PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634181}

Pamiętniki Carrie

The Carrie Diaries
7,1 13 067
ocen
7,1 10 1 13067
Pamiętniki Carrie
powrót do forum serialu Pamiętniki Carrie

w jednym z odcinków sexu Carrie wspomina ze ojciec zostawil ja i matke jak byla malutka i nawet
go nie pamieta a w serialu umarla jej matka a sama opiekuje sie siostra i ojcem jak dla mnie ten
serial nie ma nic wspolnego z sexem w wielkim miescie jest to zupelnie co innego wiem ze jest
to serial dla mlodziezy i wgl ale powinni zachowac chociaz troche podobienstwa

Elor56

fakt,też pamiętam ten odcinek ....

Elor56

aaa i jeszcze jedno carrie była leworęczna...ot tak kolejny szczegół ,ale cóż mimo rozbieżności ten serial też sie przyjemnie ogląda:)

ocenił(a) serial na 9
Elor56

W sumie dla mnie to nieważne, bo oglądam go ze względu na AnnaSophię

Elor56

Oba seriale bazują na prozie Candace Bushnell. Podane przez Was "niepasujące" szczegóły były w przypadku Seksu w wielkim mieście wymyślone przez twórców.

Elor56

Serialowy ojciec pojawia się również w książce Bushnell "Dzienniki Carrie", natomiast z tego co pamiętam w książce "Seks w Wielkim Mieście" ojciec Carrie nie był wspomniany. Wynika z tego, że historia przedstawiona w serialu były inwencją twórczą osób odpowiedzialnych za jego powstanie ;)

Elor56

Zgadzam się! W filmie pokazane jest że poznaje Smanthe później... a tu nagle pojawia sie gdy ma 16/17 lat. Ktoś wie jak było w książce?

ocenił(a) serial na 9
magdalenka92

poznała ja zaraz po skończeniu szkoly:)

Elor56

Tak samo z Mirandą i Charlotte, które w Seksie w Wielkim Mieście znała już w liceum (było to wspomniane w jednym z odcinków), ale rzeczywiście wątek z ojcem najbardziej rzucił mi się w oczy.

a_krakers

Z kolei w filmie "Seks w Wielkim Mieście 2" wspomina, że poznała wszystkie 3 później, po przeprowadzce do Nowego Yorku, jakieś 10 lat przed rozpoczęciem serialu, więc gdy miała jakieś 20-25 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones