PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 603
oceny
7,9 10 1 28603
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

Helena

ocenił(a) serial na 10

Co sądzicie o postaci Heleny? Nie powiedziałabym , że jest moim ulubionym klonem, ale napewno jest dobrze wykreowaną i raczej niesztampową postacią.

[SPOILER DO 10 ODCINKA] Mam nadzieję, że nie umrze tam na tej podłodze...

ocenił(a) serial na 8
Myaim

Też mi się postać baaardzo spodobała brak byłoby takiej psycholki . Szkoda że siestra tak ją potraktowała nie dziwne ale szkoda. mam nadzieje że przeżyje ładnie mogłaby jeszcze namieszać :)

ocenił(a) serial na 10
Myaim

Moja ulubiona postać, niby jest zła, ale jest w niej coś niewinnego. to jak z nią postępowali i co jej wpoili w ciągu jej życia sprawiłlo że stała się taka jaka jest. Ale i tak w nie jednej scenie widać jej inną stronę.

Podzielam nadzieję, oby się okazało że żyje..

abado

Ja nie obejrzałem jeszcze finału, ale jest mi jest mi jej żal. Ta scena w siódmym odcinku, kiedy jest w domu Paula - śwetna :)

ocenił(a) serial na 7
KomputeromaniaK

Zdecydowanie. Smutna, by nie powiedzieć tragiczna postać. Też było mi jej żal. Scena w domu Paula "łamiąca serce" na swój sposób.

Myaim

Dobrze wykreowana, to fakt.
Też należy do moich ulubionych.
Lubię takie pokręcone osoby.
Mam nadzieję, że "zmartwychwstanie" czy coś w tym stylu, bo bez niej drugi sezon byłby nudny.
Oczywiście nie wiem, co trzymają dla nas w rękawie.

użytkownik usunięty
Myaim

Helena, zaraz obok Alison, to według mnie jedna z ciekawszych postaci w tym serialu, jest nieprzewidywalna i nie można do końca opisać ją w jednoznaczny sposób. Trochę szkoda jeśliby nie było jej w kolejnym sezonie, chociaż z drugiej strony jej "zmartwychwstanie" byłoby już dla mnie trochę naciągane.

Nawet jak nie będzie Heleny to na pewno twórcy coś ciekawego wymyślą. To dopiero drugi sezon, więc pewnie mają tyle pomysłów :)

użytkownik usunięty
KomputeromaniaK

Otóż to. Na pewno nas jeszcze nie jednym zaskoczą :)

Też żałuję, że ją uśmiercili. Nie wyobrażam w sobie w jaki sposób mogliby ją przywrócić, po akcji z ''tamtej sceny''. Ewidentnie martwa, szkoda :(

użytkownik usunięty
minona291

No wielka szkoda, bo to była najbardziej charakterystyczna postać, tak jak pisali wyżej było w niej coś niewinnego.

ocenił(a) serial na 9

Też moja ulubiona.wSZYSTKO JEST DO ZROBIENIA kIRA PRZEZYLA TAKIE WYPADEK MOŻE I hELENA WRÓCI....

ocenił(a) serial na 7
Myaim

Slyszalem, ze musieli usmiercic Helene, bo aktorka grajaca jej postac rezygnuje z udzialu w serialu.

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 9
duderinio

Dobre hehe

ocenił(a) serial na 9
duderinio

hahahahahahahahahahahaha

ocenił(a) serial na 10
Myaim

Jest świetna, pokochałam ją zwłaszcza po tym tańcu w 10 odcinku 2 sezonu~ <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones