PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 515
ocen
7,7 10 1 119515
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów
ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Wiem :( to było strasznie :( rozpaczalam strasznie.
A juz nie pamietam czemu tak gadal, ale nie byl Hectorem :D

lola881

Jak on mógł jej powiedzieć prosto w twarz, że jej nie kocha:(((( Co za dureń... Miałam ochotę wyrzucić laptopa przez okno;/ Ale Julia i tak się w końcu dowie prawdy, tylko, że podejrzewam, że nie od niego...;/
Aha. to pewnie to wyjaśnią później :)

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Musisz się uzbroić w cierpliwość, chwilę to potrwa...
I co? Znaleźli pana ze snów? co tam u pozostałych? Ktoś juz umarł?

lola881

Przynajmniej Maria chociaż już wie...
Znaleźli. On umie czytać w myślach???Wie, kto zabił Carol i che im powiedzieć prawdę.Oby się w końcu dowiedzieli. Hector przez cały ten czas jednak żył???? Fermin oddal swoje lekarstwo Lucasowi. Proszę Cię tylko mi nie mów, że to on będzie następną osobą, która umrze. Hugo zabił Amelię;/ Gnojek jeden wrabia Martina.

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Jak już Maria wie to już jest dużo ;)
Ten pan im sporo pomoże :)
Ta, Hector żyje ;P sorry, ale nie mogłam Ci tak zaspoilerować i zepsuć niespodziankę :) ja byłam super happy :D:D

lola881

Mam nadzieję, że ona będzie mądrzejsza i powie Julii prawdę.
Rozumiem, że nie chciałaś mi psuć niespodzianki, ja zrobiłabym tak samo :D Na początku byłam w strasznym szoku, a teraz się bardzo, bardzo cieszę :D

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

7x10 przed Tobą tak? 7x11 jest piękny <3 ale znowu musisz chusteczki szykować :D

lola881

Widziałam 7x10. Aaa Julia już wie!!!! :D Boże, te filmiki Ivana:( Płakałam razem z Julią:((( Serce mi pękało z milion razy...To na 7x11 pewnie będę ryczeć jeszcze bardziej...

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Ja tak samo, serce mi pękało :( Będziesz, będziesz, bo widzę, że przeżywasz Julivana tak jak ja ;P

lola881

Zaraz się zabieram za ten odcinek, chusteczki przygotowane. Ja ich strasznie przeżywam. Dawno tak z żadną parą nie miałam. Przecież oni się tak kochają, a takie głupoty robią, Ivan przede wszystkim. Uwielbiam go, ale czasami mnie tak wnerwia, że muszę na parę minut przerwać oglądanie, żeby mój laptop pozostał cały :D Oni są tacy cudowni razem <3 Jeszcze jak te retrospekcje z nimi pokazują, widać jak bardzo się kochają i jak byli szczęśliwi razem... No serce pęka po prostu...

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

To koniecznie jeszcze dzisiaj obejrzyj :) ale pamiętaj...jak już będziesz miała ten moment, że będziesz chciała wyrzucić laptopa...to jeszcze chwilę się wstrzymaj...;)

lola881

Nareszcie!!! :D Julia jest genialna :D Świetnie to rozegrała:D Miałaś rację. był moment, że już laptop prawie na podłodze wylądował, ale przypomniałam sobie Twoje słowa :D Jak mu powiedziała, żre minęła godzina, a on że ma już sobie iść itp. To myślałam, że coś rozniosę:P I jak Julia wyszła, to gadałam jak jakaś psychicznie chora do swojego laptopa, żeby ten dureń pobiegł za nią :D I na szczęście zrobił to :D Powiedz mi, że to już ostateczne ich pogodzenie, bo już więcej nie zniosę:P Oczywiście pół odcinka ryczałam. Ale był naprawdę piękny<3

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Tak, spokojnie, juz bedzie dobrze między nimi :)
A ta sekwencja scen byla piękna, lubię do tego wracać na yt i zawsze rycze :D też wtedy cały ten odcinek przeplakalam, a jak powiedzial, ze ma wyjść to myślałam, ze mnie rozniesie :D takze rozumiem Twoje krzyki :D

lola881

Uff to mi ulżyło :D
Zostały mi 3 odcinki na końca :((((

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

:( malutko. A powiedz mi, co u Elsy aktualnie?

lola881

Bardzo malutko:( u Elsy kiepsko:( znowu poczuła cos do nie właściwego faceta. Szkoda mi jej. Bo naprawdę sie fajna zrobiła. Martwi sie o wszystkich, a dopiero na samym koncu o siebie.

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Yup, Elsa jest fajna, mówiłam Ci, że się zmieni:) Z kim ona tam teraz kręci?

lola881

Z tym żołnierzem, który tak naprawdę pomaga Hugo. Ale już koniec, bo właśnie umarła:((((

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

A no bo właśnie dlatego tak zapytałam o Elsę. Tak płakałam :(:(

lola881

Masakra:( Kolejną ważną postać uśmiercili :( Roque też ie żyje.

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Za Roque akurat nie rozpaczałam, ale za Elsą strasznie. Z nią tak jak z Danem z OTH, jak ich polubiłam to zmarli.
Mówiłam Ci, że w ostatnim sezonie się ostro posypie.

lola881

Ja za Roque też nie rozpaczałam.
Pamiętam uprzedzałaś...

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

A to jeszcze nie wszyscy...

lola881

Wiem:( Został mi już tylko finał.. Boje się go oglądać... Końcówka 7x14 mnie zabiła prawie... Był już taki moment, że uwierzyłam, że Ivan umrze... To było straszne:((( Znowu mnie wkręcili... Więc Amaia to kolejna zdrajczyni;/ od początku jej nie lubiłam, ale tego się nie spodziewałam.

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Też nie lubiłam Amai i słusznie. Kolejna nawiedzona. finał Cię zabije.

lola881

Obejrzałam:( dlaczego????:(( jak mogli uśmiercić Fermina????:(((( kiedy Maria miala byc w końcu szczęśliwa, to zabrali jej ukochanego. To niesprawiedliwe:(((( Hugo spłonął żywcem, należało mu się:) a reszta tych co przezyli, pójdą nareszcie siedziec:D
Dobrze, ze Julia znalazla telefon Roque, dzieki temu odkryli zdrajcę. Chociaz na koniec swojego żywota, zrobił coś dobrego. Ivan i Julia cudowni jak zawsze:) jedna z ostatnich scen juz w ogole byla piekna. Ona wybiega z lasu a on wychodzi z płonącego internatu. Podbiega do niego, a on: "zanim zaczniesz krzyczec, to nie jestem zjawa, co myślałaś że miałem zamiar stracić reszte mojego życia z Toba". Awww jakiego to było słodkie <3 albo kolejna przepiekna scena, jak umiera Fermin, a jego duch mówi do Julii, ze sie opiekować Ivanem i Marią<3 sorki, ze tak chaotyczne pisze, ale to z emocji.

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Wiem :( smutne to było, ale ja chyba jakoś byłam przygotowana na śmierć Fermina, bo ryczalam bardziej przy wielu innych, to nawet spokojnie przyjelam, jedynie kiedy jrgo duch sie pokazal Julii to mialam lzy w oczach. Ale on tyle razy juz umierał, ze chyba wiedziałam, ze musi to kiedyś nadejść. Z Marią mieli wiele pięknych scen więc zdążyłam się nacieszyc :) wiesz, moje serce i tak zostało przy Marii i Hectorze, wiec w moim prywatnym zakończeniu znaleźli w końcu drogę do siebie :)
Ivan i Julia mieli piękne sceny <3 pamiętam tę ostatnią jak Julia do niego podbiegła, cudna :)
No i widzisz, tyle Cię musiałam namawiać na ten serial, a zobacz ile byś straciła :P

lola881

No masz rację Fermin tyle razy umierał, że śmierć wisiała nad nim. Ale ja sie i tak tego niespodziewalam.o tak mieli z Maria wiele pieknych scen. Wiem, wiem Ty do konca pozostalas wierna Hectorowi:)
Ivan i Julia skradli moje serce totalnie:D a kiedy Julia pojawila sie w serialu, to jej nawet nie lubilam:P i e życiu sie nie spodziewałam, ze bede jej shipowac z Ivanem:)
Mnie zawsze trzeba dlugo namawiac, na jakis serial, a potem sie mega zakochuje:) przykladem jest wlasnie Internat i OTH. Oba seriale naleza do moich ulubionych, a trzeba mnie byli prawie zmuszac zebym zaczęła je oglądać:D
Teraz moze mi tez polecisz cos fajnego?:)

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Pamiętam jak mówiłas, ze Julii nie lubisz :D ale nie martw się, ja też za nią nie przepadalam na początku. Ale jak porównasz sobie Julie właśnie z początku, a później to jak dwie różne osoby. Pięknie dojrzala.
A oglądałas te wersje ze wpadkami? Tzn. widziałaś kamerzystów w tle itd.? :D to mnie totalnie rozwalalo :D ale to podobno Polska kupiła niepoprzycinana wersje ;)
A chcesz coś Hiszpańskiego czy chwilowo masz dosyć? :D

lola881

Dokładnie, Julia sie bardzo zmieniła. Zrobiła sie z czasem bardzo fajna:)
Taak:D ale dopóki oglądałam wersje z lektorem :) bo te późniejsze sezony oglądałam juz z napisami:) i tam takich wpadek nie bylo juz:D
Moze byc cos hiszpańskiego:)

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Muszę Ci polecić Los Hombres de Paco, chociaż pewnie tego nie ruszysz, bo jest mnóstwo odcinków :) ja sama mam jeszcze 3 ostatnie sezony do obejrzenia. Świetny serial i cudowna historia miłosna &lt;3 chociaż to jeszcze zależy od tolerancji w stosunku do pewnych rzeczy, ale czytałam dużo komentarzy zachwyconych właśnie historią miłośną w tym serialu, mnie się bardzo podobała w każdy razie. To jest komedia, na początku jest bardzo zabawnie, później momentami coraz bardziej dramatycznie, ale elementy humoru zachowali.
No a jak nie, to Statek, jest krótki, chociaż trochę ucięty. Niby sporo się wyjaśnia, ale tak jakby na siłę już w ostatnim odcinku. Gra tam Blanca znowu, ale nie wiem czy jesteś od razu gotowa na kolejną historię miłosną z jej udziałem :D ja się nie umiałam przestawić i nigdy nie polubiłam głównej pary w tym serialu, zresztą wkurzający byli dosyć :P

lola881

Ehh... na komedię to nie mam ostatnio nastroju:( gorszy okres przechodzę... a jak ma duzo odcinków, to tym bardziej na razie odpada. Ale zaznacze go sobie i kiedys napewno obejrzę:)
Statek mam w planach w najbliższej przyszłości:) ale tak jak napisałaś musze troche odczekać, właśnie ze względu na Blance:)

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

No to tym bardziej LHdP poprawiłoby Ci humor :P ale jak uważasz. Statek też jest niezły :) ja osttanio mam problem z serialami, wszystko mnie nudzi, wiec nie wiem za bardzo co Ci polecić. Moze Switched at Birth, Teen Wolf, Hart of Dixie. Nic więcej mi nie przychodzi na myśl. Dziewczyny widziałam, ze zachwycają się The 100, mnie się nie spodobał, no ale skoro się inni zachwycają...:)

lola881

Ja tak mam od dawna. Niby cos chce obejrzec, ale sama nie wiem co. To za dlugie, to za krótkie, ciagle cos mi nie pasuje:P

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

http://www.youtube.com/watch?v=sBOdnmktHC8 masz...jeden z moich ulubionych, teraz mogę Ci wysłać :P

lola881

Jaki cudowny<3 ręczę...

lola881

Marcos już też wie. Maria mu powiedziała. Już myślałam, że powie prawdę Julii, a to d...:(
wyciągnęli z podziemi tego pana. Już rozumiem dlaczego jest taki ważny. Ale ściema z tą kwarantanną. Oni chcą żeby wszyscy w internacie poumierali;/ co za gnojki;/
Zostało mi tylko 6 odcinków do końca:((((

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Wszystko w swoim czasie :)
No dokładnie, wcale nie maja zamiaru im pomóc, chcą tylko żeby się nie rozprzestrzeniło. Czeka Cię jeszcze kilka bardzo smutnych momentów, ale ciepiec to Ty dopiero bedziesz jak się skończy, jak juz nie bedziesz mogła śledzić ich losów :(
Co do Hectora to wydaje mi się, ze aktor poprosił o przerwę, może nagrywał jakiś film czy coś, wiec zostawili sobie furtkę, bo nie wydaje mi się,żeby taka wazna postać ot tak wyłączyli na dwa sezony. Ale i tak super, ze chociaż mu się udało, udało o on był taki poszkodowany przez cały serial :)

lola881

Oni ich praktycznie zostawili na pewną śmierć. No ale nic dziwnego skoro szef wojska, to kolejny z nazistów;/
Pewnie tak było. Albo specjalni tak zrobili, żebyśmy mieli zaskoczenie :D Ta, Hector miał całe życie pod górkę;/

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Ja byłam taka zła jak Hector "umarł", bo sobie myślę, kurcze, cały serial o tym jak mu przykro po śmierci siostry, że nie było im dane się spotkać itd. a tu się okazuje, że siostra żyje i wszystko może się ułożyć i cały czas czekałam na ich spotkanie, a tu on nagle umiera...no myślałam, że mnie szlag trafi i krew zaleje :D:D

ocenił(a) serial na 7
_Sloneczko_2034

Jak tam życie bez El Intermado? Zapelnilas juz pustkę? :):)

lola881

Nie wiedziałam, że mi odpisałaś :P teraz przypadkiem trafiłam, na Twój post :D Nieee, nie mogę się zdecydować ana żaden serial:P Szukam i szukam i nic :D

użytkownik usunięty
_Sloneczko_2034

Aaaaaa, czarownice dzisiaj wracają:D Kto czeka?:DD

The Beautiful People :D <3

użytkownik usunięty
bliss6

http://www.youtube.com/watch?v=-_M_91oA-Cc a to widziałaś?? &lt;333

Nie widziałam :) Tak w ogóle to jak widziałam jak na razie tylko jeden odcinek ten przed ślubem ;)
Facet w kapturze ;) No i piosenka mmm :)

użytkownik usunięty
bliss6

Eeee, to co w błąd wprowadzasz :(

ocenił(a) serial na 7

ja będę oglądać drugi sezon, na pewno:)

_Sloneczko_2034

Ogląda ktoś nowy sezon TW?

ocenił(a) serial na 7
Kate123

a to już leci?:D echh...nie nadążam. Dzieje się tam coś godnego uwagi?;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones