PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 889
ocen
7,7 10 1 889
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

Jeśli tak, to chętnie o nim porozmawiam, właśnie skończyłam go oglądać...

ocenił(a) serial na 10
lily1991

Jak tam Lucas? Wszystko ok? Bedzie w nastepnej serii? Pisz śmiało wszystko.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
duesouth

Lucas został ranny w nogę, ale niegroźnie. Przeżył strzelaninę..... i Sara wybrała jego;D. Ale ten odcinek by strasznie smutny. Umarły 4 osoby, w tym dwie, bez których nie wyobrażam sobie serii;((

ocenił(a) serial na 10
lily1991

http://www.youtube.com/watch?v=uN_2ycKtm6Q
Obejrzyj i powiedz, co myślisz

ocenił(a) serial na 10
lily1991

Lucas i Sara razem, super!
Ale Silvia i Montoya? To jakieś nieporozumienie!
Czy oni chca w ten sposób zakonczyć serial? Bo coś mi się wydaje, ze do tego to zmierza. Czasami tesknie za tym co było w pierwszych seriach, dużo humoru. Ale i tak z utesknieniem czekam do niedzieli:)
Dzieki za linka, przygotuje sie psychicznie do tego.

ocenił(a) serial na 10
duesouth

No ja się nie przygotowałam i szok przeżyłam,Wiedziałam, że uśmiercą 4 osoby z obsady, ale nie spodziewałam się, że to Sylvia i Gonzalo.
I to nie koniec LHDP. Jest podobno potwierdzone, że na jesieni puszczą kolejną temporadę.

ocenił(a) serial na 10
lily1991

hej!
też obejrzałam ostatni odcinek i zgadzam się, że był smutny... tym bardziej, że czekałam jak się rozwinie romans Rity z Gonzalo... szkoda mi też Quique, chociaż ostatnio jakoś go nie pokazywali...
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Yash

Zgadzam się co do Rity i Gonzalo. Nie dali im szansy. No i zabijać Sylvię w dzień jej ślubu z Pepą.... bez komentarza

ocenił(a) serial na 10
lily1991

Szkoda mi Gonzalo! Kurde, tak szczerze to Sylvie bym jakos przezyla, ale Montoya?! O rany koguta!

ocenił(a) serial na 10
duesouth

Ja obie te postacie lubiłam. Gonzalo, który na początku wydawał się być sztywniakiem, okazał się osobą ciepłą, serdeczną, uczciwą. A Sylvia? To ona pierwsza dostrzegła, że Sara jest zakochana w jej byłym mężu Lucasie i ona dostrzegła, że Lucas też kocha Sarę. I potrafiła to zrozumieć;)

lily1991

Nie no ci scenarzysci spieprzyli najlepszy watek w "LHDP" szkoda myslałam ze zwiazek Pepy i Sylvi dalej bedzie kontynuowany a tu zonk. Szkoda mi bedzie Pepy zobaczymy co nowego bedzie w 9 serii

ocenił(a) serial na 10
sonya_3

Po czymś takim wydaje mi się że następny sezon będzie w stylu bardzo ponurym i żałobnym.

lily1991

....ryczałam:(((((((((((((((( dlaczego ich usmiercili jezeli maja zamiar akrecic koleje odcinki to nie bedzie juz to samo............... o ile nakreca ,bo znowu bede ryczała...

ocenił(a) serial na 10
bibi14

no właśnie jest potwierdzone, że będzie 9 temporada, ja nie ryczałam, ja wpadłam w histerię
"... Que nunca volveras, que nunca me quisiste se me olvido otra vez que solo yo te quise"

lily1991

nie wyobrazam sobie 9 seri bez nich :(:(

sonya_3

...jak oni ich zastapia, wiecie gdzie mozna kupic wszystkie czesci ,bo ogladanie od poczatku 1 czesci o 00:00 na axn crime to porazka -zasypiam do pracy,a w niedziele o 22 ogladam 5 czesc -troche sie mieszam. bo w sobote o 01:00 leci 3 czesc, to juz wogole masakra.

ocenił(a) serial na 10
bibi14

w programie axn nie znalazlam nigdzie powtorek sezonu 3 w sobote? a brakuje mi kilka odcinkow do nagrania. chyba ze w programie u nich jest blad? juz sie sama myle w tych ich programach i powtorkach

ocenił(a) serial na 10
duesouth

co do "Paco i jego ludzi" na dvd, to na pewno w Hiszpanii jest wydane na dvd, niestety ja hiszpanskiego nie umiem:( Slyszalam, ze jest dosc trudny

ocenił(a) serial na 10
duesouth

Hiszpański jest łatwiejszy od angielskiego!! Jest bardziej przyswajalny

ocenił(a) serial na 10
lily1991

Mozliwe, kiedys moze sprobuje. Narazie ucze sie wloskiego, a angielskiego mam juz dosyc!

ocenił(a) serial na 10
duesouth

skoro uczysz się włoskiego, zacznij oglądać LHDP, z odcinka na odcinek będziesz coraz więcej rozumiała na stronie veoh.com są całe odcinki do obejrzenia (trzeba tylko się zarejestrować),no i na oficjalnej stronie serialu

ocenił(a) serial na 10
lily1991

Jak się nazywa ta piosenka, którą śpiewają?

ocenił(a) serial na 10
sara7

"Se me olvido otra vez", w orginale wykonuje ją Juan Gabriel

ocenił(a) serial na 8
lily1991

Prawda

lily1991

Strasznie rozpaczam nad tym, że w taki sposób zakończyli ten serial, a tak mi się podobał wątek Pepa&Silvia :( Nie było im dane być razem ehhhh....

użytkownik usunięty
lily1991

Istna tragikomedia, bo jak inaczej nazwać śmierć Nelsona i Kike? To był ich najgłupszy (i ostatni) pomysł. A czepiając się dalej: po ich śmierci, Lucas, Aitor i Sara wybiegają z samochodu i robią rzeź. I w tym momencie nasuwa się jedno zasadnicze pytanie: CZEMU NIE ZROBILI TEGO WCZEŚNIEJ?! A najgorsze jest jeszcze to, że Szefowi udaje się uciec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones