PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 592
oceny
7,9 10 1 28592
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

Czy tylko mi pęka serce ze serial sie juz skończył? :(

ocenił(a) serial na 10
whatishide

Nie tylko Tobie... mogłabym powiedzieć, że moje życie nie ma teraz sensu :v

ocenił(a) serial na 8
whatishide

I ja zdradzam oznaki syndromu odstawienia, nie będę kryć. Czas pocieszyć się sporą dozą odkładanych na czasy postorphanblackowe produkcji z Evelyne Brochu.

ex_machina_durejko

Oj tak haha

ocenił(a) serial na 9
whatishide

Ja też ubolewam, ale z drugiej strony cieszę się, że mogłam podziwiać dzieło takiej jakości, z którego nie zrobiła się moda na sukces. 5 sezonów to i tak całkiem sporo, choć same w sobie sezony mogłyby być dłuższe.

ocenił(a) serial na 10
whatishide

Nie tylko... :( Właśnie dziś koło 5 skończyłam oglądać 5 sezon, czas na okropne, poserialowe uczucie pustki.

ocenił(a) serial na 8
whatishide

Mimo, iż serial bardzo mi się podobał, to uważam, że był co najmniej o jeden sezon za długi.

whatishide

Dobrze, że się skończył niedosytem. Jeszcze parę sezonów i każdy fan by się znudził, a tak pozostają piękne wspomnienia.

mirandaPL

Dobrze napisane. Fakt serial bardzo dobry, ale zawsze musi być ten czas kiedy musi nadejść koniec. Tutaj zakończyli w idealnym momencie. W przeciwieństwie do "Supernatural" (który ma już chyba 15 sezon) czy innymi tego typu tasiemcami.

ocenił(a) serial na 10
whatishide

Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... NIEPOKONANYM !

Chociaż serce się kraje.. :'(

ocenił(a) serial na 10
whatishide

Mnie się też bardzo podobał. Nie zgadzam się z tymi którzy uważają że od 2 sezonu jest coraz gorszy. Wszystkie sezony są świetne.

ewelinadolata77

Zawsze się śmiałem z tych którzy na siłę zawsze pisali że 1 sezon najlepszy, 1 film z serii najlepszy. No, ale tu niestety tak jest. Teraz jestem w trakcie 3 sezonu Orphan Black. I co tu się stało? Pierwszy sezon jest jakby zrobili go twórcy Breaking Bad, konsekwentny, przemyślany a od drugiego sezonu wygląda jakby oddano jakimś średniakom z CW bohaterowie zachowujący sie głupio, pełno trupów a my lecimy dalej byle zaskoczyć widza...

kamilx98

Każdy kolejny sezon odkrywa jakby osobny wątek tej historii i rzeczywiście niektóre zaskakują na zasadzie "co oni tu teraz wymyślili". Jednak ostatecznie piąty sezon zamyka klamrą te wszystkie wątki i tworzy z nich zamkniętą całość. Można dyskutować o tym, czy niektóre z nich nie są zbędne, ale po obejrzeniu całości to wrażenie znika. Każdy element tej układanki staje się niezbędny dla całego obrazu historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones