PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 558
ocen
7,7 10 1 119558
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Dziewczyna jest ładna az do bólu i to w tak naturalny sposob, ze ciezko byloby jej cos zarzucic. Jest urocza, delikatna a zarazem potrafi byc sexy i drapiezna. Mimika idealna, z ktorej strony zdjecia jej nie zrobia, wyglada bardzo ladnie i uroczo. Zazdroszcze!

nicknickowy

Noo.... Tylko troszkę za chuda xD

użytkownik usunięty
Queen_J

Chyba zwariowałaś. Dziewczyna jest idealna.

ocenił(a) serial na 10

W pierwszym sezonie miala idealne cialo,teraz przyznaje,ze jest odrobine za szczupla przez co traci na kobiecosci.

Ollka89

http://www.theninadobrev.com/nina-dobrev-pictures/paparazzi/2010-spike-tv-scream -awards/pictures/7.php

Trochę się zdziwiłam jak tam ją zobaczyłam....

Queen_J

Chociaż ja sama nie miałabym nic przeciwko, żeby tak wyglądać : )

ocenił(a) serial na 10
Queen_J

moim zdaniem ona wcale nie jest taka piękna. Fakt jest ładna. ale żeby odrazu idealna.? jest wiele aktorekv piękniejszych od niej...

ocenił(a) serial na 9
fraantic

jak dla mnie Katherine jest ładniejsza od Eleny, w sensie charakteryzacji..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
nicknickowy

Żartujesz, prawda? Jak dla mnie to typowy "plastik" i "pustak", a o jej "grze" aktorskiej nawet nie warto debatować... Człowiek by się nawet za taką na ulicy nie obejżał... No, ale to tylko moje zdanie, a aktorka która dla mnie jest synonimem idealnej (fizycznie) laski, dla wielu innych jest przeciętniakiem. ;o)

ocenił(a) serial na 10
Puszek Fatalista

Dasz jej numer?Bo po wypowiedzi wnioskuje,ze znasz tego "plastika i pustaka" osobiscie.
Nikt tutaj nie mowi o jej grze aktorskiej, tylko o urodzie.
Z pewnoscia zaraz ktos napisze,ze jej bronie.Otoz nie - nie lubiej jej jako aktorki,ma w sobie cos irytujacego,ale to nie powod do tego,zeby nie moc obiektywnie ocenic jej wygladu. Jest ladna i zgrabna.Tyle w temacie...

ocenił(a) serial na 6
Ollka89

Jest brzydka - zupełnie nie w moim typie, i ja w przeciwieństwie do ciebie miałem na tyle przyzwoitości, by podkreślić, że to "tylko moje zdanie" - ty natomiast próbujesz forsować prawdy DLA CIEBIE oczywiste. Weź się za siebie, może jeszcze kiedyś wyjdziesz na ludzi.
Pytania o telefon nawet nie skomentuję, bo na głupie pytania żal odpowiadać. Wnioski jak zwykle wyciągasz daleko idące... tylko mylne. Pewnie z inteligencją coś nie tak - to po rodzicach? Zamiast "wyciągać wnioski", polecam przeczytać jakieś wywiady - (zakładam, ... o przepraszam - wnioskuję - że nie jesteś tak głupia żeby nie znać angielskiego?), wtedy zrozumiesz, dlaczego dla niektórych osób może być pustakiem... a może i nie zrozumiesz. Nie, raczej nie... ;o)

ocenił(a) serial na 10
Puszek Fatalista

Pierwsze słyszę żeby nieznajomość angielskiego była przejawem głupoty ale ok. O gustach się nie decyduje ale zwykle ktoś kto mówi że atrakcyjna aktorka jest brzydka jest po prostu zazdrosny :) chcielibysmy zobaczyc Twoja dziewczyne skoro ona jest brzydka to trudno Ci raczej dogodzic :) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
fifi1516

dyskutuje miało byc przepraszam :)

ocenił(a) serial na 10
fifi1516

fifi1516 - no chyba taka nie istnieje :P

użytkownik usunięty
fifi1516

Wątpię żeby miał dziewczynę, z takim podejściem i charakterem..

ocenił(a) serial na 6

Fakt... w moim wieku nie "ma" się już "dziewczyn"... a może to i dobrze, bo coraz trudniej odróżnić dziewczynę od dziewczynki... tak jakby ostatnimi czasy mózgi nie nadążały z wypełnianiem przestrzeni między uszami co poniektórych. ;o) A o moim charakterze wiesz tyle co o swoim dziecinko... to co sobie wyobrażasz ma bardzo niewiele wspólnego z wiedzą.

użytkownik usunięty
Puszek Fatalista

Napisałam dziewczynę, gdyż dojrzała kobieta tym bardziej nie wytrzyma z kimś takim jak ty. Wiele kobiet przeżywa to, że ich faceci wytykają im kompleksy. I ty z pewnością należysz do takich.

I nie wytykaj nam tutaj brak inteligencji bo to nie napisałyśmy "obejrzał" przez ż. Widocznie za bardzo przykładasz się do języka angielskiego zamiast polskiego.

ocenił(a) serial na 6

Oj, zdziwił(a)byś się... ;P
Kiedyś przeczytasz to co tu skrobiesz i sama stwierdzisz, że byłaś tylko żałosną, głupiutką siksą, próbującą podskakiwać do kogoś poza swoim zasięgiem - także intelektualnym. I nie napinaj się tak DZIECKO, bo jeszcze nabawisz się problemów natury gastrycznej.
"I nie wytykaj nam tutaj brak inteligencji " - próbujesz się poczyć pewniej pisząc "nam"? Jesteś tak bardzo zakompleksiona, niepewna siebie, że człowiek nie wie, czy ma się z ciebie śmiać czy litować... A co do mojego polskiego... kto ci głupiutka dziewczynko powiedział, że to mój pierwszy język? Jeśli kiedyś będziesz pisać w jakimkolwiek obcym języku tak jak ja po polsku... wtedy możesz rozmawiać ze mną o swej "inteligencji"... na razie... ciii - bo tylko się ośmieszasz. A co gorsze jesteś zbyt młoda lub głupia by to zauważyć.

użytkownik usunięty
Puszek Fatalista

Człowieku, weź się choć raz przyznaj do błędu bo każdy je popełnia, ty też jak widać. Więc przestań wciąż krytykować i obrażać innych i popracuj nad sobą bo masz zbyt wysokie mniemanie o sobie.
Zadziwiająco dobrze radzisz sobie z językiem polskim, słownictwo masz nie najgorsze, więc podstawowe zasady ortografii powinienieś znać.

ocenił(a) serial na 6

znam... i jaka jest podstawowa zasada w przytoczonym przez ciebie przykładzie? Ja czytałem w podręczniku, że w większości przypadków jak się zamienia na "g" to będzie "ż"... i nie bardzo rozumiem o czym my dyskutujemy... o filmie, o zasadach polskiej gramatyki czy o twojej inteligencji? ;o)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
fifi1516

Nieznajomość języków obcych przejawem głupoty? W całym świecie: tak, jak najbardziej jest to przejaw głupoty... myślałem, że w Polsce także, ale być może się myliłem.
Co do zamieszczania swoich zdjęć (tym bardziej cudzych - o zgrozo!), w sieci to chyba dobra zabawa dla dzieci i zakompleksionych nastolatków. To dla takich osób powstają portale typu fotka, nk, etc. Wybacz, że nie mam najlepszego zdania o soobach strzelających sobie fotki przed samochodem albo wypinających cycki do obiektywu w nadziei, że ktoś zupełnie obcy kliknie wysoką ocenę...
A jak trochę za ostro pojechałem to przepraszam, ale czasami człowiekowi trudno ocenić z kim rozmawia i na ile poważnie powinien traktować drugą stronę. Tak więc - bez urazy. :o)

użytkownik usunięty
Puszek Fatalista

Oj strasznie pojechałeś...
A ocenianie w ten sposób urody innych (jak ty to robisz) również jest przejawem własnych kompleksów lub odwrotnie, wielką megalomanią.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Puszek Fatalista

Jestem głupia że z tobą rozmawiam, żałosny inteligencie.

ocenił(a) serial na 6

Fakt... ale to dobrze o tobie świadczy, że potrafisz popatrzeć na siebie z dystansem i chłodno ocenić. Oby tak dalej! :)

użytkownik usunięty
Puszek Fatalista

Cieszę się że nie jestem taką megalomanką jak ty. Pozdrawiam;)

ocenił(a) serial na 6

Popatrz... a moim skromnym zdaniem to określenie całkiem dobrze pasuje do ciebie. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 1

Puszek to największy troll na filMwebie. NIE KARMIĆ.

użytkownik usunięty
Puszek Fatalista

A dasz nam swoje zdjęcie ? Chciałybyśmy zobaczyć jaki z ciebie przystojniak :) Pewnie nawet Ianowi nie dorównujesz nie ? On to brzydal, wszyscy z VD są paskudni,nie dorównują Puszkowi ;d

ocenił(a) serial na 10

Hahahah x.x nie ma to jak cięta riposta.

ocenił(a) serial na 6
megaami

To ma być cięta riposta...? LOL! Raczej na poziomie 5-latki...;)

ocenił(a) serial na 10
Puszek Fatalista

czyli w sam raz na Twoim :)

użytkownik usunięty
Puszek Fatalista

Wiem, jestem zażenowana że zniżyłam się aż tak do twojego.

JEZU! ZNOWU SIĘ WSZYSCY KŁÓCĄ. LOL XD

ocenił(a) serial na 10
Queen_J

Nie tak znowu wszyscy :P

ocenił(a) serial na 6
megaami

A kto się kłuci...? Ot, taka zabawna obserwacja kilku napinających się podlotków... ;)

użytkownik usunięty
Puszek Fatalista

dziecko ile ty masz lat.... kłÓtnia pisze sie przez Ó!!!

ocenił(a) serial na 6

a dlaczego? uzasdnij mi to gramatycznie ;o)

ocenił(a) serial na 8
Puszek Fatalista

bo tak podaje niepodważalny autorytet w tej dziedzinie- słownik ortograficzny! Gadasz człowieku takie głupoty, że żal czytać co piszesz, znajdź sobie pracę albo coś bo zdaje się że czegoś ci brakuje skoro masz czas wypisywać te wszystkie bzdury

ocenił(a) serial na 6
Nicolis

Pracę już mam, w przeciwieństwie do ciebie. A ty jesteś tak elokwentna (sprawdź w słowniku, bo dla kogoś takiego jak ty to trudne słówko), że aż mnie powaliłaś swymi argumentami i znajomością własnego języka. Wracaj odrabiać lekcje dziecinko...

ocenił(a) serial na 1
Nicolis

Nie karm trolla, Słońce.

ocenił(a) serial na 10
Puszek Fatalista

rzułw - uzasadnij mi to gramatycznie
nigdy nie słyszałeś o czymś takim jak wyjątki?
w takim razie od dzisiaj piszemy writted bo pisanie wrote jest niezgodne z regułą dodawania końcówki -ed
no bo jak możemy uznawać coś takiego jak czasowniki nieregularne?
ja rozumiem wszystko, bo nie mówię że w obcych dla mnie językach nie popełniam błędów, ale umiem się do nich przyznać i nie wykłócam się idiotycznie: uzasadnij mi gramatycznie dlaczego nie może być maked?

wiem, że mieliśmy nie "karmić trolla", ale nie trawię chamstwa, a arogancję akceptuję tylko u jednej osoby ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
magdaleena00

Ty mnie chcesz uczyć języków obcych... wybacz, ale przykład przec ciebie podany jest idiotyczny i widzę, że masz problemy z odróżnianiem czasowników od rzeczowników, nie martw się, kiedyś nadgonisz zaległości w edukacji - widzisz, komentarz akurat na twoim schamiałym poziomie. Albo poziomie asketela, który od kilkunastu dni nie robi nic innego tylko ślini klawiaturę wyszukując jakiekolwiek moje wpisy i dodając swoje "komentarze". Widzę, że i tutaj się pojawił! ;o)
"bo nie mówię że w obcych dla mnie językach nie popełniam błędów, ale umiem się do nich przyznać i nie wykłócam się idiotycznie" - BUAHAHAHA! A CO WŁAŚNIE ROBISZ?! Wykłócasz się idiotycznie... no, ale czego można po tobie oczekiwać? Powinnaś nawiązać bliższą znajomość ze wspomnianym srekelem - ten sam poziom.
Aha, gwoli oświecenia: znaczek ";o)" na końcu mojego pytania oznacza to, co zwykle - czyli, że nie należy brać go dosłownie i potraktować z przymróżeniem oka. Może dla kogoś takiego jak ty to nowość...
"nie trawię chamstwa" - ależ ty jesteś chamem pierwszej kategorii moja droga, tylko tak zadufanym w sobie, że nie jesteś w stanie tego dostrzec. Ktoś choćby w minimalnym stopniu inteligentny i dobrze wychowany ograniczyłby się do wytłumaczenia, że to wyjątek, a ty... żal czytać, naprawdę. A arogancja połączona z chamstwem i prostactwem, które tak pięknie zaprezentowałaś... cudowny widok, będzie z ciebie kiedyś kolejna wspaniała polka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
magdaleena00

No i widzisz. Stało się w 100% tak, jak mówiłem. Swoją drogą - z 'przymrÓżeniem'. Że tak zacytuję - 'BUHAHAHAHA!'. Żal serce ściska, naprawdę.

ocenił(a) serial na 10
Puszek Fatalista

"Mialem na tyle przyzwoitosci..." zeby mnie obrazac tak?Dla mnie to Ty nawet kolo faceta nie stales, za takie teksty rzucane w moja strone i innych udzielajacych sie w tym temacie. Moglabym obrzucic Cie blotem,tylko po co?Rodzice( po ktorych uwazasz,ze brak mi inteligencji?!) nauczyli mnie kultury w stosunku do innych,nawet tych ktorzy na nia nie zasluguja (czyt.Ty). Na szczescie inteligencja z Twoich wypowiedzi az wyplywa i leje mi sie po klawiaturze dlatego wiecej tutaj nawet nie bede zagladac,bo szkoda mi czasu ( i klawiatury). Pisales cos o swoim wieku,wiec skoro jestes taki "doooojrzaly" to nie wiem dlaczego sie wyklocasz o cos z "gowniarami."
Na koniec zycze Ci zeby chociaz raz w zyciu rownie atrakcyjna kobieta co Nina spojrzala na Ciebie na ulicy przez dluzej niz 2 sekundy.(Ho ho drogie panie szykuje sie niezle wyzwanie!)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Puszek Fatalista

a może zanim będziesz bronić swoich racji drogi panie sprawdzisz w słoniku jak pisze się słowo KŁÓTNIA :) pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones