PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 558
ocen
7,7 10 1 119558
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Stefan i przyjaciele :)

ocenił(a) serial na 9

T. 57

56: http://www.filmweb.pl/serial/Pami%C4%99tniki+wampir%C3%B3w-2009-502112/discussio n/Stefan+i+przyjaciele+%3A%29,2778737

Seriale, filmy, ksiazki, gotowanie - zapraszamy na miszmasz :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

A czy to nie jest ludzkie ogółem, że jak Ci płacą, to się starasz bardziej? Ale nie tylko o to w tym chodzi. Ja mimo wszystko wierzę, że im zależy, jak nie na radości fanów, to chociaż traktują to jako okazję do pokazania się szerszemu gronu ludzi. Zaraz ich ktoś na takiej imprezie wypatrzy i oferty lecą, dlatego szczególnie tym młodym zależy.
Błaszczykowski... Nie no, dobry. Dziś po jego asyście bramka padła. Ale nie lubię gościa :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Byc moze :D
Ja lubie a raczej lubilam, bo teraz jak pisalam, nie w temacie jestem :D

anulka88

Co do zamknięcia ust to każdy ma prawo do opinii, ale czasem warto przemyśleć, co chce się napisać. Potem wychodzi się na typowo zazdrosną polską cebulę :)

ocenił(a) serial na 9
Madame_7

Chodzilo o to, ze tak fachowo mnie podeszlas i stwierdzilam, ze lepiej juz nic nie napisze, bo sie nie znam :D

anulka88

Nigdy nie jest tak, jakby się mogło wydawać ;)

Slutty_Pumpkin

Co do kasy, to w reprezentacji też mało nie dostają, więc nie o to chodzi. W nas Polakach jest pewna charakterystyczna cecha narodowa, a mianowicie zazdrość. Innych chwali się pod niebiosa, ale jak nasz zaczyna być wielki to należy go obsmarować z góry do dołu. Słabe podejście.

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Zgodzę się. W Stanach chociażby ludzie lubią tych, którzy odnieśli sukces, bo imponują. U nas nie można się wychylić poza szereg. Ma być szaro, ma być biednie i licytacja kto jest bardziej chory.
Zawiść i tyle.

Slutty_Pumpkin

Przytłacza mnie ta zawiść. A Stany też kraj mnóstwa dziwactw i morderstw. Idziesz do klubu i nie wiesz czy wrócisz. Okropna ta strzelanina.

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Nie mówię że tam jest idealnie, bo znowu ta dostępność broni to rzeczywiście tragedia. No ale usposobienie mają lepsze, pozytywniejsze. Wiadomo, nie wszyscy, ale tak statystycznie :D

Slutty_Pumpkin

Tam jest takie mutli wszystkiego, że zaczynam wątpić czy to pozytywniejsze aby na pewno.

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Powtarzam, statystycznie. Wiadomo, naród ogromny, więc i szaleńców pełno.

Slutty_Pumpkin

A skąd masz te statystyki? ;)

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Są różne badania dotyczące i takich kwestii, nawet na studiach trochę o tym gadaliśmy i porównywaliśmy angoli do amerykanów, a potem to do Polaków. Zresztą... Nie trzeba statystyki, żeby to wiedzieć. Polacy do zbyt optymistycznych nacji nie należą.

Slutty_Pumpkin

Coś w tym jest, bo ostatnio jak miałam szkolenie ze sprzedaży to prowadzący poprosił byśmy wypisali na kartce swoje mocne strony. Potem trzeba było tylko podać ilość tych wymienionych cech. Najwięcej było 10, a średnia tak do 3,4. Amerykanie wymieniają minimum 50 :)

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

American dream, to jest nacja ludzi, którzy idą po sukces i w siebie wierzą :) Statystycznie :D

Slutty_Pumpkin

Za dużo razy Glee oglądałaś, o. Już znam Twe źródło statystyk.

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Pudło, raz widziałam. Nigdy nawet 2x tego samego odcinka nie włączyłam :D

Slutty_Pumpkin

A niech to.
Hmm, a scenki na yt nie oglądałaś może z odcinków? To też się liczy :)

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Nie specjalnie, rzadko to robię :D

Slutty_Pumpkin

Jeszcze Cię na czymś złapię, w coś trafię zobaczysz :)

ocenił(a) serial na 9
Madame_7

Do tego jeszcze ta piosenkarka...

anulka88

Podobno psychofan :/ Nie znałam jej, co prawda, ale po koncercie została zastrzelona. Chore rzeczy.

ocenił(a) serial na 9
Madame_7

Ja też musiałam wygooglowac kto to, pierwszy raz słyszałam nazwisko.

anulka88

Może zaczną się zastanawiać czy aby aż taka dostępność do broni obowiązywała nadal. Z jednej strony dobra sprawa dla tych normalnych, co mają poukładane w głowie i mają alternatywę do obrony. Z drugiej strony wpadnie w ręce wariata i jest efekt :/

ocenił(a) serial na 9
Madame_7

Uważam, że w Polsce pewne rzeczy nie przejdą. Typu broń czy "maryska", zaraz by się zrobił syf na ulicach... Nie umielibysmy z tych przywilejów korzystać z głową, nie Polacy niestety... A widelki czy selekcja nie przejdzie, bo podciagneliby pod dyskryminację i też by szukali luk na bokach.

ocenił(a) serial na 6
anulka88

Polacy to nawet z demokracji nie umieją korzystać, a co dopiero z broni xD

anulka88

Marychę jakby opodatkowali ile pieniędzy do budżetu by wpłynęło. Jakoś w Czechach problemu nie ma z tym. U nas za bardzo kościół rządzi, czyli najgorsza mafia. Może by przeszło. Broń niekoniecznie rzeczywiście.

ocenił(a) serial na 9
Madame_7

Kościół... to fakt. Bardzo dużo do powiedzenia we wszystkim.

anulka88

Ja mam z nimi na bakier.

ocenił(a) serial na 9
Madame_7

Ja też :-)

anulka88

Przepraszam bardzo, ale jak wariatowi zachce sie zabijać, to złapie obojętnie co. Tasak, siekiere, pasek od spodni. A ja, jeśli ktoś napadnie mnie w nocy, chce się skutecznie obronić. W PL mi się tego odmawia. Między innymi porypanymi przepisami, właśnie o dostępie, a raczej jej braku, do broni palnej.

BTW, cześć dziewczyny :D

ocenił(a) serial na 9
maIinowa

Polska taka piękna :-)

Cześć :-) :-) :-)

anulka88

No mam nadzieje, że teraz będzie tylko lepiej. Jak widać, Polacy zmądrzeli, vide ostatnie wybory :)

Co tam u Ciebie słychać Aniu?

ocenił(a) serial na 9
maIinowa

Ciezko mi powiedziec, nie siedze za bardzo w polityce, nie ogladam wiadomosci, tyle co z neta newsy mi sie rzuca, ale mama mowi, ze tragedia w Polsce i ze bardzo, ale to bardzo zaluja ze zjechali...
Ale oby cos sie zaczelo zmieniac na lepsze...

A u mnie zmiany :)
Zmienilam prace :) Teraz mam normalna, na pelen etat, pon-pt, czasami sobota, ale generalnie weekendy i wieczory w koncu bede miala wolne! :D Nie jak wczesniej. Finansowo tez lepiej, ale czasu mniej, dla siebie tez przede wszystkim, bo pracuje z Moim, wiec filmy upadna... Ale znajde sposob :D

Z Moim dobrze sie uklada, utylismy bardzo... I teraz ciezko to zrzucic...

Kot ma sie dobrze :D On z kolei nie moze utyc a chcialabym, bo wyglada jak z Oswiecimia troche, ale tez z kolei nie chce go pasc jak tucznika, bo on jeszcze troche rosnie na pewno, w swoim czasie zacznie nabierac masy, tym bardziej, ze to kastrat :D

A co u Ciebie??
Jak prywatnie? Jak naukowo? Jak zawodowo? Jak czytelniczo? Jak ogladaniowo? :D

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Czemu go nie lubisz?

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Kwestie światopoglądowe.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

A powiesz jakie? Bo jedyne co to oglądałam jakieś materiały z nim, oczywiście głównie w związku z jego mamą itd. i jestem ciekawa :P

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Polityka.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Dzięki za obszerną odpowiedź :D

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

No bo nie chcę tu własnych poglądów za specjalnie manifestować, a chyba Ty akurat powinnaś wiedzieć jakie mam preferencje w tym zakresie, więc się reszty domyślisz. Tzn na to liczyłam :D

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Mi nie chodzi o Twoje poglądy tylko jego xD Poszukam sobie w necie, mniejsza o to :D

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Pan Kuba jest zagorzałym zwolennikiem pewnej partii oferujące lepszą zmianę. Nawet w spotach wystąpił. Także mały hejcik w czasie meczu był.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Domyśliłam się, że to oznacza, że ma jakieś poglądy pro pisowe, ale chodziło mi raczej o to czy jakoś je manifestował czy co, że w ogóle o tym wiadomo :P Skoro wystąpił w spotach no to szkoda.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Chyba jednak cofam moje słowa... O spocie wiem od kogoś, ale sama nie widziałam i nie mogę znaleźć, więc póki co się wstrzymuję z tą opinią. Nie mniej jednak już wczesniej o tych poglądach słyszałam i jakoś tak zawsze to się pierwsze mi nasuwa jak o nim myślę ;)

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Gorsze od Lewego w reklamie T-Mobile nic nie będzie i tak xD


Mój SPIRYTUALNY MĄŻ (xD) Wojtek był dziś taki oczojebny <3
Prawie jak Elżbieta II obchodząca swoje urodziny.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Nie podoba mi się już Szczęsny. Jakiś taki bufon z niego.

Fakt, mam ochotę zmienić przez to sieć xD

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Ja tam bym go brała.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Ok, dobranoc.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Dobranooooc

Kejt__

Szczęsny Ci się podoba? Ło nie, on to taki szpetny biedny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones