PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800453}
7,8 20 048
ocen
7,8 10 1 20048
7,9 14
ocen krytyków
Patrick Melrose
powrót do forum serialu Patrick Melrose

...i niestety ostatni, który obejrzę.
Benedicta bardzo lubię, np. "Legion" z przyjemnością oglądałem, ale akurat ten mini serial w ogóle nie przypadł mi do gustu... ale jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje :)

ocenił(a) serial na 8
Anykey

A co ma wspólnego "Legion" z Benedictem? Chyba że coś mi umknęło...

Ania150

połowa ludzi na tym portalu myli aktorów zupełnie niepodobnych do siebie

ocenił(a) serial na 8
kfleszer

ehhh... a ja aż sprawdziłam czy w dorobku Cumberbatcha nie ma jakiegoś innego Legiona, o którym nie wiem xD nieprawdopodobna wydała mi się taka pomyłka, stąd moje zdziwienie :P

Ania150

Nie pomyliłem aktorów, to był po prostu tylko inny filmowy majndfak, który przyszedł mi do głowy :)
Ale faktycznie zrobiłem to bez słowa wyjaśnienia i możliwe, to była zbyt duża przenośnia.

OK, to się poprawiam:
Benedicta bardzo lubię i np. "Dzień Świra" (gdzie oczywiście Benedykt nie występował !) z przyjemnością oglądałem, ale akurat ten mini serial w ogóle nie przypadł mi do gustu...

użytkownik usunięty
Anykey

Po prostu pomyliłeś aktorów, a teraz Ci głupio i idiotycznie się tłumaczysz. Porównaj jeszcze Cumberbatcha do filmu Shrek i powiedz, że Cumberbatch Ci nie odpowiada... Przyznaj się do błędu jak facet, a nie brnij w głupotę.

użytkownik usunięty

omg przecież wyraznie mozna zrozumiec ze chodzi typ serialu
nie da sie pomylic z nikim Cumberbatcha

użytkownik usunięty

Nawet nie rozumiesz co komentujesz.

użytkownik usunięty

ty nie rozumiesz, wystarczy miec choc jedna szara komorke zeby zrozumiec, ze wcale nie pomylil aktorow.

użytkownik usunięty

ROTFL!

Anykey

Drugi odcinek jest doskonały. Obejrzyj, Benedicta nie ma w nim dłużej, niż 2 minuty.
Serial nabrał, że tak powiem, nabiału.

ocenił(a) serial na 8
Holy_Ghost

Tak. Drugi odcinek też świetny. Nie ma już takiego chaosu myślowego jak w pierwszym ale za to buduje nam się tło. Mroczne tło, że tak powiem. Weaving świetnie wpasował się w postać Davida. Wieje grozą ;)
Co ciekawe, w porównaniu do książek to kolejność 1 i 2 części zostały w serialu odwrócone. Myślę że to zabieg w celu zrobienia mocniejszego i bardziej spektakularnego wrażenia pierwszym odcinkiem. Efekt osiągnięty:)

Holy_Ghost

Hugo Weaving jako David Melrose jest bezbłędny. Sama się go zaczęłam naprawdę bać. I trochę też rozumieć to, kim stał się Patrick jako dorosły człowiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones