PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 515
ocen
7,7 10 1 119515
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Mam na myśli to, że na koniec 3 sezonu Elena wybrała Stefana. Jestem ciekawa co o tym myślicie ?? Dla mnie wygląda to tak : wybrała Stefana ponieważ przy nim czuję się bezpiecznie, wie że może mu zaufać, że nigdy jej nie zdradzi. Straciła już wiele bliskich osób, a wie że Stefan będzie zawsze przy niej. Damona wybiera dopiero wtedy kiedy nie jest już człowiekiem tylko wampirem, wtedy nie potrzebuje już troski ani opieki bo sama może o siebie zadbać.
Pytam was o zdanie, bo chociaż uwielbiam Damona i jego sposób bycia to z natury jestem romantyczką :) dlatego kibicuję raczej E&S- wiecie pierwsza miłość itd. tylko przyznam szczerze, że już nie wiem która miłość jest ta prawdziwą S&E czy D&E. Co wy na to ??

ocenił(a) serial na 7
wiktoria24

ponieważ Elena jest pospolitą dziwką.

użytkownik usunięty
wiktoria24

5 sezonów za nami, a ja wciąż czytam na forum ten BS.

"Wybrała Stefana ponieważ przy nim czuję się bezpiecznie, wie że może mu zaufać, że nigdy jej nie zdradzi. Straciła już wiele bliskich osób, a wie że Stefan będzie zawsze przy niej."

Ty tak na serio?

http://media.tumblr.com/28f45a23b39d7ef87e2b518f2e650fc6/tumblr_inline_mf91w8KWE H1qerdb7.png
http://data1.whicdn.com/images/98174885/large.jpg

http://33.media.tumblr.com/cb81cbf386d821ad4b666197818dca85/tumblr_mvcp45Ozuz1rl 8abwo4_250.gif
http://tvrecappersanonymous.files.wordpress.com/2011/12/trust-me-yes.gif?w=500

"Straciła już wiele bliskich osób, a wie że Stefan będzie zawsze przy niej."
Mhm, miała dziewczyna rację: http://stydiolicity.tumblr.com/post/41511233047/stefan-is-your-epic-love

"Damona wybiera dopiero wtedy kiedy nie jest już człowiekiem tylko wampirem, wtedy nie potrzebuje już troski ani opieki bo sama może o siebie zadbać."

Nie, wtedy zyskuje odwagę żeby żyć tak jak chce, być z tym kim chce i nie przejmować się opiniami obłudnych Carolinek.

I nie wiem jak po finale 5 sezonu można się jeszcze zastanawiać która miłość jest prawdziwa. No chyba że jesteś jedną z tych osób, które uważają, że sire bond nadal istnieje xD

P.S. Tylko błagam, nie wyjeżdżajcie mi z tekstami typu: "A Damon skręcił Jeremiemu!!!!!!!!", bo ja to wszystko już wiem, uwierzcie mi, nie jestem fanatyczką Deleny xD

"Nie, wtedy zyskuje odwagę żeby żyć tak jak chce, być z tym kim chce i nie przejmować się opiniami obłudnych Carolinek." a wcześniej to nibt co ruzumu nie miała czy jak, że nie umiała być z tym z kim chce. Sory, ale to tego odwagi nie potrzeba bo to są uczucia a nie walka ze smokiem. Jak dla mnie to Elena żadnego nie kocha tak na serio po prostu wybiera tego, który jej w danym momencie pasuje. Taka miłość to niech sobie wsadzi w...... głęboko w każdym razie.

użytkownik usunięty
Elwirka10

Jak powtórzysz serial i postarasz się zrozumieć charakter Eleny oraz to dlaczego była rozdarta między Stefanem i Damonem, to wtedy pogadamy. Bo na razie bzdury pleciesz.

Wybacz, ale mam własne zdanie na ten temat i nic powtarzać nie musze. Dla mnie kobieta, która zwodzi dwóch facetów jednocześnie jest po prostu egoistką. Elena nie jest 15- letnią dziewczynką żeby nie potrafić zdecydować jak ma wyglądać jej życie.

Elwirka10

Ja tam uważam że wątek SE został całkowicie spalony a raczej zrównany z ziemią przez te 3 sezony bo:

- pokazali nam że Stefan kochał w Elenie tylko to czego sam nie miał czyli człowieczeństwa
- niby w delenie była sira ale po tem w SE zrobili klątwę dopp co niestety jest gorsze ...
-wybór Eleny w 3 sezonie na końcu opierał się na tym że Stefan był pierwszy chociaż nie pamiętała Damona
-Stefana do Eleny przyciągnął jej wygląd ponieważ przypominała Kat czyli mu przeznaczonego dopp którego kochał
..............................................................
(jeśli to ostatnie sezony)
Jeśli producenci pójdą w kierunku SE to :
-to Elena wróci do Stefana a popchnie ją do tego zazdrość o Caro
-Damon nie wróci lub zostanie sparowany z inną kobietą
Jeśli w stronę DE
-Okaże się że złamią klątwę dopp i Elena jak i Stefan będą żyć w normalnych związkach
-Wydaje mi się że Caro będzie ze Stefanem ( bo już robili aluzje taką chamską )
......
Wydaje mi się że w tym sezonie zgłębimy historie Silasa i Amary mam dziwne przeczucie że odpowiednik Damona żył w tam tych czasach ponieważ Amara go rozpoznała

ocenił(a) serial na 6
NemezisGoToHell

Ale przecież Damon też zakochał się w Elenie z przeproszeniem "z dupy", tylko dlatego że w końcu do niego dotarło że Kath robiła z niego idiotę przez 150 lat. Salvatorowie są po jednych piniądzach. Gdyby nie to (logika Plec) nadal by biegał za Kath.

WhiteDemon

nie sądzę :) zakochał się w Elenie, to nie miało związku z Kat, przynajmniej ja tego nie widziałam .;) zakochał się wcześniej :) tak myśle.

ocenił(a) serial na 6
melly_

Nie spodziewam się poparcia bo to moja, raczej niepopularna teoria która rozsadza również Delenę od środka^^.

WhiteDemon

lubie jak ktos ma inne zdanie :) ja nie pisze ze mam racje,bo tego nie wiem, tak mi sie tylko wydaje. ze to Delena jest ta prawdziwa miloscia, itd. :) EPiC LOVE ;) w sytuacji gdzie Stefana uwazano za zmarlego(5x21-5x22) Elena jakos sie tym nie przejela,bardziej chwycil ja "projectBUm z Damonem :) Stelene juz uwazam za przegrana. ale i tak juz nie mam serca do tego serialu jak kiedys :)

ocenił(a) serial na 9
WhiteDemon

A ja się z Tobą zgadzam. Damon przez 14 odcinków I sezonu był zafiksowany na Katherine i gdyby tylko była w tym grobowcu odszedłby z nią za rączkę, a na Elenę nawet nie spojrzał. Po fiasku akcji w grobowcu, gdy dotarło do niego, że Kath robiła go w balona chlał na umór i seksił się z kim popadnie. A potem nagle pod koniec sezonu -LOVE ELENA ! - ni z gruszki ni z pietruszki. Dodać do tego scenę z pierwszego odcinka II sezonu - gdyby miss Pierce powiedziała wtedy, że kochała (i kocha) go naprawdę, wybaczyłby jej - cytuję : "145 lat tęsknoty" i dał carte blanche na nowy początek razem. Takie mam przemyślenia.
Nota bene - podoba mi się określenie "z dupy" :)))))

Kalina1710

polecam 11 odcinek ;) i " you and I,we have something an understanding";)

ocenił(a) serial na 6
Kalina1710

No sama powiedz czy to określenie nie pasuje jak ulałXD

ocenił(a) serial na 6
Elwirka10

Fakt, była egoistką, ale kiedy ich zwodziła ? Przez drugą połowę 3 sezonu. Pozniej już było wiadome kogo kocha i za kogo jest w stanie oddać swoje życie. Niektórzy ludzie lubią kierować się tym co mówia inni i tym co wydaje się właściwe itp więc tak, Elena trwała przy Stefanie, bo wszyscy mówili jej, że to dobre dla niej, a ona nie była osobą, która miałaby nagle powiedzieć "mam was wszystkich gdzieś, to nie wasze zycie bla bla bla" i iść do Damona, zobaczyć czy pojawiające się uczucie do niego to coś więcej czy tylko czysto fizyczny pociąg. Dla mnie Stelena byla Steleną przez 1 i większość 2 sezonu pozniej to już nie było to. I nie jestem zwolenniczką Deleny czy Steleny ja jestem realistą jeśli się kogos naprawdę kocha i jest to bardzo silne uczucie nie ma mowy tutaj o kimś 3. Jeżeli jest mowa o 3 to najwidoczniej nie wszystko jest takie piękne jak się wszystkim wydaje. Jeżeli ktoś obejrzał już 5 sezonów i dalej ma nadzieje na Stelene to jest głupi, że tak powiem. I nie widzi chyba tego jak byłoby to zrobione na siłe. I owszem może i doszłoby do czegoś takiego gdyby Damona nie przywrócili do swiata żywych, ale czy to bylaby dla was ta Stelena z 1 sezonu ? Nie, to odgrzewane na siłe kluchy.

Arlett_a

Nie chcę zaśmiecać forum i nie robię nowego tematu bo myślę,że tutaj ktoś pomoże. A mianowicie zaprzestałam na bierząco oglądania TVD i teraz nie pamiętam gdzie skończyłam,czy mógłby ktoś mi powiedzieć który to sezon (6? chyba) i mniej więcej odcinek jak pojawia się Amara?

autumn13

Teraz będzie 6. Amara pojawiła się w 5 sezonie w odcinku 6 i 7.

wree

Dziękuję

ocenił(a) serial na 7
autumn13

To jest forum dyskusyjne. Tworząc dyskusje typu "Czy wampiry stają krwią?" nie zaśmiecasz forum -_-

ocenił(a) serial na 7

Może to zabrzmi dziwnie, ale jak dla mnie do Damona najbardziej pasuje Jeremmy. Chciałbym żeby byli razem ;3 Wyobraźcie sobie ich tylko.

ocenił(a) serial na 8
Karirsu

Nie, błagam, nie

wiktoria24

ja nie kibicuję ani Delenie ani Stelenie bo uważam , że zasługują na kogoś lepszego niż Elena :)

ocenił(a) serial na 8
karolsztynek

Zgadzam się z Tobą. Panowie są za dobrzy dla tej rozpieszczonej panienki, która wymaga ciągłego ratowania. Dosłownie wymaga tego od nich. Nawet powiedziała w jednym odcinku, że przecież Stefan jest od jej ratowania.

sybilla_filmweb

albo jak miała pretensje do Damona , że stale ją ratuje a wystarczylo , że Stefan ją ugryzł to potem powiedziała : Gdzie byłeś Damon ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones