PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 889
ocen
7,7 10 1 889
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

ODEJŚCIE LUCASA!

ocenił(a) serial na 10

Czy ktoś się moze orientuje czy Lucas na dobre juz odszedl z serialu czy jeszcze powroci.Gdzieś czytałam,ze on i Lola odeszli w tym samym momencie!Zresztą obojga już nie ma w obsadzie aktorskiej na początku serialu!

ocenił(a) serial na 10
jk631

Tak, to prawda, że Lucas i Lola odeszli w tym samym momencie. Lucas pojawia się jeszcze w jednym odcinku ("Todos los planes de Lucas Fernandez"), wtedy z obsady odchodzi jeszcze kilka osób. Ostatnia seria jest już zupełnie niepotrzebna, zresztą podobnie jak wszystko po 4. serii (lub 6. zależy od sposobu liczenia).

ocenił(a) serial na 10
MoSt88

Nie jest nie potrzebna, owszem brakuje najlepszych postaci, ale świetnie zakańcza cały serial.

ocenił(a) serial na 10
lily1991

Możliwe, ale można zakończyć świetnie serial, kiedy jeszcze aktorzy (zwłaszcza odgrywający ważnych bohaterów) chcą w nim grać. Niestety, jest to problem większości dobrych seriali, które osiągnęły taki sukces.

ocenił(a) serial na 10
MoSt88

Ale nie można powiedzieć, że końcówka ostatniego odcinka Los hombres de Paco nie była wzruszająca... z wszystkimi
COMO UN PUTO EQUIPO DE REMO! ^^

ocenił(a) serial na 10
lily1991

A miałam nadzieję że Lola jeszcze wróci do Paco.Tworzyli świetną parę serialową.Znajdzie sobie kogoś czy do końca już będzie samotny?

ocenił(a) serial na 10
lily1991

Może była wzruszająca, ale brakowało mi połowy pierwotnej obsady, miałam wrażenie, że to już zupełnie inny serial... Co by nie mówić, "Paco" pozostanie jednym z moich ulubionych seriali. Jest świetny.

Co do Loli i Paco- fakt, że strasznie ich brakuje. Nie, nie będzie samotny do końca. Kobieta, z którą będzie, już jest obecna w serialu (odcinki na AXN Crime).

ocenił(a) serial na 10
MoSt88

Marina nie zastąpi Loli, ale da się ją polubić (kiedy tylko nie próbuje aresztować Lucasa, lub zrobić z Pepy NikitęXD)

ocenił(a) serial na 10
lily1991

To Paco będzie z Mariną Salgado?Po Mariano kolej na niego?

ocenił(a) serial na 10
anitab_22

SPOILER!
No tak, bo Mariano zostawi Marinę, a potem przy kolejnej wspólnej akcji Paco i jego ludzi z CNI Marina zakocha się w Pacu z wzajemnością (to będzie też powód do sprzeczki między Paco i Mariano)

użytkownik usunięty
lily1991

Jedynie moje rozczarowanie w 9. sezonie, to że nie rozwinęli wątku Goyo i Amai. Bardzo fajnie się zapowiadało, póki Blackman nie wkroczył. =P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones