Elena & Damon

ostatnia wypowiedź: black_eye
Latinka87 Latinka87
ocena: 6

Będą razem ??? Choć przez moment... Taką mam nadzieję, a Wy ?

• justynaa95 justynaa95

Ja mam cały czas nadzieję, ale to chyba nie możliwe. ;/

• Latinka87 Latinka87

Generalnie wiele osób ma taką nadzieję, co można zobaczyć na portalach społecznościowych, a przede wszystkim na youtube :P Oby producenci do dostrzegli i zgotowali gorące LOVE :P

To jest super!:
      http://www.youtube.com/watch?v=FM4IbC42Tao

• filmyitylkoto filmyitylkoto
        ocena: 9

może będą ale w tym sezonie RACZEJ nie... tu możesz przeczytać:

" I think he has such a long road to haul before he can ever be a viable option in her eyes. He’s done so many horrible things – his attack on Jeremy being the worst. I don’t know how you ever get over such a deliberately evil move. It’s going to take a long time for her to get over that. But as Katherine said, hate is the beginning of most love stories. It was no surprise that we ended the episode with Elena saying “I hate him.”"

wywiad: Kev.Williamson & Jul.Plec

link do całego wywiadu:
        http://www.nypost.com/p/blogs/popwrap/vampire_diaries_creato...

• Latinka87 Latinka87

thx

• madzia07_2 madzia07_2

fajnie by było gdyby byli razem, bo stefan taki sztywniak, a demon....cudowny.no ale nie wydaje mi się żeby byli razem:(

• Latinka87 Latinka87

Ja nawet lubię Stefano i trochę mi go żal, ale cóż... Elena idealnie pasuje do Damona...:) jeśli ten jego wzrok, urok, wszystko... jej nie przekona ,to twarda sztuka z niej naprawdę:)

• anulka88 anulka88
                ocena: 10

Uchowaj Boże i z dala od Damona - w sensie uczuciowym oczywiście :D Elena & Stefan od początku do końca!!

• Latinka87 Latinka87

:) no nie zgodzę się hehe

nie ma opcji....!
    możliwy[!]SPOILER
    Stefek będzie miał romans z Kat [nieuniknione]
    Elena pocałuje Damona [pewnieteżnieuniknione]

• bloomy_2 bloomy_2
      brak oceny

przeczytajcie książki, i bedzie wszytko jasne ;p

ja przeczytałam wszystkie które wyszły... i nic nie jest jasne!
        wszystko rozszczygnie się w ostatniej jeszcze nie wydanej [chyba Marzec 2011 USA]
        SPOILER
        Elena całuje się z Damonem itp itd mają jakieś romansidło [7 część] no ale na końcu tak i tak mówi że Kocha Stefana

• anulka88 anulka88

Przecież nawet w 1 odcinku 2 sezonu powiedziala mu to prosto w oczy i dala "kopa" :D :D :D Co Damon bidactwo byl poxniej roztrzesiony itp... :D

ale w książce ona się mu poddaje... i wcale mu nie odmawia na te czułości...
            potem odnajdują Stefka... i wszystko wraca do normy...
            odrzucony Damon & Elena i Stefan razem nie rozłączni

• anulka88 anulka88

A wszyscy dobrze wiemy, że serial jest różny od książek :D I póki co jestem zadowolona z serialu :D

• Cpt_Pchelka Cpt_Pchelka

A według mnie Damon najbardziej pasuje do Katherine xD haha

• Latinka87 Latinka87

A teraz jak go zraniła, tymi słowami, że nigdy by nie odwzajemniła jego pocałunku... Zrobiło mu się tak ewidentnie przykro, a mi jeszcze bardziej . . . ale o to chodzi! :) EMOCJE !

• Latinka87 Latinka87

Książki są tak fatalne, dla mnie to zupełnie inna bajka niż serial; męczę się z ich przeczytaniem, ale przeczytam tak dla zasady skoro już stoją na mojej półce . . .

• Latinka87 Latinka87

Bardzo bym chciała, aby jeszcze długo było budowane to całe 'emocjonalne' napięcie między Eleną a Damonem; to jest w sumie najfajniejsze i pobudza naszą wyobraźnię :) A później, później mam nadzieję, że Stefano zrani Elenę i ona poszuka pocieszenie u Damona, w sensie takim, że sobie uświadomi w końcu miłość do niego :) I dopiero wtedy wielkie LOVE. Jakby to zrobili teraz to byłoby nudne, ale jakiś pocałunek koniecznie ;P heh

• katherine17 katherine17

Bardzo bym tego chciała jednak sądzę że do tego nie dojdzie. Może będzie pomiędzy nimi kilka znaczących scen ale razem raczej nie będą.

• Latinka87 Latinka87

Niestety tego scenariusza się obawiam, że końcem końców razem nie będą... ale trudno; oby przynajmniej producenci odpowiedzieli na potrzeby fanów, którzy obstają przy miłości Damona i Eleny i oby zgotowali przynajmniej chwilowy, intensywny romans między nimi. A Stefano jej potem wybaczy oczywiście;P

no tak "chwilowy, intensywny romans" OJ jak bym chciała... chociaż "chwilowy" !!
        ciekawe co będzie w 3 odc..
        patrząc na to zdjęcie:
        http://images4.fanpop.com/image/photos/15600000/Damon-and-El...

...<3

• Queen_J Queen_J

Wy chyba chcecie chwilowy romans w dosłowności xD Czyli no.... yy.... ;p A co do fotki powyżej to raczej dużo było takich scen.... Wątpię, żeby (przynajmniej w tym odcinku) było coś więcej :/

• gosienka_w gosienka_w

Na Elene i Damona nie ma szans! :) Mam przynajmniej taką szczera nadzieję :)

• Bene Bene
      ocena: 7

Nie zrozumcie mnie źle bo uwielbiam Damona to mój ulubiony bohater , ale jak można wybrać kogoś kto zabił ( bądź próbował ) twojego brata ? Ma urok , wdzięk , jest seksowny itd , wiem ze można wymienić w nieskończoność ale można wybaczyć coś takiego ? Nawet jeśli z czasem złość jej minie to czy można zapomnieć o czymś takim ? Nie wspomnę ze zapowiadało sie na to ze gdyby Jeremy nie wszedł to wziął by ja siłą . Stracę do Eleny cały szacunek jeśli do tego dojdzie ... ale to dopiero 2 sezon wiec pewnie czekają nas jeszcze trójkąty czworokąty i inne figury geometryczne

• Latinka87 Latinka87

Moim zdaniem upozorowanie śmierci brata Eleny przez Damona było tylko i wyłącznie próbą odreagowania złości i odegrania się na niej ze względu na straszny zawód jakiego doznał, który zresztą świadczy o bardzo silnym uczuciu do niej. On wiedział, że Jeremy ma pierścień, który go uchroni, chciał ją tylko nastraszyć i pokazać rzekomo, że jest zły. Posunął się do tego co najbardziej nią wstrząsnęło, stad jej słowa "nienawidzę go", ale to wszystko działo się pod wpływem jego i jej emocji, które z czasem przygasną ...

Pokazał jej jak to jest stracić najbliższą osobę, czego doznawał sam w tej chwili. Okrutne? Tak, ale to wampir w końcu, nie zapominajmy o jego naturze.... Gdyby odwzajemniła jego uczucia, byłby dla niej najlepszy; bo i tak spełnia wszelkie jej prośby, ulega tylko jej.

• gosienka_w gosienka_w

Mi tam się wydaje, że to nie jest jakieś bardzo silne uczucie do Eleny tylko do Kat, co zresztą Stefan ciągle mu powtarza, że Elena to nie Kat, to ktoś zupełnie inny. Myślę, że te jego silne emocje czy coś tam to przez to co mu Kat powiedziała no i załamał się tym no i po części reakcją Eleną.

• Latinka87 Latinka87

Elena to nie Kat, lecz może ktoś jeszcze lepszy. Damon by się nie spodziewał, że to możliwe, a jednak. Dobra, delikatna, krucha istota, która mogła wzbudzić jego emocje, jakieś jego wewnętrzne dobro i pragnienie miłości. Przy Kat jest po prostu zły, a wiemy, że ma w sobie jakieś uczucia, ulega Elenie. chroni ją itp.

• booogna booogna

przecież w dalszym odcinku było, że nie widział tego pierścienia..

• katherine17 katherine17

Szczerze to masz rację.
        Nikt normalny nie wybaczył by czegoś takiego, jeszcze chciał zabić jej przyjaciółkę,

• Latinka87 Latinka87

A kto normalny chciałby być z wampirem? ;) Skoro się porywa na takie uczucie to trzeba umieć wybaczać; bo wampiry nie zawsze są kochane ;)

• martakamyk13 martakamyk13

Kat powiedziała do Stefana kiedy ten powiedział, że jej nienawidzi, iż to dopiero początek miłości. Nie na darmo, na koniec pierwszego odcinka Elena powiedziała "Nienawidzę go". Myślę, że romans Eleny i Damona z pewnością się rozwinie i dojdzie do nie jednego pocałunku, ale ostatecznie i tak ona zostanie ze Stefanem. W książce mimo iż iskrzy między E i D to Elena cały czas jest ze Stefanem i mimo iż nie znamy zakończenia to ktoś mi niedawno powiedział, że głupio by bylo tak cały czas być ze Stefanem bronić swojej miłości, a na koniec go zostawić. :)

• Latinka87 Latinka87

Dla mnie zakończenie,w którym Elena będzie ze Stefano jest zbyt przewidywalne i takie typowe. Miałabym nadzieję, że jednak zrobią coś ciekawszego. Jak dla mnie Elena może stać się wampirzycą i wyruszyć z Damonem na wspólne polowanie ;) Stefano z rozpaczy stanie się zły jak Kat, będzie jej kompanem i to nam pokaże prawdziwą naturę wampirów- picie ludzkiej krwi, dużo złych emocji:) jeden z moich scenariuszy heh

• madzia07_2 madzia07_2

no fajnie by nawet było:)

• malww malww

ciekawy temat ;) ale nie pozostaje nam nic innego tylko czekać, ja kibicuje Elenie i Damonowi.
        a co do filmików to ten mi się strasznie spodobał, a link wyżej równiez bardzo fajny ;]

http://www.youtube.com/watch?v=L_anXfRz5zw&feature=relat...

• perpedes perpedes

owszem zakończenie, gdzie e byłaby ze stefciem jest i od początku było zbyt przewidywalne. Ale, niestety, wersja delena na koniec, też już jest dośc powszechnie przypuszczaną wersją. Mimo to wybrałabym, oczywiście, D i E. Ale...
          Zaskoczeniem mogłaby byc opcja:
          -Elena + Alaric
          -Jenna + Stefan
          -Damon - pustelnik w worku po ziemniakach i fioletowo - pomarańczowych bokserkach^^
          -Kat + Jeremy
          - Carol + Bonnie

wybaczcie, jestem zmierzła i niewyspana :*

" Elena może stać się wampirzycą i wyruszyć z Damonem na wspólne polowanie"
            a tutaj jest ogólne zdziwienie bo w książce ... UWAGA!... to Damon staje się człowiekiem...
            ;p

• _Hayley_Williams_ _Hayley_Williams_

Chyba wiele osób ma taką nadzieję, ja tez sie do nich zaliczam ; )
              I czekam na The return: Midnight, bo wtedy się wszystko wyjaśni ; D

TEAM DAMON <3

A do perpedes : Elena nie będzie z Alariciem, bo on jest z Meredith i planuja ślub xD (przynajmniej w książce ;p)

to był tylko żart xDD

• Latinka87 Latinka87

Takiej bzdury w filmie chyba bym nie zniosła;P Po książce bym się nie zdziwiła akurat. . .

• bittersweet_ bittersweet_

Nie, nie ,nie! Ja tego kategorycznie zabraniam!

• Latinka87 Latinka87

Normalnie miałabym ochotę zrobić ankietę w internecie na ten temat, kto za E&D a kto za E&S, intryguje mnie to trochę :)

• anulka88 anulka88

To do dziela! Chętnie zaglosuję :D

• Latinka87 Latinka87

<div style="margin:auto;width:800px;"><iframe src="http://www.ankietka.pl/ankieta/frame/id/47507/damo nelena-or-stefanoelena.html" width="800px" height="450px" frameborder="0" scrolling="auto"></iframe></div>

• Latinka87 Latinka87

ANKIETA- Damon&Elena or Stefano&Elena

http://www.ankietka.pl/ankieta/47507/damonelena-or-stefanoel...

• Latinka87 Latinka87

Na razie takie wyniki!

1. Damon&Elena or Stefano&Elena?

1) 83.33% [40]
          Damon&Elena

2) 16.66% [8]
          Stefano&Elena

Głosujcie dalej:)

• kwiatuszek446 kwiatuszek446

Nie chciałabym żeby Elena była z Damonem .Postać Eleny jest dość nudna(nie to co Katherine) i pasuje do Stefana.Ja bym chciała żeby Damon był z Bonnie od początku nie pałali do siebie sympatia ,oboje maja charakterek co czyni z nich ciekawa parę.

• tomorrow_can_wait tomorrow_can_wait

Gdyby Elena była z Damonem serial stałby się nudny. Właśnie cały urok Damona polega na tym, że jest takim jakby wolnym duchem. Elena by zniszczyła jego postać bo przy niej starałby się być spokojniejszy, jednym słowem byłby pod pantoflem. A on ma być taki jaki jest. ;)

• lampsy lampsy

po obejrzeniu najnowszego odc (rose) zaczynam wątpić czy Damon i elena będą ze sobą
    denerwuje mnie ta ich metoda małych kroczków właściwie to Damon ostatnio zrobił krok w tył gdyby nie ostatnie 3 słowa....

• liwia808 liwia808

Damon i Elena się pocałują i to NA PEWNO!! Widziałam na youtube scenę gdzie się całowali , ale nie wiem kiedy to będzie...I nawet dobrze , bo lepiej nie wiedzieć za wcześnie wtedy cała zabawa się kończy i ciekawość znika czas pokaże mam nadzieje , że przed drugą częścią ujawnią swoje głębokie uczucia!! Powinni dać kogoś innego na miejsce Stefana Fuu wiedzieliście jego twarz płaska jak tależ heheś:* DAMON I ELENIA!!!!!!!

• ireth1990 ireth1990

Nie widziałaś przypadkiem tej sceny http://www.youtube.com/watch?v=1owum8CfPAM ? Bo to niestety nie Elena tylko Katherina

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: