PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40074}

Ostry dyżur

ER
7,5 50 763
oceny
7,5 10 1 50763
6,7 6
ocen krytyków
Ostry dyżur
powrót do forum serialu Ostry dyżur

Naprawdę fantastyczny serial. Przez całe 15 sezonów trafiło się tylko kilka słabszych odcinków.
Kiedy powoli wykruszała się "stara" kadra myślałam, że z nowymi bohaterami już się tak nie
polubię, jakże bardzo się myliłam!
Dr Archi Morris to mój mentor ! ;)

Bardzo żałuję że to już koniec, szkoda że nie mogę wymazać z pamięci i obejrzeć jeszcze raz ;)
Znacie może jakieś inne tytuły o podobnej tematyce godne polecenia?
Jeśli tak będę bardzo wdzięczna :)

Aneela

Zdecydowanie Chirurdzy. Świetny serial zrobiony na podobnej zasadzie- co odcinek jakieś historie pacjentów, a w tle wątki lekarzy i reszty. Słabo pamiętam pierwsze sezony ER i chciałabym to kiedyś obejrzec, ale nie wiem czy dam radę:)

ocenił(a) serial na 10
alien_2

Czemu miałabyś nie dać? To jest taki serial, że trudno do niego nie wrócić :)
Dzięki za propozycje, coś mi się obiło o uszy o Chirurgach, muszę sprawdzić.
Mam wrażenie, że ostremu nic już nie dorówna a przynajmniej będzie bardzo ciężko dorównać ;)

Aneela

Chirurdzy są dosyc blisko. Nie mam czasu na oglądanie seriali, które mają po 300 odcinków:D Zwłaszcza, że dużo z nich już widziałam. Zostawię sobie ten serial chyba na emeryturę:D

ocenił(a) serial na 10
alien_2

Teraz na TVN 7 powtarzają od początku :) Wcześniej zaczęłam oglądać od 7 sezonu i jakoś nie mogę się przekonać do tej starej ekipy :D

Pamela16

Ja też najlepiej znam nowe odcinki, uwielbiałam Raya i Neelę:D A mój najulubieńszy był Luka. Obejrzę kiedyś od początku, ale nie wiem kiedy. Coś tam pamiętam z tej starej ekipy, w końcu wszędzie powtarzał się Carter, ale wolę właśnie nową;D

ocenił(a) serial na 10
alien_2

Carter w starych odcinkach jest bardzo fajny :) Chociaż w nowych też go lubię :D Ray'owi i Neele kibicowałam od samego początku :) A Luka to chyba najprzystojniejszy Dr jakiego znam :))

ocenił(a) serial na 10
Pamela16

Fakt, kiedy czasem trafię na na odcinek ze "starą" kadrą, właśnie na TVN 7 to jakoś tak nie mogę się przestawić, za bardzo przywiązałam się do morrisów, reyow i neeli ;)
Nie sądzicie, że Morris jest jedną z postaci która nadawała temu serialowi ton?;) Tak niepostrzeżenie się pojawił i zawojował cały szpital ;)

Chociaż uwielbiam Ostry Dyżur to jednak ostatni odcinek trochę mnie rozczarował, jakiś taki niedosyt pozostał, spowodowany po części na pewno tym, że już nie obejrzę kolejnego nowego odcinka.

Jakie macie swoje ulubione? Mnie bardzo zapadł w pamięć "Ambush", pozytywnie zaskoczyło mnie to, że nadawali go na żywo ;)
Nie pamiętam tytułów, ale także odcinek w którym pojawia się rockowy Rey, Carter odwiedza Ane w jej zakarulaszonym mieszkanku i cudowna scena jednego z odcinków 15 serii z "frankensteinem" w roli głównej;)


ocenił(a) serial na 10
Aneela

A jeszcze jedno pytanie, wiecie może gdzie można obejrzeć odcinek specjalny "Retrospective"? Znalazłam go na you tube ale nie ma polskich napisów..

ocenił(a) serial na 10
Aneela

Ostatnie odcinki tego serialu nie były najlepsze... Morris był świetny :) Ja dużo mam ulubionych seriali :)

Pamela16

świetny to był Mark Green, John Carter, Kerry Weaver. Morris był momentami zabawny, czasami nawet potrafił wzruszyć, ale to nie ta klasa co wyżej wymienieni. Chodziaż każdy ma prawo do swojej oceny.
Tak, Morris był najciekawszym bohateram ostatnich sezonów ER.

Aneela

Najlepszy Ostry dyżur to sezony 1-8.
Późniejsze sezony to już nie ten klimat, nie ten sam serial.

Oglądam sobie ostatni sezon i śmiać mi sie chce z niektórych scen.. a poczatek 12 odcinka to juz sobie jaja z serialu zrobili...

the_men_from_okinawa

Ja mam pytanie. Chciałem zacząć oglądać serial od początku. Dlaczego 1 odcinek 1 sezonu "Hour" leci 1godz 26min? oO

mati113

Sam pierwszy odcinek tyle na pewno nie trwa. Może korzystasz ze strony kinomaniak, a tam pierwszy odcinek to zlepek z Pilota + E01 + E02

the_men_from_okinawa

Tak, z kinomaniaka. Czyli oglądając pierwszy odcinek oglądam 1 i 2, tak? Czyli po tym najlepiej zobaczyć 3 żeby skleić to w całość.

mati113

musisz sam sprawdzić. akurat osobiście pierwszy sezon oglądałem zawsze w TV.

pozdrawiam

the_men_from_okinawa

Ok, dziękuje :)

Aneela

Morris to typowa ciota. Nikt go nie lubi. Jest rudy czyli fałszywy. Wyglada jak pierdoła. Ma 4 sutki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones