PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401100}

Pępek świata

The Middle
7,2 8 466
ocen
7,2 10 1 8466
Pępek świata
powrót do forum serialu Pępek świata

Nawet tytuł budzi skojarzenia, nie wspominając o bohaterach. Warto oglądać, mając w pamięci Malcolma?

FIGHTwapa

Moim zdaniem nie. Rodzinę Malcolma przypomina mi rodzina, która mieszka w sąsiedztwie Hecków (Glosnerowie), ale większych podobienstw nie widzę. Rodzina w "The Middle" jest zupełnie inna, oprócz tego, że obie to rodziny wielodzietne, mieszkające na przedmieściach, to fabuła jest zupełnie inna. Inne jest podejście rodziców do dzieci, relacje bohaterów z sąsiadami, nieco inny styl życia, trochę inny szczebel klasy średniej prezentują obie rodziny (Malcolma i Hecków).

Zależy co lubisz, moim zdaniem warto oglądać, ale mnie zdecydowanie bardziej podoba się "The Middle".

ocenił(a) serial na 8
FIGHTwapa

Co najwyżej Atticus Shaffer (Brick) jest trochę podobny do Erika Pera Sullivana. "Malcolm in the Middle" nie trawię i dla mnie już się zdążył zestarzeć, zaś "The Middle" to coś na prawdę super. Ten serial będzie wiecznie młody.

Shiloh

Oj zdecydowanie z tą młodością masz rację! Ale właśnie nie do końca zgadzam się z podobieństwem Bricka i Dewey'a. Niby cechy, jakby je tak "na sucho" opisać, mogłyby się zgadzać, ale to jednak nie to. Gdyby np. byli prawdziwi (:D) i znaleźli się w jednej klasie, to raczej nie uznałabym ich za podobnych do siebie - choć gdybym miała w jakimś celu opisać ich cechy, to wyglądałoby, że jednak są podobni :D. Ale to zagmatwane :D

ocenił(a) serial na 8
Aguslava

Mówiąc o podobieństwach, miałem na myśli wygląd zewnętrzny (kształt głowy, fryzura, mimika).

ocenił(a) serial na 1
FIGHTwapa

mialam zakladac temat ale ze jest juz taki to sie wypowiem tutaj :p

Tez zauwazylam takie podobienstwo. Ogolnie serial mi sie nie podoba, jak dla mnie to marna podróba Malcolma

ocenił(a) serial na 8
Miya90

Dobrze, że podkreśliłaś "jak dla mnie".

FIGHTwapa

A moim zdaniem ten serial to straszna miernota. Obejrzałam cały pierwszy sezon, żeby sprawdzić, czy mi się spodoba. Czas wyrzucony w błoto. Do Malcolma się nie umywa. Pod koniec każdego odcinka miałam ochotę wyrzucić tv przez okno. Ale to tylko moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones