PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 394
oceny
7,7 10 1 101394
6,5 15
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Twórca Jenji Kohan podpisał umowę do 7 sezonu włącznie.

Cieszyć się, czy płakać?

collider.com/netflix-orange-is-the-new-black-renewed/

ocenił(a) serial na 8
email7

Piękna wiadomość.

ocenił(a) serial na 9
email7

Wspaniale!

ocenił(a) serial na 7
email7

Przesyt zniszczy nawet najsmakowitsze danie...

ocenił(a) serial na 6
email7

Płakać, już trzeci jest beznadziejny.

ocenił(a) serial na 10
email7

Jenji Kohan to kobieta.

00_guns

Mam pytanie. Te wszystkie trzy sezony dzieją się w więzieniu? Chodzi mi oczywiście, o pierwsze trzy sezony. ;)

wilczekstepowy

tak :) + wspomnienia

o_O_wow

Ok. Dziękuję. :)

ocenił(a) serial na 8
00_guns

Skończy się jak z "Trawką", pierwsze 3 sezony super, potem równia pochyła w dół.

ocenił(a) serial na 9
Mistrz_Zen

E tam. Będzie piknie, ja już grzeję klawiaturę :)

ocenił(a) serial na 10
email7

Trudno powiedzieć. Trzeci sezon był słaby. Nie miał jakiegoś głównego wątku jak w poprzednich dwóch i zakończenie też było takie sobie. Jedyne co wypadło na plus to dobór piosenek - ten był świetny - jak Shireless - mama said czy mój ulubiony kawałek Dum Dum girl - coming down jak wywożą Nicky Nichols... Miejmy nadzieje że reszta sezonów będzie lepsza od "trójki"

email7

jeszcze nie wiedza jaka bedzie ogladalnosc a juz mysla tak duzo do przodu? ja kumam robic takie cos jak w przypadku Friends, ze ludziom bylo wciaz malo i mysle, ze by i ogladali 20 sezonow jakby powastaly, ale nie taki serial. ile moga w tym wiezieniu to ciagnac?

ocenił(a) serial na 8
email7

Beznadzieja. Przecież to jest tylko 15 MIESIĘCY odsiadki! Dla mnie powinni upchać po 5 miesięcy w sezon i skończyć po 3 bo oglądam właśnie 4 i jest słabo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones