PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645786}

Piękna i bestia

Beauty and the Beast
7,1 8 804
oceny
7,1 10 1 8804
Piękna i bestia
powrót do forum serialu Piękna i bestia

Dziewczynki, wiemy już coś o 3 sezonie?

ocenił(a) serial na 8
Iwona2610

Też jestem ciekaw czy dostanie 3 sezon

Ariel2400

nie ma szans

monabezogona

Skąd pewność?

avis90

wyniki oglądalności plus przełożenie emisji pozostałych odcinków na czerwiec/lipiec
przekonasz się na majowych upfrontach

monabezogona

No cóż... Mi tam osobiście wszystko jedno. Serial według mojej opinii zaczynał się dobrze, ale w drugim sezonie zaczęli za bardzo kombinować. Postać Cath stała się niezmiernie płytka, a całość zaczęła brzmieć, jak np. ,,Pamiętniki wampirów" (które również oglądam, chociaż nie mam już do nich serca). Będzie to jednak bzdurą z ich strony. Popatrzmy na seriale takie jak: ,,NCIS", ,,Supernatural" czy właśnie wyżej wymienione ,,Pamiętniki...", wszystkie te seriale mają więcej, niż 2 sezony (dwa pierwsze duuuużo ponad) i pomimo niskiej oglądalności dalej są na antenie... Powinni i temu serialowi dać szansę i zmienić po prostu scenarzystów...

ocenił(a) serial na 7
avis90

Wszystkie które wymieniłes mają wysoką oglądalność, nie mówiąc już o NCIS, nie wiem czy na pewno o tym serialu chciałeś napisać, bo to niesamowicie popularny serial z olbrzymią widownią, ale leci na innej stacji niż SN, VD cz BatB wiec trudno porównywać. Ale nawet VD i SN, pomimo dużej już liczby sezonów nigdy nie miały tak słabej oglądalności jak ma BatB, przecież nawet miliona widzow nie przyciagneli żadnym odcinkiem w tym sezonie.

Iwona2610

Lekko oraz z dystansem podszedłem do oglądania tego serialu, ale muszę przyznać, iż pierwszy sezon niesamowicie mnie wciągnął. Niczym jak narkotyk, którego potrzebuje osoba skłonna do jego zażywania, tak samo i jak nie mogłem się opamiętać, aby móc zobaczyć kolejny i zaraz następny odcinek pierwszej serii przygód tych fikcyjnych postaci. W danej chwili jestem na etapie oglądania drugiej odsłony tego serialu. Troszkę zawiedziony byłem Waszymi opiniami, ale po części one się sprawdziły. Niestety faktycznie scenariusz ciut zagmatwany. Głowna postać Catherine wygląda w tej serii jak taka "dziewczynka nastolatka", która jednak wcześniej stąpała twardo, a dziś zdaje się być lekkomyślna i podatna na słabe manipulacje. Cóż... możemy jedynie przypuszczać, iż pochłonęła ją masywna i potężna miłość do Vincenta. :-)

Jestem jednak dobrej myśli, iż trzeci sezon pojawi się w realizacji... ale to tylko moja skromna opinia i cichutka prośba. ;-)

avitt

Zgadzam się z opinia przedmówcy. Poza tym prawie każda kobieta to taka "dziewczynka nastolatka" marząca o wielkiej miłości do twardziela o gołębim sercu :P BB to taka przyjemna odskocznia od życia codziennego dlatego również przyłączam się do "cichutkiej prośby" :-)

Iwona2610

"Codzienna odskocznia" może nie, bo niestety czasu mam mało, ale wolną chwilę naprawdę poświęcam temu serialowi jak i innym. Staram się być na bieżąco. Poza tym tak jak napisała Iwona, każda kobieta, mała czy duża pragnie tej jedynej prawdziwej miłości. Być może główna bohaterka Catherine (grana przez Kristin Kreuk) taką właśnie się osobą stała w drugiej odsłonie tego serialu. Na tę chwilę czekam, aż w końcu ruszy kontynuacja pozostałych odcinków przygód pt. Beauty and the Beast. ;-)

Iwona2610

A ja wam powiem, że nie chciałabym kolejnego sezonu. Też lubię ten serial ale szczerze co jeszcze mogą nam pokazać? Już drugi sezon jest naciągany a co dopiero kolejny. Uważam, że dla dobra serialu powinni zakończyć to na drugim sezonie, ładnie i z klasą a nie przedłużać w nieskończoność i tworzyć jakieś niestworzone historie.

aluuucha92

...dlatego liczę na to, że podczas przerwy twórcy BB, odpoczęli, zregenerowali się i po zakońceniu sezonu 2, stworzą FANTASTYCZNĄ 3 SERIĘ:D:D

ocenił(a) serial na 10
Iwona2610

Dziewczyny!! Mam wspaniałe wieści- BĘDZIE 3 SEZON NASZEGO BOSKIEGO VINCENTA !!! JUPI :D

jaroszek_1

Wiem, czytałam, świetna informacja :)

Iwona2610

Podświadomie wiedziałam, że nie ma innej możliwości :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones