PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631742}

Otchłań namiętności

Abismo de pasión
7,4 1 631
ocen
7,4 10 1 1631
Otchłań namiętności
powrót do forum serialu Otchłań namiętności

Najlepsza

ocenił(a) serial na 9

Najlepsza telka, jaką do tej pory oglądałam. Czekam jeszcze na Dzikie Serce, wszyscy tak o tym trąbią :)

ocenił(a) serial na 10
lost_in_a_daydream

A wiesz o czym jest Dzikie Serce? Szukam czegoś podobnego do Abismo de Pasión. Dla mnie również najlepsza telenowela ze wszystkich które oglądałam, zaraz obok Pasión de Gavilanes (Gorzka zemsta) i Mi pecado (Mój grzech) :)

ocenił(a) serial na 9
Essenccial

Wiesz co, zaczęłam oglądać, ale póki co nie porwało mnie jakoś.. Oprócz Otchłani podobało mi się jeszcze Zakazane Uczucie :) No i Burzę też w sumie polubiłam, ale ona w niczym nie przypomina Otchłani Namiętności :)

lost_in_a_daydream

Moją też jest ulubioną. Najlepsza jaka była na TV4. W 2013 codziennie czekałem na każdy odcinek, a jak nie obejrzałem to na internecie streszczenie, ale tak sobie zaspojlerowałem, że gdzieś około 100 odcinka wiedziałem co bd w ostatnim :DD

ocenił(a) serial na 9
Cravlin

Hehe, no trzeba przyznać, najlepsza jaka była. A oglądasz Dzikie Serce? Bo powiem szczerze że też się wciągnęłam w to :)

lost_in_a_daydream

tego nie, ale miałem oglądać. Jak się nie zacznie od początku tylko gdzieś od połowy to ciężko pokapować :)

ocenił(a) serial na 9
Cravlin

Oj tak. Powiem Ci że ja oglądam od samego początku, ale wciągnęło mnie dopiero około 15-20 odcinka. Naprawdę fajnie się to ogląda, polecam Ci kiedyś sobie obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 8
lost_in_a_daydream

jak do tej pory dla mnie Otchłań dalej jest najlepszą telką, włoska narzeczona też spoko jednak dla mnie nie przebije otchłani,mam ochotę od nowa ją oglądnąć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones