PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645786}

Piękna i bestia

Beauty and the Beast
7,1 8 802
oceny
7,1 10 1 8802
Piękna i bestia
powrót do forum serialu Piękna i bestia

Promo 2x17

ocenił(a) serial na 7

https://www.youtube.com/watch?v=EMafDKa7Kwc

Niestety dokładnej daty powrotu nie podali (albo nie dowidziałam/usłyszałam) :(

ollcia020

aaaaa 70,78% Super, Polskie dziewczyny są najlepsze. Absolutnie za nasze głosy należy nam się 3 i 4 seria BB !!!!! <3

ocenił(a) serial na 10
ollcia020

70,21%

ocenił(a) serial na 10
mp20

71,19 %
jestem z nas dumna :)

ocenił(a) serial na 10
jaroszek_1

71,32%

ocenił(a) serial na 10
jaroszek_1

to nie tylko nasza zasługa... jak czytałam na fb, na oficjalnym fanpage'u, to cała masa ludzi robi dokładnie to samo, co my :) i bardzo dobrze :)

ocenił(a) serial na 10
mp20

wiem, wiem widziałam :) Pewnie, że dobrze im nas więcej tym lepiej, jak to mówią w kupie siła ;)

jaroszek_1

dziewczyny, czuję się jak nastolatka :) Mój mąż stwierdził, że jestem psychiczna ;) siedzę i głosuję :D 71,94%

ocenił(a) serial na 10
Iwona2610

Mój pyta czy wieczór spędzam z nim czy z Vincentem ;)
Mamy czas do 1

ocenił(a) serial na 10
jaroszek_1

hehe, mamy podobne problemy.....ja oglądam jednym okiem po raz kolejny ulubione odcinki a drugim okiem i ręką piszę pracę jakąś taką beznadziejną....ale na jutro muszę skończyć. Więc jeśli masz dylemat, pociesz się - nie jesteś sama :)

ocenił(a) serial na 10
Iwona2610

72,07%

ocenił(a) serial na 10
mp20

72,19%

ocenił(a) serial na 10
jaroszek_1

72.37% ;) jest moc ;)

ocenił(a) serial na 10
justiii_2

72,59%

mp20

Which series deserves to win Save One Show 2014?

Beauty and the Beast 74.43%

The Mentalist 25.57%

Świetna robota :)

ocenił(a) serial na 10
Iwona2610

super :) jesteśmy wielkie

Iwona, praca napisana?

jaroszek_1

praca? nie wiem nic o żadnej pracy? ;) a Twoja?
Grunt, że wygrana, teraz mogę w spokoju zająć się obowiązkami :P

ocenił(a) serial na 10
Iwona2610

sorki, pomyliłam się :)
Aktualnie siedze w domu z młodym.
No pewnie, że najważniejsze, że wygrałyśmy :D ale powiem Ci, że tak dzisiaj na początku dziwnie się czułam nie oddając głosów na Vinniego ;)

ocenił(a) serial na 10
jaroszek_1

napisana, dzięki. Mam nadzieję, że wielkich bzdur nie nagryzmoliłam bo skończyłam o 3 nad ranem.
Viva la B&B!!!! i ich fanki ;)

ocenił(a) serial na 10
KKZientarska

a co jeśli nie powróci, bo oglądalność jest za mała? :C

Zocha105

nie dopuszczam w ogóle takiej możliwości do mojego umysłu, więc i Ty również tego nie rób, robimy wszystko co w naszej mocy, żeby jak najszybciej dowiedzieć się kto stoi za aresztowaniem Vincenta ;) Oczywiście czekamy jeszcze na 3 sezon :D

ocenił(a) serial na 10
Iwona2610

jak nie nakręcą trzeciego sezonu to pojadę tam osobiście i z nimi pogadam :D ten serial jest niesamowity i nie może się skończyć na 2 sezonie :(
a tak poza tym to jak myślisz kto stoi za jego aresztowaniem? :>

ocenił(a) serial na 10
Zocha105

mnie się wydaje, że nie kto inny jak Gabe- zazdrośnik jeden, że Cat wybrała Vincenta... ale z drugiej strony nie wiem czy to by nie było zbyt oczywiste... :/ zwariuje chyba do maja :(

ocenił(a) serial na 10
jaroszek_1

haha, no ja też :C ale właśnie to zbyt oczywiste by było, ale z drugiej strony, żeby aresztowano Vincenta to musiano mieć dowody, że on zabił tego gościa, a nikt inny o tym nie wiedział..

jaroszek_1

Zastanawiam się nad tym, ale chyba Gabe, a co do sezonu 3 to musi być i nie ma innej opcji :D

ocenił(a) serial na 10
ollcia020

na filmweb podali 17 .03 ....? czemu

ocenił(a) serial na 10
waleria_3

myśle, że to pomyłka, niestety :( 17.03 rano było podane maj 2014 dopiero koło południa zmienili na 17.03 ale nigdzie nie ma tego odcinka

ocenił(a) serial na 8
jaroszek_1

Na promo pisze że w wakacje ;/ Niestety nie wiem co mają na myśli czerwiec, lipiec czy może sierpień... Ja oczywiście stawiam na Gaba !! ;/

ollcia020

Związek Gebe'a i Cat to już przeszłość i dobrze ,bo strasznie mnie irytował ten cały Gabe, pseudo ideał ...

Woodkid

Gabowi powinni dać jakąś inną laskę a nie Cat:)

ocenił(a) serial na 10
jaroszek_1

w necie piszą że 17 odcinek będzie w połowie maja .. zadługo:(

ocenił(a) serial na 10
waleria_3

ja znalazłam na spoilertv że wróci dopiero 2 czerwca :(

ocenił(a) serial na 9
jaroszek_1

Bardzo długo!! Ileż można czekać. Nie rozumiem problemów i braku oglądalności tego serialu skoro tylu ludzi ogląda choćby online. A tym czasem CSI'e mają po 10 sezonów.

justyna_g4

Dokładnie ! Jaka w tym logika , a może godzina emisji ludziom nie pasuje ...

ocenił(a) serial na 10
Woodkid

Amerykanie to bezguścia, uwielbiają tandetę :/

jaroszek_1

Dziewczyny 2 czerwiec również znalazłam, jestem poirytowana!!!! CW puszcza tyle beznadziejnych seriali....a BB robi im jakiś wielki problem, przecież to nie jest wysokobudżetowy serial....

Jane19

dziś wyczytałam na E że 17 odcinek będzie w maju a reszta w lipcu znów zrobią 3 tygodnie przerwy między 17 odcinkiem a resztą, nie podjęto jeszcze decyzji odnośnie 3 sezonu. Pomimo, że wygrał z Mentalistą pojedynek.

ocenił(a) serial na 10
monika611

Niestety na bank będzie to 2 czerwiec- podali na swojej stronie na FB. Przed nami bardzo długie 2 miesiące :( Jedyny plus jest taki, że robi się coraz cieplej i będzie można na zewnątrz posiedzieć... Miłego weekendu pomimo tak smutnej wiadomości

jaroszek_1

no niestety jeszcze dwa miesiące

monika611

Właśnie przeczytałam, że jeżeli w maju CW nie określi się w temacie kontynuacji BB to będzie oznaczało, że 2 sezon będzie ostatnim :(

ocenił(a) serial na 10
Iwona2610

hejka, założyłam konto tylko ze względu na ten serial. Jak zaczęli robić większe przerwy pomiędzy odcinkami to zaczęłam szukać wszelkich info na jego temat... i niestety to co znalazłam załamało mnie ... i nie tylko mnie. Razem z psiapsiułą tak się wkręciłyśmy w BB, że nie wyobrażamy sobie co zrobimy, jak go zdejmą!? Normalnie czarna rozpacz nas dopada... Reszta to tylko takie zapychacze... Masa moich kumpelek go ogląda, chociaż się nie przyznają bo "w tym wieku"... Nie ważne, mniejsza o nie. Fakt, że oglądają. Nie wiem, więc o co chodzi producentom bo wiele osób przeszło z TVD na BB. A może właśnie to jest problemem? Zrobiła się wewn. konkurencja a nie mogą zostawić TVD bo za dużo kasy w niego wpompowali, zwłaszcza w promo???
Co możemy zrobić by go nie zdejmowali?

ocenił(a) serial na 10
ogromnaFANKA

na twitterze AustinBasis godzinę temu w odpowiedzi na pytanie "kiedy przywrócisz JT do życia?" napisał "może w piątek...! JT powraca baby!!!" a podpis ma DontStopBATBeliving
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
jakież to pocieszające i napełniające optimizmem
byle tylko nie narobił nam złudnych nadziei bo mu odpowiem na tym całym jego twitterze ;)

ocenił(a) serial na 7
Jane19

czyli na 02x17 trzeba czekac do maja ;(

ocenił(a) serial na 10
antytaczmi

niestety do 2 czerwca- oficjalna data. Przed nami jeszcze 2 długie miesiące :(

ocenił(a) serial na 7
jaroszek_1

ale przynajmniej bedzie 3 sezon bo po tym jak sie zakonczyl e16 to masakre mam w glowie :D

ocenił(a) serial na 10
antytaczmi

jeszcze nie ma oficjalnego oświadczenia odnośnie 3 sezonu, tylko przecieki. Stacja ma czas do końca maja na potwierdzenie tego. Nie pozostaje nam nic innego jak czekanie.

ocenił(a) serial na 7
jaroszek_1

mam nadzieje że się doczekam bo drugiego takiego serialu już nie będzie :/

Jane19

Oficjalna data emisji odcinka 2x17 podana na stronie CW TV to 2 czerwca 2014

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones