PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 217
ocen
4,6 10 1 34217
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Wiem że już założyłem temat ale obejrzałem piątkowy odcinek czyli jutrzejszy. Dlatego tak go zatytułowałem.
Normalnie brak słów obwinia Radka za wszystko że to jego wina nawet nie poczuwa się do odpowiedzialności niewinna jest. Zachciało się jej go straszyć a później beczy głupia kretynka nawet boi się mu pomóc ciągle tak jest wiecie co to podłe ale żałuje że Błażej jej nie olał tylko pojechał wtedy jakby był wieczór kawalerski może jakby te typy ją przelecieli to czegoś by się nauczyła. Aśka myśli tylko o sobie. Błażej z Mikserem powinni wypieprzyć ją z mieszkania.

ocenił(a) serial na 5
kchm1

No właśnie ta dziewczyna jest okropna obwinia innych a sama zgrywa niewiniątko , powinni ją już dawno wypierdzielić z tego mieszkania niech idzie na ulicę żebrać

ocenił(a) serial na 8
gumis882

Grzegorz jak tak ją lubi może ją z Grażynką przygarnąć

ocenił(a) serial na 5
ewi184

Może a później ją wypierdzielą do Kołobrzegu i będzie święty spokój

ocenił(a) serial na 8
gumis882

tak szybko nie pozbędą się pasożyta. Myślałam,że po akcji w barze troszkę rozumu w jej główce pojawiło się Niestety wciąż brak

ocenił(a) serial na 5
ewi184

No zamiast mózgu ma siano nic nie myśli.

ocenił(a) serial na 8
gumis882

Mają do niej cierpliwość głupiutka maruda zero wyobrazni

ocenił(a) serial na 5
ewi184

No ja na ich miejscu wyszłabym z siebie jak bym z nią miała mieszkać.

ocenił(a) serial na 8
gumis882

Ja też.Nawet nie mieszkają z nią a gdzieś spotykając tylko nie dałaby rady Jest bardzo wkurzająca

ocenił(a) serial na 5
ewi184

No ta Aśka zachowuje się jak gówniarz a nie jak dorosły człowiek

ocenił(a) serial na 8
gumis882

ale ona tak od początku się zachowuję głupia strasznie.Pasowaliby z Kaśką idealna para

ocenił(a) serial na 5
ewi184

No właśnie jak się pojawiła to Błażejowi dokuczała itd a wkurza mnie też ta laska. Dobrze by się dogadywali ze sobą.

ocenił(a) serial na 8
gumis882

ona każdemu coś miesza np.Darii

ocenił(a) serial na 5
ewi184

No byle tylko zwrócić na siebie uwagę a potem się dziwi,że nikt jej nie lubi.

ocenił(a) serial na 8
gumis882

to co teraz wyprawia na niby urlopie przechodzi ludzkie pojecie

ocenił(a) serial na 5
ewi184

Żebyś wiedziała ręce opadają .

ocenił(a) serial na 8
gumis882

ale i tak pobiła rekord głupoty jadąc 11 godzin w stroju kąpielowym

ocenił(a) serial na 5
ewi184

No właśnie.

gumis882

Dziewczyny uspokójcię się, melanżowa jest :p

ocenił(a) serial na 5
mat161

Oj tam tylko piszemy jak jest .

mat161

jaka melanżowa? raczej debilka do kwadratu ;p

makintosz

Mam nadzieję, że wkrótce Luiza się wprowadzi do Królów i Aśkę wywalą ;p

ocenił(a) serial na 5
kokakok

To by było najlepsze wyjście niech spieprza ta Aśka w cholere.

gumis882

Ktoś taki jak Luiza jest idealną dziewczyną dla młodego chłopaka.

ocenił(a) serial na 5
kokakok

No :)

makintosz

Polubiłem ją w scenach na plaży wieczorem. Jak wyciągnęła marihuanę. Jest bezpośrednia i to w niej najbardziej lubię.

mat161

to ok, że wyciągnęła marihuanę?

makintosz

No wybacz ale jak to nie dawno określił Maleńczuk u Wojewódzkiego. Że "marihuana to taka herbatka". Po prostu nie ryje beretu. A jak chodzę i widzę debili którzy wypiją i przewracają stoły na imprezach to mi się nie dobrze robi. Lepsze to niż alkohol który jest sprzedawany legalnie.

mat161

i tak nie próbowałem i nie zamierzam. narkotyk to narkotyk. nie ryje beretu? to dlaczego po niej śmiejesz się jak debil bez powodu? otępia, tak samo jak alko.

makintosz

Nie palę maryśki ( próbowałem ale to nie dla mnie ). Po prostu wolę być na imprezie jak ktoś wypali. Bo wtedy nie ma agresji jak czasem zdarza się jak ktoś wypije za dużo.

mat161

bo pić trzeba umieć z umiarem, a nie nachlać się aż się przewracają i rzygają. do towarzystwa, z umiarem - czemu nie, ale trzeba wiedzieć, kiedy przestać i tyle ;)

ocenił(a) serial na 8
kchm1

Na Aśkę brak słów całe jej zachowanie nerwy puszczają Dziwię się jej Ale straszenie człowieka z bronią świadczy,że jest głupiutka jak but. Powinni ją pogonić

ewi184

Powiem tak lubię w niej tylko to że jest szczera i bezpośrednia tak jak mat napisał bo takie wartości w życiu cenię ale to jak się zachowuje to brak słów. Jestem facetem ale na miejscu Radka Miksera czy Błażeja przyp...lił bym jej w ryj sorry ale sama się prosi to jak Błażeja na początku potraktowała przy chłopakach z tym pisiorkiem wiadomo było to śmieszne ale zobacz jak ona się z kogoś nabija to jest ok a jak Radek z niej trochę żartował to już foch i chce do domu.

Błażej z Mikserem powinni ją wypieprzyć. Błażej nie powinien na ojca się oglądać to on tam teraz mieszka i z Mikserem płacą rachunki więc to oni decydują kto ma mieszkać a kto nie. Błażej ojcu powinien powiedzieć tak " Sorry tato ale nie zamierzam mieszkać z Aśką razem z Mikserem postanowiliśmy wyrzucić ją z domu wiemy że jest twoją chrześnicą ale mamy jej dość gówniarskiego zachowania i nie obchodzi mnie twoje zdanie ty już tutaj nie mieszkasz a rachunki opłacamy my jeżeli tak bardzo ją lubisz to zabierz ją do Grażyny " Ciekawe jakby Grzesio zareagował ? Co myślisz ?

ocenił(a) serial na 8
kchm1

Grzes oburzyłby się już na początku coś było że Błażej chciał żeby Grześ ją przygarnął. Najlepsze jest że ona zajęła salon i jak chłopaki mają chęć na np.mecz ona im przypomina że to jej pokój śmieszne

kchm1

Nie wiem co zrobiła Aśka w tym odcinku, jeszcze nie oglądałem ale ją lubię. Jest luźna i melanżowa.

mat161

To że dziewczyna jest szczera i bezpośrednia to duży plus ale to jak się zachowuje to przechodzi ludzkie pojęcie. Jak smarkula a nie dorosła osoba.

kchm1

No w zwykłych sytuacjach życiowych może być nie do zniesienia ale na melanż jest idealna. :)

mat161

ale życie to nie wieczny melanż. oj żałuję, że na tamtym wieczorze kawalerskim ją wtedy nie posunęli. głupia pinda...

kchm1

odcinek 1989:

Jowita: czy ty nie kumasz że my musimy upewnić się że nic mu nie jest?
Aśka: może radek musi, ale my nie. to jest jego problem
Jowita: jego?
Aśka: a kto strzelał? w razie czego on beknie.

LOL ! "w razie czego on beknie" ? Trzeba być kompletnym debilem żeby tak powiedzieć.

Wingo

Nic dziwnego, że aż temat powstał - dziewczyna głupia jak stołowe nogi, ktoś wspomniał, że idealnie by pasowali do siebie z Kaśką ale nawet on ma więcej oleju w głowie.

ocenił(a) serial na 5
HollyShannen19

No właśnie głupia jest ta Asia jak but tylko wkurza ludzi. Też i racja ma trochę rozumu ten Kaśka

gumis882

Nie podlega dyskusji, że Kaśka jest zdrowo rąbnięty - ogólnie ale wydaje mi się, że ma odruchy normalnego, odpowiedzialnego człowieka - w razie właśnie jakiegoś wypadku czy czegoś. Ona się gorzej jak 10-letnie dziecko zachowuje. Widziałam już odcinek poniedziałkowy - tam dopiero jest rozrywki. Jak teraz ręce Wam opadły to w poniedziałek opadną do podłogi ;)

ocenił(a) serial na 5
HollyShannen19

No nie. Jest Kaśka walnięty i sprawia czasem wrażenie normalnego faceta w poważnych sprawach. Wkurzająca jest ta Aśka,obejrze sobie odcinek i widzę pokazała swoje prawdziwe oblicze jaka jest na prawdę . Widzę wrażeń nie zabraknie w sprawie jej zachowania.

HollyShannen19

Pamiętasz tą sytuację z wieczorem kawalerskim ? Oglądałem 1989 więc wiem. To jest szok gdy była w kłopotach to dzwoni do Błażeja i prosi przyjedź mam kłopoty. Nie olał jej a mógł pojechali z Mikserem ją ratować nie zostawili jej a tu proszę. Wiesz co. Nikomu czegoś takiego nie życzę żadnej kobiecie w normalnym życiu ale to tylko serial szkoda że Błażej tam jej nie zostawił ale jednak wiadomo prosiła o pomoc. Szkoda tylko że Mikser jej tego nie wygarnął.

kchm1

też żałuję, że jej wtedy tamci kolesie nie przetrzepali. nienawidzę tej głupiej pindy, moim zdaniem to obecnie najgorsza postać w PM, mega debilka. nie wiem też, dlaczego nie kopnęli ją w dupę za tę akcję, przecież to wszystko to jej wina. nie wiedziała, że nie tak się robi, że może wypalić? boże.... jej poziom głupoty mnie poraża. brak słów.

ocenił(a) serial na 5
makintosz

Miałaby wtedy za swoje . Też nie wiem czemu jej nie kopnęli w dupę.

HollyShannen19

potwierdzam :D najlepsze chyba jak się rozpłakała i rzekła: "banda frajerów :C"

Wingo

I w ogóle sie do winy nie poczuwa Radek postrzelił niech on się martwi. A fakt, że jakby go kretynka nie przestraszyła to by nic się nie stało to przecież nieistotny szczegół. Swoją drogą kto straszy człowieka z nabitą strzelbą w ręce? Zdaje mi się, że i małe dzieci mają świadomość, że broń to nie zabawka...

ocenił(a) serial na 5
HollyShannen19

No zgrywa niewiniątko i zwala wszystko na Radka wo gole nie wiem po c.h.u.j go wtedy wystraszyła. Tak byłby spokój Patrzy ta Aśka na swój czubek nosa o innych nie myśli.

HollyShannen19

w sumie jeszcze druga sprawa jest taka, że kto normalny daje nabitą broń komuś kogo nie zna. no ale zdaje się, że on się okaże psycholem więc cofam pytanie xD

ocenił(a) serial na 2
Wingo

Według mnie , czytając streszczenia kolejnych odcinków podejrzewam , że Aśka i ten Zygmunt zaplanowali to dla beki. Te słowa Aśki ''banda frajerów'' mówią same za siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones