PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 558
ocen
7,7 10 1 119558
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

T:49 Poprzedni: (48) : http://www.filmweb.pl/serial/Pamiętniki+wampirów-2009-502112/discussion/Stefan+i +przyjaciele,2469587

Slutty_Pumpkin

Zawsze chciałam obejrzeć ten pierwszy, przez tę scenę z filmu "Chłopaki nie płaczą", pamiętasz może? :D

ocenił(a) serial na 1
martusia_47

Nie, nie pamiętałam, ale sobie obejrzałam przed chwilą. Nie znoszę tego filmu, wybacz :D

Slutty_Pumpkin

Wiem, pamiętam ;*
Ale to dobrze, że są takie filmy które oceniamy tak diametralnie :D I tak już mamy 73% zgodności, wszystkich moich znajomych nieźle wyprzedziłaś i tak ;D
Zresztą łapie się na tym, że jak widze na kokpicie, ze coś dobrze oceniłaś to od razu sprawdzam co to i bardzo często zdarza mi się wrzucić do OBEJRZĘ PÓŹNIEJ, bo przecież jak Dynia lubi to i ja polubię ;D

ocenił(a) serial na 1
martusia_47

Co Ty taka miła jesteś? :D Umrę na cukrzycę xD
U mnie Rose tylko jeszcze ma 71% i taka moja koleżanka ma prawie 70%, ale Kejt goni - już 69% ^^

Slutty_Pumpkin

Bo się stęskniłam! ;*
Ale nie umieraj mi tutaj, nawet nie próbuj ;D
U mnie Rose też ma 71 ;) Potem jedna znajoma ma jeszcze 70,2 i później już wszystkie poniżej 70 ;)

ocenił(a) serial na 1
martusia_47

Tęsknota zła rzecz... :(
Spróbuję, chociaż brzuch mnie boli, nie wiadomo jak się sytuacja rozwinie.

Slutty_Pumpkin

Wiem niestety ;(
Zmieniając temat, doszłam do wniosku, że muszę w końcu obejrzeć tę bajkę o gotującym Szczurku. Już mnie dawno zdetronizowałaś z czołowego bajkoholika, także powoli muszę nadrabiać bajki których jeszcze nie widziałam :)

ocenił(a) serial na 1
martusia_47

Tak, wzięłam już tabletkę. Może przejdzie. Dziękuję za troskę, też mam nadzieję, że przestanie boleć xD

Ten tytuł jest nadawany dożywotnio, nawet nie uzurpuję sobie do niego praw :D
Szczurek jest megauroczy i w tej bajce jest tyle mądrych sentencji, jak ta z mojego avka, czy komentarza <3
Ja sobie postanowiłam powtórzyć te które oglądałam kilka lat temu :) Następny w kolejce jest WAll-E. Też świetna animacja.

Slutty_Pumpkin

Nie mogłam się spytać i buziaczkami sypać, bo przecież od moich czułości możesz umrzeć na cukrzycę, muszę to stopniować odpowiednio, dlatego zmieniłam temat :D
No nie wiem, nie wiem czy tak dożywotnio. Opuściłam się trochę z tymi bajkami, muszę to nadrobić. Tzn ilościowo jestem pewna, ze spędziłam więcej czasu oglądając bajki Disney'a niż Ty, bo ja niektóre widziałam na pewno ponad 20 razy ;D Ale Ty jednak ostatnio sporo takich bajek widziałaś, których ja nigdy nie oglądałam ;)
Ja kiedyś tylko fragment tej bajki widziałam, ale nawet mi się spodobała, także chętnie obejrzę ;)

ocenił(a) serial na 1
martusia_47

Jaaasne :D
Ja tam się nie biję o ten tytuł, także jest Twój, na tym polu wszystko i tak zawdzięczam Tobie :)


I Dobranoc Martku, bo ja to jednak się położę, jutro wcześnie wstaje :*
Do usłyszenia :)

Slutty_Pumpkin

Jasne, jasne :*
Rose też Cię chyba namawiała na bajki, więc nie mogę całych zasług przyjąć na swoje barki :D

Dobranoc Dyniu :*****

ocenił(a) serial na 1
martusia_47

Już ja wiem komu i co zawdzięczam :>

Slutty_Pumpkin

hahahaha, no tu masz rację ;*

Slutty_Pumpkin

W ogóle mam problem, bo nie wiem co obejrzeć dzisiaj :(
Trochę śpiąca jestem, bo niedawno z pracy wróciłam, ale wiem też że jeszcze nie usnę, więc coś bym obejrzała, ale nie wiem co :D

ocenił(a) serial na 1
martusia_47

To dopiero problem! :D
No "słyszałam" coś właśnie i domyśliłam się :) Ja się dzisiaj strasznie za to wyspałam, pierwszy raz od pół roku chyba :D

Slutty_Pumpkin

Oj, ja za to się jakoś stresuje tą pracą bardzo i przez to mało sypiam D
Ale jutro się wyśpię ;D

ocenił(a) serial na 1
martusia_47

No właśnie zauważyłam, bo ostatnio dostałam powiadomienie o polubieniu oceny o 3.33 xD Dobrze, że miałam tel. wyciszony, bo by mnie to obudziło pewnie :D
Mądra i zdolna z Ciebie dziewczynka, poradzisz sobie :)

Slutty_Pumpkin

Oj przepraszam, nie wiedziałam że mogłabym Cię tym obudzić :(
Wybacz :**

ocenił(a) serial na 1
martusia_47

I tak obudziłam się wtedy o 4 i zobaczyłam :) Parę razy tylko mi się zdarzyło wystraszyć, bo to dźwięk jest jak przy smsie, ale i tak zazwyczaj mam wyciszony telefon, także nic nie szkodzi :)
Masz już tego buziaka :*

Slutty_Pumpkin

Ja jak śpię, to praktycznie nie sposób mnie obudzić ;D
Dziękuję <33

ocenił(a) serial na 1
martusia_47

Zazdroszczę, ja mam czasem wrażenie, że wystarczy o mnie w nocy pomyśleć i ja się budzę xD Nie mówiąc, że już jak ktoś spojrzy na mnie to koniec :D
Proszę bardzo :)

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

69 hehehehheszki

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

MASZ PIĘKNE WŁOSY.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

XD

wariatka ;*

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Takes one to know one :*

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Nie zaprzeczam :D Jak mi się nie chce do praaaacyyy iiiiiść :< Suits bym obejrzała letni finał chętnie, a tu nie ma kiedy :(

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Akurat by Ci ktoś uwierzył :D
Współczuję, ja leżę odłogiem z termoforem na brzuchu, też do dupy :(
Mam 7 odcinków do nadrobienia xD

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

No właśnie ja bym chętnie tak poleżała, bo odczuwam potrzebę xD

O, to skromnie insynuuję, żebyś się zabrała bo jest bardzo dobre, pomijając wątek Rachel/Mike to bije na głowę poprzedni sezon niesamowicie.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Będę o Tobie ciepło myśleć :D Do której? :)

Może jak w poniedziałek zobaczę finał finałów True Blood, to się powoli wezmę za Suits :)

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

O 7 wróciłam do domu xD Sama praca jakoś do 1.30 :P

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

No nareszcie się wyświetliło.
Hahaha widzisz, od razu lepiej jak ciepło myślę :D Aż mi się przyśniłaś znów xD

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Wow, to już zaczyna być niepokojące hahah :D

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Nie martwiłabym się aż tak, mnie się zawsze bardzo dużo osób i rzeczy śni i przede wszystkim dużo zapamiętuję :) Poza tym, gdybym sama czuła się skrępowana Twoją obecnością w moich snach, to jednak przestałabym o tym wspominać, bo by mi głupio było :D Marta też się zdaje się przewinęła, ale na zdjęciu jakimś. Taką paskudną sukienkę miała xD

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Ja ostatnio nie pamiętam nic, bo padam na ryj i zasypiam tak jak i zrobię zaraz bo musiałam oczywiście na rano do pracy iść :D

Hahaha xD

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Nic nie rozumiem, ale OK. Śmiesznie się to czyta xD

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Hahaha nie odpowiadam dzisiaj za to co piszę xD

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Aaaa już rozumiem :P Dobranoc w takim razie :D

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Dobranoc :D

ocenił(a) serial na 1
ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Szkoda, że nie mogę przeczytać co odpisałaś, bo FW nie chcę mi pokazać :<

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 4
maIinowa

Ogląda ktoś Shameless? Co prawda jestem dopiero na 1x03, ale jak na razie jest świetny :D

syllwunia14

Ja oglądałam całe dwa sezony i poł trzeciego;D Fajny,kurde,musze wrócić do niego.


SPOILER












gdzieś czytałam,ze z Fiony sie straszna dzifffka zrobiła :D

ocenił(a) serial na 4
maIinowa

Kurde, jestem na 1x05 i z każdym odcinkiem coraz bardziej mi się chce oglądać :D Włączyłam sobie dziś z nudów na VOD któryś tam odcinek z CZWARTEGO sezonu i musiałam go zacząć :D

SPOILER Z 4 SEZONU








w czwartym sezonie siedzi w pierdlu :/

maIinowa

Malaga i Biedrona,gdzie jesteście?

ocenił(a) serial na 9
maIinowa

Cover'owy dzień :)
https://www.youtube.com/watch?v=ZrqmRzP33X8 <3

ocenił(a) serial na 9
maIinowa

http://vimeo.com/679815 na pewno znacie. Komentarz zbędny, po prostu obejrzeć i wysłuchać...

ocenił(a) serial na 1
anulka88

1) Kelly jest spoko, ale jakoś tak nic specjalnego. Ale to pewnie dlatego że cover.
2) O nie. Zdecydowanie nie.


http://www.filmweb.pl/film/Dzie%C5%84+dobry%2C+kocham+ci%C4%99%21-2014-720511
Ze względu na kogo? :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

1. :o :p Nie uda mi się Ciebie zaskoczyć :p
2. ?! :O Czemu??

Dereszowska stalkerze :D ahahahahhahah ;)

ocenił(a) serial na 1
anulka88

2) Bo mi się nie podoba treść piosenki :D

Się odezwała lepsza! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones