PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645786}

Piękna i bestia

Beauty and the Beast
7,1 8 801
ocen
7,1 10 1 8801
Piękna i bestia
powrót do forum serialu Piękna i bestia

Gorąco proszę wszystkich fanów serialu o "podpisanie" się pod petycją dotyczącą kontynuacji
serialu oraz głosowanie na B&tB w kategorii FAVORITE SCI-FI/FANTASY TV SHOW ,FAVORITE
SCI-FI/FANTASY TV ACTRESS . Zarówno w jednym i drugim przypadku nie trzeba nic robić
,wystarczy kliknąć w odpowiednim miejscu . Linki (nie wiem czy mogę) :
http://www.change.org/en-CA/petitions/the-cw-television-network-get-beauty-and-t he-beast-a-3-season#share
http://www.peopleschoice.com/pca/awards/nominees/

ocenił(a) serial na 7
Woodkid

Zagłosowane! Tak się wkręciłam w ten serial, że będzie mi ciężko jak go skasują :/

Helltastic

Nie tylko tobie :P , poza tym osobiście uważam ,że B&tB jest o wiele ciekawszy niż ten przereklamowany szajs o wampirach ,którym jara się zbyt dużo osób ...

Woodkid

Zagłosowane. :) Oby to przyniosło rezultaty. :D

ocenił(a) serial na 10
Woodkid

zagłosowane !!!!!!!!!!! :)

gosiab76

Jak się głosuje? Nie chce żeby skończyli ten serial,ja żyje tą nadzieją która jest w nim!Oni nam nie mogę tego zrobić!!!

GociaCarmen

Tu masz dokładny link :
http://www.peopleschoice.com/pca/vote/votenow.jsp

ocenił(a) serial na 8
Woodkid

cos wiadomo czy 3 sezon bedzie kontynuowany?

joannooo

B&tB zgarnęła dwie nagrody w people's choice awards (konkurowali z ulubieńcami ześwirowanych nastolatek np pamiętnikami wampirów wiec to już coś) , w petycji fani uzbierali już wystarczająca ilość głosów ,ale tak naprawdę wszystko zależny od oglądalności ,więc pozostaje nam tylko CZEKAĆ ;|

ocenił(a) serial na 8
Woodkid

a mozna jakos zweryfikowac na jakim poziomie teraz jest ogladalnosc? :)

użytkownik usunięty
joannooo

http://tvbythenumbers.zap2it.com/tag/beauty-and-the-beast-ratings/

ocenił(a) serial na 8

chyba nie wyglada to najlepiej...

ocenił(a) serial na 10
Woodkid

Jestem jedną z tych ześwirowanych nastolatek, które oglądają TVD, ale i tak oddałam swoje głosy na B&tB.

użytkownik usunięty
Woodkid

w ktorych kategoriach wygrali? aktorka i aktor? bo nie sprawdzilam wynikow
wypraszam sobie nazywanie pamietnikow czyms dla 'zeswirowanych nastolatek'.
wg mnie akurat TVD i B&B maja wiele wspolnego, z tym, ze NIESTETY B&B zaczyna wyczerpywac sie juz w 2sezonie, podczas gdy pamietniki zaczely leciec w dol dopiero pod koniec 3 (o 4sezonie nie wspominajac)

Podyskutowałabym nad co napisałaś ,ale minęłabym się z celem poruszonego powyżej tematu .

P.S Tak dla jasności , nie nazwałam TVD serialem dla "ześwirowanych nastolatek" ,tylko miałam na myśli dziewczyny które "maja swira" na punkcie tego serialu .

ocenił(a) serial na 8
Woodkid

Już zagłosowałam chce 3 sezon ! ale chce by Oni tego nie spierdzielili oni muszą być ze sobą.

ocenił(a) serial na 8
MrsVampire

Popieram :)

ocenił(a) serial na 7
Woodkid

Link(nie wiem czy można) http://uk.eonline.com/news/518095/save-one-show-2014-vote-in-the-final-4-now-plu s-find-out-which-series-won-the-wild-card?cmpid=sn-000000-twitterfeed-365-kristi n&utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter&utm_campaign=twitterfeed_kristin&dlvrit= 51396

Głosujmy na B&B!! :) Może to coś da i nie skasują serialu.

ocenił(a) serial na 10
Jane19

zagłosowane :)

ocenił(a) serial na 8
jaroszek_1

Zagłosowałam !! :)

ocenił(a) serial na 7
ollcia020

B&B przeszedł do finału!!! Głosujemy dalej :)
http://uk.eonline.com/news/519171/save-one-show-2014-we-re-down-to-the-final-2-v ote-for-the-winner-now

ocenił(a) serial na 8
Jane19

Już !!:)

ocenił(a) serial na 10
ollcia020

ja też już :)

jaroszek_1

zagłosowałam ale ludzie musimy się zorganizować bo jest tylko 37% głosów na B&B.

ocenił(a) serial na 7
pinkcasso

Głosować można wielokrotnie, także mamy czas to wchodzimy i głosujemy :)

Na Twiterze padło podejrzenie, że fani TM używają jakiegoś programu do nabijania głosów :/ i dlatego przewaga tak wzrosła pomimo głosowania na prawdę wielu osób. Pewnie dlatego od dzisiejszego popołudnia trzeba wpisać kod aby móc głosować.

ocenił(a) serial na 10
Jane19

Ja głosowałam już kilka razy ale nie byłam pewna czy to coś daje ;) Nie możemy pozwolić na to żeby odebrali nam B&TB tak szybko...

justiii_2

Nie skasujecie mojego najlepszego serialu. 13 wygra Mentalista czy się to komuś podoba czy nie

justiii_2

GŁOSUJEMY!!!!!!!! :)

Iwona2610

Głosowanie się wczoraj zakończyło i B&B ma ponad 74% ;) Możemy być z siebie zadowoleni.

pinkcasso

O tak ! Teraz już nie maja wyjścia ,musza przedłużyć ten serial . Wszystkie warunki ,które postawili producenci zostały spełnione (choć nie mam pewności co do oglądalności) :
-pierwsza petycja o przedłużenie B&tB znacznie przekroczyła wymagana ilość głosów;
-serial wygrał w dwóch kategoriach: najlepszy serial Sci-fi/fantasy oraz najlepsza aktorka Sci-fi/fantasy;
-ostatnie głosowanie ok. 49% przewagi na mentalistą .

ocenił(a) serial na 10
Woodkid

na tvline można głosować pliss głosujcie

ocenił(a) serial na 10
ogromnaFANKA

głosuje od 2 dni:) mamy już 45.16%

jaroszek_1

Poproszę linka :P

ocenił(a) serial na 10
Woodkid

nie dam rady dodać linka :/

ocenił(a) serial na 10
jaroszek_1

tvline com /2014 /03 /25/ renewed - cancelled -tv- shows - 2014- community - almost - human - agents - of shiels / # ! 4 / catch - me - if - youcan /

ocenił(a) serial na 10
jaroszek_1

tylko bez tych spacji, inaczej nie chciało wejść :)

ocenił(a) serial na 10
ogromnaFANKA

wczoraj poświęciłam nockę i doszło do 40% a teraz utknęłam na 49,43% i ... nie zasnę dopóki nie będzie 50 :D

ocenił(a) serial na 10
ogromnaFANKA

mam nadzieję, że damy radę ocalić "nasz" serial ;) w kupie siła! ;)

ocenił(a) serial na 10
ogromnaFANKA

udało się, mamy 50,15 % :) wie ktoś do kiedy potrwa głosowanie?

ocenił(a) serial na 10
jaroszek_1

Dziewczyny głosujemy na Jay'a !!
uk . eonline . com / news / 529014 / alpha - male - madness - 2014 - vote - in - the - final - 4 - now

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones