PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721922}

Outcast: Opętanie

Outcast
6,7 5 508
ocen
6,7 10 1 5508
Outcast: Opętanie
powrót do forum serialu Outcast: Opętanie

Skąd ta ocena?

ocenił(a) serial na 3

Pierwszy odcinek nudny i przewidywalny. Bohaterowie nijacy i irytujący. I te ich "rozterki moralne" przewałkowane już na milion sposobów w innych serialach. Oczywiście nie mogło się również obyć bez "wielkiego zła, którego nadejścia nic nie powstrzyma". Dajcie spokój.

pimpek_4

Dokładnie, póki co nic ciekawe i przypomina trochę Supernatural

ocenił(a) serial na 4
pimpek_4

Podpisuje się pod wypowiedzią. Słaby, zero klimatu. Mogłem się spodziewać skoro nie przypadł mi do gustu The Walking Dead.

Egladill

To Twoim śmiesznym zdaniem "The Walking Dead" był słaby i brakowało klimatu? Wolisz filmy z Chuckiem, albo Segalem to nie zaśmiecaj w tematach, które Cię nie interesują. Liczyłem na coś dobrego, bo wg komiksu Kirkmana, jednak po przeczytaniu wszystkich opinii chyba sobie daruję.

ocenił(a) serial na 4
Sedzia_Dredd

Nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi wyczytałeś że wolę filmy z Chuckiem, albo Segalem.
Napisałem że The Walking Dead nie przypadł mi do gustu ,a nie że był słaby.
Czytanie ze zrozumieniem...

Egladill

Sam pisz myśląc. W swojej wypowiedzi porównałeś ten serial do "The walking dead", a ów ma wysoką ocenę i pochlebne opinie nawet od osób, które nie są fanami tematu.

Sedzia_Dredd

Ludziom często zdarza się lubić kicz, dlatego pod tym kątem bym nie oceniał. A The Walking Dead akurat pod wieloma względami jest kiczowatym serialem.
Niemniej nie umniejszam samemu Kirkmanowi bo jego komiksy są naprawdę udane i ciekawie się to czyta, z tym ze facet nie ma szczęścia do ich ekranizacji.

ocenił(a) serial na 1
Sedzia_Dredd

the walking dead, to gniot jakich mało dla mnie, znudził mnie po pierwszym sezonie. Serial stamad z hbo, nie bo lepszy

ocenił(a) serial na 7
pimpek_4

A nie jest rozsądniej po prostu poczekać na kolejne odcinki i wtedy ocenić? W końcu to był dopiero pilot.

użytkownik usunięty
Mequii

Dopiero 2 odcinki wyszły, a ludzie już sypią ocenami... WTF?!

A dlaczego nie? Skoro wypuszczają po 1 odcinku to oceniać można ich tylko po tym co opublikowali. Wymagać oceniania "na raz" to można w przypadku seriali Netflixa, bo wypuszcza cały sezon na raz.

Poza tym 40 minut to dostatecznie dużo by móc widza zainteresować.

ocenił(a) serial na 5
pimpek_4

drugi odcinek i nie czuje zebym pociągnął dalej ogladanie tego serialu. Nic specjalnego, niby wątek opętania powinien być atrakcyjny dla fanów horrorów... Ale nie dla mnie. Kwestia co sie komu podoba.

pimpek_4

dokładnie serial jest słaby, przemęczone 3 odcinki

ocenił(a) serial na 3
pimpek_4

Słaby po trzech odcinkach. Bełkotliwa paplanina, rozterki moralne, oprócz cierpienia i skwaszonej miny głównego bohatera nic się nie dzieje. Myślałam, że wreszcie w jakimś serialu wezmą się za opętanie jak należy, ale nic z tych rzeczy.

ocenił(a) serial na 9
maggie_magda

Prawda 3 odcinek słaby ale mam nadzieje ze sie rozkreci jak glowny bohater dowie sie kim naprawde jest i w koncu bedzie jakis egzorcyzm jak w pilocie...

ocenił(a) serial na 3
maggie_magda

Skwaszona, żeby tylko ;) główny bohater ma chyba tylko dwa tryby operacyjne: Wkurzony i Znudzony :p no zupełnie jak widz podczas seansu xD

pimpek_4

Im dalej tym gorzej... oglądałem kolejne odcinki, dając mu szansę; tym sposobem obniżyłem mu gwiazdki do 2. Najbardziej denerwująca jest w tym wszystkim postać pastora i pseudointelektualne bzdury, które wypowiada. Główny bohater jak dla mnie jest tylko nijaki. Dialogi zaś wołają o pomstę do nieba.

ocenił(a) serial na 5
pimpek_4

1 i 2 odcinek były fajne ale 3 i 4 straszna nuda.

pimpek_4

Dno. Po trzech odcinkach odpuszczam, bo nie da się tego oglądać.

ocenił(a) serial na 7
CzerwonyKaktus

piąty całkiem ciekawy - ja się nie poddaję...

ocenił(a) serial na 8
mikagb___

Piaty ostatni najslabszy jednak caly serial solidny taki na 6 + dycha za muzyke

ocenił(a) serial na 3
pimpek_4

Też nie wiem, ludzie strzelają na ślepo i pewnie dlatego, tak to jest jak się nie ogląda tylko okładkę ocenia.

elosidzej

Faktycznie odcinki po pilocie pikowały w dół, nawet miałem przestać oglądać jednak odcinek 6 a szczególnie odcinek 7, który moim zdaniem jest najlepszym po pierwszym epizodzie zdecydowanie przekonał mnie żeby dalej oglądać serial, czuje że dopiero teraz akcja się rozkręci na dobre. Siódmy odcinek zdecydowanie rozbudził apetyt, warto było się przemęczy przez te kilka odcinków

ocenił(a) serial na 4
pimpek_4

Popieram, bardzo słabiutko. Temat dobry i całkowicie skopany.

pimpek_4

Zgadzam się z przedmówcami. Zapowiadało się fajnie, a wyszło niestety kiepsko. Nudne, główny bohater wiecznie skrzywiony, a co więcej, fabuła w zasadzie nie istnieje. Takie wielkie nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones