PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40074}

Ostry dyżur

ER
7,5 50 762
oceny
7,5 10 1 50762
6,7 6
ocen krytyków
Ostry dyżur
powrót do forum serialu Ostry dyżur

Chyba jedyny serial

ocenił(a) serial na 10

który przez osiem sezonów potrafił utrzymać poziom. Np. Chirurdzy wypalili się już po trzech
sezonach.

ocenił(a) serial na 8
liza_r

Ano. ER był świetny do śmierci Marka Greene'a.
A GA do odejścia Prestona Burke'a i Addison Montgomery.

ocenił(a) serial na 10
foxmulder

Dokładnie.

foxmulder

"Ano. ER był świetny do śmierci Marka Greene'a."

święta prawda :)

ocenił(a) serial na 8
liza_r

Tak jest
Ja się na ER wychowałem
Pamiętam też serial Chicago Hope
Na dobre i na złe dawno nie oglądałem
Ciekawe jaki będzie serial TVN Lekarze

ocenił(a) serial na 9
liza_r

Zgadzam się.
Sezony 1-8 są mistrzowskie. śmierć Marka to do dzisiaj moja wielka trauma, i nieważne ile razy oglądam ten odcinek to zawsze ściska mi się gardło.
Potem bywało różnie, ale moim zdaniem i tak najsłabszy sezon ER jest lepszy niż najlepszy sezon Chirurgów, którzy po 2-gim sezonie zamienili się w Modę na Sukces w realiach szpitala.

anikat

tyle lat już minęło, a ja nie widziałem do tej pory niczego tak wybitnego w telewizji jak pierwsze osiem sezonów ER.
może to i dobrze. niech ER pozostanie w mojej pamięci jako coś zupełnie wyjątkowego.

liza_r

A ja się nie zgadzam. Uważam, że właśnie GA jest jednym z nielicznych seriali, którego pierwsze i ostatnie sezony ogląda się tak samo fajnie. Co nie znaczy, że ER nie jest jednym z nich.

katia111

głęboko się nie zgadzam. GA to moda na sukces.
bez porównania do ER (S1-8).

liza_r

ER jest taki naturalny, ze tak to ujme. Ludzie i lekarze maja npormalne zyciowe problemy. A GA to tylko kto z kim sie przespal. Malo pokazuja pacjentow

ocenił(a) serial na 8
liza_r

Mnie serial "chirudzy" nie wciągnął. Obejrzałam kilka odcinków bez emocji. No oprócz śmierci głównego bohatera, w którego wcielam sie Patrick Dempsey. ER był o wiele bardziej emocjonujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones