępne napisy tylko do pierwszego odcinka?

ocenił(a) serial na 10
rybao0

ja oglądam w j. angielskim... na watchseries

Justyna_Lew

Jakby ktoś coś wiedział o napisach do kolejnych odcinków, dajcie znać ;)

ocenił(a) serial na 9
rybao0

Do 2 właśnie dodałam.

titi

Dzięki za informację. :)

ocenił(a) serial na 8
rybao0

a napisy do odcinka 3? ktoś coś, będę wdzięczny za odpowiedz :)

ocenił(a) serial na 9
graffeq

w robocie.

ocenił(a) serial na 9
9alexxandra9

Kurcze - co widz to inna opinia. Dla mnie sezon 3 jest najlepszy. Wątek pisania książki i nowego biznesu Piper - uśmiałam się parę razy. No i wprowadzenie nowej dziewczyny - która wchodzi pomiędzy Piper i Alxe - SUPER:)

ocenił(a) serial na 7
9alexxandra9

moim zdaniem tragedia... nic się nie dzieje przez cały sezon, nagle SPOILER z Piper próbują zrobić ojca chrzestnego, ogółem beznadzieja, odradzam stanowczo ten sezon...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones