PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 545
ocen
7,7 10 1 119545
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów
ocenił(a) serial na 7
monia1gucio

Och, ostatnia scena była przecudowna! Jak widać Stefan nie stał się taki straszny, jak to pokazywał, tylko zwyczajnie próbował sam przed sobą udawać kogoś innego. Scena braterskiej miłości - perfekcyjnie. Teraz tylko mam nadzieję, że szybko Damon i Elena wrócą do siebie!

ocenił(a) serial na 6
agata8095

Taaak . <3 Stefan nie jest zły :) Ja też mam taką nadzieję , ale pewnie Elena powie ze muszą zacząć od nowa osobno a Damon zacznie upijać się :(

ocenił(a) serial na 10
agata8095

no musza byc razem <3

ocenił(a) serial na 9
MrsVampire

Moim zdaniem Damon i Elena nie powinni być razem

ocenił(a) serial na 10
agusia_76

coż moim tak ;p

ocenił(a) serial na 9
MrsVampire

każdy ma swoje zdanie

ocenił(a) serial na 6
agusia_76

Moim powinni ale (ok 78 % osób chce ich widzieć razem) :) Wiec tak dużo tych "innych" zdań to nie jest

ocenił(a) serial na 7
monia1gucio

Myślę, że więcej niż 78% :)

ocenił(a) serial na 6
agata8095

No tak pewnie ale kilka procent jest za steleną(nie rozumiem) kilka za bonnie i damonem ( bardziej nie rozumiem) a reszta chce zeby damon znalazł sobie kogoś nowego(tako rozumiem) . Tak dokładnie to nie wiem :)

ocenił(a) serial na 7
monia1gucio

Za Steleną, to niechby sobie jeszcze byli, ale naprawdę są tacy, co dopuszczają myśl, że Damon mógłby być z Bonnie?! Przecież to jest niemożliwe...

ocenił(a) serial na 6
agata8095

Ogladam sobie odcinek i po skonczonym seansie patrze na kom a tam miliony komentarzy typu:
*damon zostaw elene badz z bonnie
*przez te pare miesiecy razem na pawno sie do siebie zblizyli
*bamon
*bonnie uratowala mu zycie . Niech dwmon ja uratuje i bd z bonnie
A ja wtedy tylko mysle : IDIOCI

monia1gucio

W sumie Damon i Bonnie nawet fajnie by wyglądali (chyba w książce ze sobą byli, prawda?) gdyby nie to, że Bonnie ma wrócić do Jeremy'ego! <3

ocenił(a) serial na 6
kochamxx

Nie nie są wksiążce parą! :) I oni są tylko przyjaciołmi . Nie obraź się ale strasznie mnie irytujesz. Jeremy to ciepła klucha -_-

ocenił(a) serial na 7
monia1gucio

a ja ci powiem, że to ty jesteś irytująca. Jeżeli ktoś ma inną opinię na temat pairingu który lubisz, obrażasz. Jeżeli ktoś chciałby inny pairing niż ty, to cie irytują... Damona uwielbiałam w 1 sezonie bardzo. Był to niegrzeczny, niesforny chłopiec, który miał niesamowity urok.. Za to Stefan był ciepłą kluchą uganiającym się za Elenką. Pojawiła się Delena, Stefan zrobił się bardziej ciekawy, a Damon zaczął mnie irytować. Związek z Eleną nie popłaca ŻADNEMU bohaterowi, bo stają się właśnie ciepłymi kluchami. W tym serialu nie było jeszcze zdrowego i fajnego pairingu... Związku są tu ukazane jako "my jedni, a cały świat się nie liczy". Dla mnie to masakra. Klaroline mnie bardzo ciekawiła, ale zabrali Klausa zanim do czegokolwiek wyszło... Może dlatego był ten czar...

Przestań dziewczyno nazywać idiotami innych tylko dlatego, że dany bohater podoba im się w innym pairingu niż tobie. Każdy ma prawo do swojej wizji losów bohaterów i do swojej nadziei.

ocenił(a) serial na 6
aleera89

Ja nie pwoeidziałam ze jest idiota tylko ze jest irytujaca a to jest wielka różnica . Jakby ktoś mi tak napisał nie czułabym się obrażona . Mi nie chodzi o parring tylko o to ze ta osoba pisała też ze fajnie by było jakby damon zginął . Jest to jedna z moich ulubionych postaci wiec to mnie podirytowało :)

ocenił(a) serial na 7
monia1gucio

"A ja wtedy tylko mysle : IDIOCI"

ocenił(a) serial na 6
aleera89

a to sory myślałam ze chodzi ci c coś innego . bonnie i damon? powaznie? To jakby elene i klaus? chodzi.ło mi o to ze ludzie piszą o tym jakby to wspaniali byllby parą choć wcale nie ma między nimi chemi i już na siłę coś wymyślają choć w sumie masz racje byłam niemiła i powinnam zachować to dla siebie :)

ocenił(a) serial na 7
monia1gucio

Nie było chemii, bo postacie nie lubiły się dla zasady. Wielka miłość rzadko pojawia się od razu, chemia i wielkie boom. Ludzie, a zwłaszcza kobiety potrafią zakochać się w kimś, kogo nigdy nie spodziewały się pokochać. Jeżeli chodzi o wątek Klaroline w TO miało to sens na początku. Teraz niestety nie. Jedyna nadzieja, to że Klaus wróci chociaż na trochę do TVD, bo wątpię, że Car odejdzie do TO, bo niby czemu?

ocenił(a) serial na 6
aleera89

Jesli tvd sie skonczymoglaby tam pojechac . Klaus jej obiecal ze nie wroci i ma teraz wazne sprawy wiec nie pojawi sie w tvd . Moim zdaniem to najlepszy zwiazek w tym serialu ;-)

ocenił(a) serial na 6
aleera89

Mam nadzije (Klaroline) ze po skończeniu tvd zrobią jakiś wątek Caroline i Klausa w TO :) To byłoby genialne , nie sądzisz?

ocenił(a) serial na 10
monia1gucio

Dokładnie :P Nie wyobrażam sobie Damona i Bonnie :/

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 10
MrsVampire

Tak zdecydowanie powinni być razem brakuje mi tych odcinków z nimi razem

ocenił(a) serial na 5
agusia_76

Oj zgadzam sie Damon stracił totalnie charakter będąc z Eleną, dlatego wracam z utęsknieniem do pierwszych 3 sezonów od 4 zaczęło się powoli psuć Damon'owe bycie jakimś...............

ocenił(a) serial na 6
kamarza

Elena jest glowna bohaterka a Damon ja kocha i chcialabym zeby byli razem. Do nowej dziewczyny damona bym sie nie przyzwyczaila i nie cche zeby byl sam . Teraz bd zazdrosny o elene wiec moze bd pare niezlych scen

ocenił(a) serial na 8
agusia_76

Moim też nie ;p

monia1gucio

Stefan przeszedł sam siebie z tym podrzuceniem swojej dziewczyny Caroline. Masz moją nową wampirzą dziewczynę i martw się a ja lecę budować sobie nowe życie. Nieźle. Trochę mu wybaczylam przy ostatniej scenie, ale od kolejnego odcinka pewnie wróci do bycia dupkiem. Dobrze, że Damon wrócił, ale miałam nadzieję, że wrócą we 3 i Kai trochę namiesza:( I Bonnie umarła już na dobre? Nieeeee. Umierała już tyle razy, ale teraz naprawdę mi smutno. Damon będzie znowu rozkochiwał w sobie Elenę? Wiedzą jak nas przyciągnąć do oglądania każdego odcinka:D Ciekawi mnie kim jest pani doktor. No i niech oddadzą nam Enzo, już za długo go nie ma!

ocenił(a) serial na 6
alien_2

Enzo jak jednym z lepszych bohaterów serialu . W ostatnich odcinkach Bonnie mnie przkonywała do sb więc bd mi smutno jak już jej nie bd . Mi się wydaje ze teraz pokażą nam jednak tego samego Stefana co na początku serialu tzn. martwiącego się o wszystkich , wrażliwegop , dobrego. Mam nadzieje ze Damon się nie podda walczać o miłość Eleny <raczej wiadomo ze na koncu bd razem ale to dopiero na końcu> :) 6 sezon jest dużo lepszy niż 5 . 5 ogladałam z rutyny . Oglądałam każdy odcinek to i następny obejrze i w 5 zabrali nam pierwotnych :( 6 dużo lepiej wygladu , może nie jest to co było na początku ale przynajmniej mnie ciekawi :)

ocenił(a) serial na 8
alien_2

Oczywiście i Damon będzie zdobywał teraz serce Eleny sprowadzaniem Bonnie spowrotem.... ale kiedy w końcu Damon zobaczy jakie wspaniale zycie moglaby miec Elena z tym mlodym doktorkiem, rodzinka gromadka dzieciakow ratowanie ludziom zycia to wtedy sie podda zamienia Elene w czlowieka i na final serialu zobaczymy Elenke z brzuchem jak Sookie z Czystej Krwi.

ocenił(a) serial na 8
Lunasol

Jaka gromadka dzieciaków??? Przecież Elena jest wampirem...

ocenił(a) serial na 8
foczka395

Czytaj uważnie jak już zamierzasz komentować, napisalam przeciez ze zamienia Elene w człowieka zeby mogla mieć cudowne życie rodzinne : )

ocenił(a) serial na 6
Lunasol

W jaki sposób niby? Jedyne lekarstwo wzięła Katherina a jeśli wymyśliliby kolejne byłoby to bez sensu

ocenił(a) serial na 8
monia1gucio

Boże czy Wy oglądając ten serial naprawde nie rozumiecie ze w tym serialu WSZYSTKO SIE DA ZROBIĆ? jak umarlaki wracają do żywych podróżują w czasie to i napewno można wymyślić jakiś inny sposób na przemienienie wampira w człowieka. a druga rzecz to raczej nie warto sie doszukiwac logiki i sensu w tym serialu. już dawno się z logiką rozminął.

ocenił(a) serial na 6
Lunasol

ale jeśli była mowa o tym ze jest to JEDYNE lekarstwo to nagle 2 sezony pozniej znajdują nowe lekarstwo. Sami sobie by zaprzeczyli . O tym ze nie można wrócic do zycia po smierci nie było mowy wiec mogli to wykorzystac

ocenił(a) serial na 8
monia1gucio

Tak samo jak było z sobowtórami.
Najpierw była Charlotte, z Charlotte zrobiła się Tatia i to jeszcze dodatku miała być tą pierwotną Petrovą, a tu jeszcze się okazuje, że to jakaś Amara była tą pierwszą i jak się nie myle to między nią a Tatią, był jeszcze jakiś słodziutki sobowtórek z wyglądem Dobrevy :D
No i potem jeszcze cała kopie szalonych Stefanków.
Po tych akcjach już nic mnie nie zdziwi. W tym serialu wszystko jest możliwe :D

ocenił(a) serial na 6
Carmellia

A;e czy była mowa w serialu o tym ze jest tylko 1 sobowtór? NIE

ocenił(a) serial na 8
monia1gucio

haha i co teraz ? :D

ocenił(a) serial na 6
Lunasol

gunwo. Sory . Mi chodzilo o to ze nie ma 2 lekarstwa ;-)

ocenił(a) serial na 7
Lunasol

No i miałaś rację. Da się. A jednak zostałaś zjechana przez fanki serialu... Fajnie, prawda?;)

ocenił(a) serial na 7
alien_2

Po tym, jak Elena znacznie utemperowała charakter Damon'a, Enzo stał się chyba najbardziej barwną postacią serialu. Też ubolewam nad zbyt długim jego brakiem ;/ Cóż... nigdy nie lubiłam Stefana, to taka ciepła klucha, ale teraz to już naprawdę działa mi na nerwy. Byłabym skłonna wybaczyć ruszenie naprzód - szukał sposobu praktycznie wszędzie dość długo, czas odpuścić. Ok, to mogę zrozumieć. Chociaż Damon nigdy nie poddał się, kiedy Stefanowi działa się krzywda. Gdy tylko dowiedział się o zniknięciu brata, szukał, aż znalazł. Ale wracając do grania na moich nerwach - co to ma być za podrzucanie Caroline tej Ivy?! I w ogóle nie mogę zrozumieć jak wielkoduszny Stefan tak prędko zmienił swój stosunek do "ukochanej"? Totalny bezsens. Za to zakochałam się ponownie w postaci Alaric'a! Po prostu uwielbiam jego osobę, oddziałuje na mnie mega pozytywnie ;3 I znowu kręci z panią doktor XD Ciekawe, kim się ona okaże - hipnoza przecież nie zadziałała, prawda? I na koniec perełka. Nigdy w życiu nie sądziłam, że zacznę lubić postać Tyler'a! Przez bite pięć sezonów pałałam czystą nienawiścią do niego, a teraz bum! Może to dzięki Liv, może nie - nie wiem. Ale na pewno świetnie zaczyna ten sezon ;D

ocenił(a) serial na 6
proxbiala

A moze poprostu alaricowi hipnoza nie dziala przez wypadek ? Nie moglby przywrocic elenie wspomnien czyli komplikacje i zdobywanie jej milosci przez damona

monia1gucio

Może pani doktor jest na werbenie? ;) I wie o wampirach? :)

ocenił(a) serial na 6
kochamxx

Byłoby to bardzo głupie -_-

ocenił(a) serial na 7
monia1gucio

Cóż... Stefan i to jego podejście do życie i wampirzych spraw - no ręce opadają, zachowuje się jak idiota i jeszcze po wszystkim jak potraktował Caroline nagle rzuca swoją dziewczynę by ona ją pilnowała?? No shit! Caroline dobrze mu powiedziała pod koniec odcinka i mam nadzieję, że to do niego dotrze choć wątpię. Nawet jak Damon wrócił i tak wątpię w jego przemianę z poprzedniego sezonu.
Alaric :DD ohh jak ja się stęskniłam :D. Jak Damon wrócił to będą jak za dawnych lat kumple :D cieszy mnie to. Tylko czy Alaric teraz przywróci pamięć Elenie, że kochała Damona?? Bo po promo następnego wydaje mi się, że będzie go nienawidziła? Czyli to co zrobił Ric jest już na stałe??
No, cieszę się, że z tym całym portalem ten dzieciak Kai się nie przeniósł i jeszcze brakowałoby Bonnie do powrotu do żywych.. To już byłoby słabe wracać do życia tyle razy. Damon to co innego bo tylko raz ale Bonnie? Niech ona siedzi w "piekle" bądź umrze. Ale znając panią Plec to zaś Kai wykorzysta ją itp bla bla bla. Wystarczy.
Tyler i ta blondi nie wiele pamiętam bo przewijałam na ich scenach.
I brak Enzo..

ocenił(a) serial na 6
anne22

Ja tam myślę ze mg nam pokazać dobrego Stefana .Żeby jego fani nie byli zawiedzeni . W gruncie rzeczy też musi jakoś odreagować. (Ja go nie lubie ale cóż) . Caroline traktuje baznadziejnie i na jej miejscu wykręciłabym kark tej lasce i wyrawała serce. Mi się wydaje ze lena bedzie chciała zacząć od nowa osobno :(. Ja ostatnio przekonałam się do Bonnie , ale trudno :) Moim zdaniem jakby Kai sie przeniósł byłoby okey . Naprawdę jest mało "złych" osób w tym serialu. no niestety bez Enzo ale myslę że już w następnym odc bd. Tyler i Liv mnie nie obchodzą , jakby byli razem - okey , jak nie - okey. Wydaje mi sie ze Julie po prostu nie wiedziała co zrobic z tymi osobami i ich "skleiła do siebie" . Gdyby nie fani caroline byłaby do końca z Tylerem ( nie byłabym szczęśliwa) jak w książce . Moim zdaniem to co Ric zrobił można odwrocic tylko Elena musi chcieć i przypomnieć sobie coś co dobrego zrobił Damon . Ale onan nie chce . Dasz linka do promo?

ocenił(a) serial na 7
monia1gucio

Albo zacznie od nowa ale z tym kolesiem, co wcześniej ją pocałował. Tak mi się przynajmniej wydaje bo albo mi się przewidziało albo i nie, że ona wysyła temu gościowi jakieś sygnały by on do niej "uderzał". No to Damon przed tobą długa droga.. A nie byłoby fajnie jakby sobie znalazł kogoś innego, mniej skomplikowaną dziołchę od Eleny?? :D.
Proszę promo :D
https://www.youtube.com/watch?v=ZhSPTId5XWo

ocenił(a) serial na 6
anne22

Ja jednak Delena . Tyle czasu o nią walczył ze byłoby mi smutno jakby na koniec pokochał kogoś innego . Dzięki za promo

monia1gucio

Moim zdaniem są trzy możliwości, albo Alaric zwróci jej pamięć, albo Elena jakoś sama sobie przypomni, bo jak wiemy idzie złamać zaurocznie przynajmniej Stefan to zrobił kiedy Klaus kazał mu zabić Elenę. Trzecia opcja najgorsza moim zdaniem, śmierć Alarica, kiedy pierwotny umrze zauroczenie mija więc moim zdaniem powinna pamiętać.

Kamila9191

Mam prośbę, możesz wyjaśnić, w jakim sensie Alaric jest pierwotnym i czemu w ogóle mógł zauroczyć Elenę? Oglądałam tamten odcinek bez napisów i nie wyłapałam tego.

ocenił(a) serial na 6
sunnygirl_

To się stało bodajze w 4 lub 3 sezonie . matka pierwotnych Esther zamieniła Alarica magią! w wampira . Czyli nie przemienił sie za pomocą czyjeś krwi tylko jest pierwotny . (Jeśli Elena umrze on też ,Esther ich tak połączyła) . Pierwotni mogą zauroczyc zwykłe wampiry , to taka zasada jak to ze nie można zwykłym drzewem zabic pierwotnego .Matka pierwotnych stwoorzyła go aby zabic swoje dzieci ale on niestety umarł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones