PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 388
ocen
7,7 10 1 101388
6,5 15
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Ten serial ma tak genialną konstrukcję, że pięknie przechodzi z praw poważnych do tych
absurdalnie śmiesznych.
Dawno nie oglądałem tak dobrze skonstruowanej groteski.

ocenił(a) serial na 9
jeneral_pl

To samo. Przed chwilą skończyłam ostatni odcinek i również jestem pełna podziwu. Genialna konstrukcja w dobrej produkcji, wyjątkowo napisane charaktery poszczególnych postaci, doskonała gra aktorska. A ostatnia scena? Aż chce się ją oglądać w kółku i w kółko. HAIL ROSA!

ShakalakaxD

wiecie może co z napisami ostatniego odcinka?

Amelkaa94

polecacie jakieś dobre seriale? podobnego typu jak Wentworth, Orange is the new black ? Orphan Black?

ocenił(a) serial na 9
Amelkaa94

Obczaj ten temat.
http://www.filmweb.pl/serial/Orange+Is+the+New+Black-2013-666215/discussion/mam+ wszystkie+napisy%2C+sezon+2%21,2471176

ShakalakaxD

oo dziękuję bardzo ;)

jeneral_pl

Dawno nie widziałem tak satysfakcjonującego zakończenia sezonu :-)

suriyawong

Dokładnie. Po raz pierwszy nic bym nie zmieniła. Dosłownie nic. Miło jest czekać na kolejny sezon z tak milymi odczuciami odnośnie finalu :)

jeneral_pl

No cos wapaniałego ostatni odcinek, jak w filmie z happy endem haha od razu się chce czekać co dalej... "Ona zawsze była niegrzeczna" !

jeneral_pl

I jeszcze ta piosenka. Nie dość, że jest znakomita to Żniwiarz zawsze w cenie :)

edi_nie_oglada_filmow

Zna ktoś tytuł tej piosenki?

deoming555

Blue Öyster Cult don't fear the reaper

deoming555

Proszę bardzo, aż z przyjemnością odświeżyłem ten utwór.

edi_nie_oglada_filmow

Ja natomiast, odkąd poznałam tytuł, jak to się mówi "gwałcę replay" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones