PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680981}

Peaky Blinders

8,6 127 838
ocen
8,6 10 1 127838
7,1 9
ocen krytyków
Peaky Blinders
powrót do forum serialu Peaky Blinders

Gdyby nie te kobiety...

ocenił(a) serial na 9

Serial rewelacja, najlepszy, który ostatnio widziałem. Jednak jaka jest tu rola postaci kobiecych? Żeby irytować widza? Grace w tym momencie stawiam na równi ze Skyler z Breaking Bada, Polli była świetna w pierwszym sezonie, ale potem jej przemiana po odnalezieniu syna nie wyszła na dobre... a "truskawka na torcie", czyli ta żona Arthura w trzecim sezonie.. masakra. Juz pominę całą resztę... (Ada, Lizzie, Esme), dla mnie tylko ta May z całej głównej obsady była tutaj do przełknięcia.
Komentarz może mega seksistowski, ale widzę w internecie, że dużo ludzi ma podobne zdanie.. beznadziejne wątki miłosne psują dobre seriale, po co wiecznie są wszędzie upychane? Żeby zapchać dziury?

ocenił(a) serial na 10
HyHYyHY

Zgadzam się, że wątki miłosne nie są mocną stroną serialu, ale polecam przymknąć na to oko. To nie zapchaj dziura, a raczej dodatkowy sposób na pokazanie rysów charakteru postaci. No i, kurczę, miłość była, jest i będzie. Nienaturalnym byłoby udawać, że nikt się nigdy nie zakochuje, nie bierze ślubu, a kobiety to w ogóle są be.

ocenił(a) serial na 9
HyHYyHY

ale ta Rosjanka w 3 sezonie była niezła, nie gadaj

ocenił(a) serial na 7
Kasiek_haz

zbyt przerysowana, karykaturalna wręcz.

ocenił(a) serial na 8
TheBC

Zbyt przerysowana? to co powiesz o całej rodzince peaky blinders? :-) Po kolei każdy z braci i polly - przecież to są karykatury. Chyba nie myślisz że tak wyglądały w tamtych czasach gangi :-) ta rosjanka to była jedną z najmniej przerysowanych postaci z tego serialu akurat

ocenił(a) serial na 6
BartasBartas

Podaj publikacje książkowe z których czerpiesz wiedzę o brytyjskich gangach z XX-lecia międzywojennego. Z konkretnymi przypisami odnośnie do życia codziennego bossów.

ocenił(a) serial na 8
tulipantudeski

Prosze cię naprawde myślisz, że poświęce chociażby godzine z mojego życie, żeby coś tobie udowonić. Przecież ty jesteś NIKIM dla mnie dla swoich znajomych i rodziny...

ocenił(a) serial na 6
BartasBartas

Ladnie sie przedstawiles :)

ocenił(a) serial na 8
HyHYyHY

Czasem faktycznie od romansów się robiło gęsto ale akurat May to gra w tych 3 sezonach bezapelacyjnie najgorszą role kobiecą tego serialu :-D

ocenił(a) serial na 6
BartasBartas

Rzeczywiście, szczególnie, że w 3 sezonie jej nie było. Zaistne, racja:)

ocenił(a) serial na 8
tulipantudeski

przeczytałem kilka razy moją wypowiedź szukając błędu składni, logicznego czy czegokolwiek co mogłoby wprowadzić mylną interpretacje ale jednak nie, to nie ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem.

co z tego że nie było jej w 3? nie było też jej w 1 sezonie ale nie wiem, jak to ma się do tego, że cytuje siebie "May to gra w tych 3 sezonach bezapelacyjnie najgorszą role kobiecą tego serialu"

Zaiste

ocenił(a) serial na 6
BartasBartas

May nie gra i tego nie zmienisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
BartasBartas

"Postac May jest najgorsza wsrod serialowych kobiet/przedstawicielek plci pieknej". To brzmi poprawniej.
A jezeli ktos dodaje, ze May "gra w tych 3 sezonach" to nieumyslnie (?) wprowadza w blad.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones