PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 225
ocen
4,6 10 1 34225
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Odcinek 2099

Natan powoli wraca do zdrowia. Przyjaciele zamierzają odwiedzić go w szpitalu. Natomiast Beata z Justyną uruchamiają plan skompromitowania Zośki i Barmana i odnoszą pierwszy sukces. Między Zośką a Barmanem dojdzie do poważnej sprzeczki. W trakcie kłótni intrygantów na progu mieszkania Zośki stanie Artur z Beatą. Tymczasem w Wadlewie Śmiałek wraz z księdzem Proboszczem oddają się rozmowie o kryzysie w rodzinie, na skutego czego Bartek podejmie próbę porozumienia z Mirkiem. Ale zawiedzony postępowaniem Bartka, Mirek, nie wyraża chęci na jakiekolwiek rozmowy pojednawcze. Załamany Bartek poprosi Emilkę o pomoc w dotarciu do Mirka, ponieważ martwi się, że na zawsze straci kontakt z chłopcem.

Odcinek 2100

Nastają trudne dni dla salonu Sabiny. Radek i Dominik nie mają pomysłu na kontynuowanie pracy salonu - jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Tymczasem Marysia zachęca Kingę, by wybaczyła Arturowi, co całkowicie może zakończyć intrygę Zośki. Artur ustala nowe zasady kontaktowania się z córką i zabezpieczenia jej w przyszłości. Ku radości wszystkich bliskich, Kinga godzi się z Arturem. Natomiast trwa kryzys w rodzinie Bartka. Mirek uczy się coraz gorzej i z dużym trudem przyjmuje pomoc w nauce od Bartka. Paulina zaniepokojona częstymi wizytami Bartka u Śmiałków podejrzewa, że Bartek chce wrócić do Emilki.

Odcinek 2101

Jowita poddaje się kolejnym badaniom, mającym na celu ustalenie stopnia zaawansowania ciężkiej choroby, która niedawno ją zaatakowała. Natomiast w Wadlewie psują się relacje pomiędzy Bartkiem a Pauliną. Paulina widzi dla siebie zagrożenie w spotkaniach Bartka z Mirkiem. We Wrocławiu z kolei Karol jedzie na miejsce wypadku swojej córki, by dokonać własnych oględzin. Zauważa nad sklepem kamerę przemysłową i postanawia dotrzeć do nagrania z feralnego wieczoru. Tymczasem Bartek coraz częściej bywa u Śmiałków. Podciąga Mirka w nauce. Ku uciesze Śmiałka, relacje pomiędzy Mirkiem a Bartkiem stopniowo poprawią się. Karola nie opuszcza przeczucie, że Igor maczał palce w tragicznym wypadku Sabiny i Dagi. Tymczasem w kościele odbywa się Msza Żałobna za zmarłą tragicznie. Wszyscy przyjaciele są zdruzgotani, toną we łzach i nie mogą wydobyć z siebie słów pożegnania.

Odcinek 2102

Weksler przeszukuje hotelowy pokój Igora w poszukiwaniu nagrania z kamery przemysłowej, umieszczonej nad miejscem, gdzie doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego Daga zginęła, a jego córka została ranna i grozi jej oskarżenie o kierowanie autem pod wpływem alkoholu. Natomiast historia małżeństwa Bartka i Emilki stanie się publiczną za sprawą bloga, który prowadzi Emilka. Grono osób domyślających się, kto jest autorką oraz głównymi bohaterami opowieści, rośnie. Salon Sabiny zaczyna mieć kłopoty finansowe. Klienci nie otrzymują zamówionych rzeczy, mimo wpłaconych zaliczek. Przyjaciele mobilizują się i postanawiają dalej prowadzić interes. Ku zaskoczeniu wszystkich, do grona chętnych do pomocy przyłączy się Jowita. Tymczasem Weksler stanowczo domaga się ekspertyzy powypadkowej samochodu Sabiny, lecz okazuje się, że spłonął w dziwnych okolicznościach.

Odcinek 2103

Przyszłość salonu Sabiny nie wygląda dobrze. Brak projektanta, środków finansowych oraz pomysłów do dalszego działania doprowadzi Grażynę do decyzji o jego sprzedaży. Blog Emilki ma coraz większe grono fanów. Jowita rozpoczyna chemioterapię. Z powodu jej złego samopoczucia, jej firma straci cennego klienta. Spotka się to z wielką dezaprobatą jej szefa. Karol, w rozmowie z Natanem, ujawnia swoje podejrzenia dotyczące udziału Igora w zdarzeniach feralnej nocy, podczas której doszło do tragicznego wypadku Sabiny i Dagi.

ocenił(a) serial na 1
no_bo_co

Klopoty finansowe Salonu mody, nudy, niezniszczalny Igorek nawet po wybiciu polowy Wroclawia i tak sie wybroni . Miedzianowski i Partnerzy czyli znowu trudne sprawy Doktorka i jego korepetycje . Nalewka z Proboszczem, znowu same nudy tylko Jowita trzyma tu poziom . Ale wrescie dobre wiadomosci Babo - Robocop pojedzie do piachu chociaz jedna dobra nowina i brak tych Krystianow i Melow .

ocenił(a) serial na 4
GTA1

Niech jeszcze ta żylete z wyrzuca. Ciesze się ze Kinga pogodziła się z arturem

datina69

Ja też się cieszę że będą razem, oby już zawsze. A Żyleta fakt niech wypie... Nie mogę na nią patrzeć na jedną i drugą, nawet bardziej niż na Zośkę i tych " smarkaczy".

ocenił(a) serial na 9
maria_88_3

Jak te dziewczyny wgl sie ubieraja? bleee xd

GTA1

No to było do przewidzenia z tymi kłopotami w salonie Sabiny bo Daga tam odwalała 80% roboty i bez projektanta to lipa. Powinni znaleźć kogoś na zastępstwo. Pisałam już to gdy było wiadomo że Daga zginie. Wadlewo jest już nudne. Fajnie że Bartek jest z Pauliną ale nowych wątków ciekawych pewnie nie wymyślą. Może perypetie Emilii we Wrocławiu będą ciekawsze ale jakoś nie chcę jej oglądać. Wątek Igora raz jest ciekawszy a raz wkurzający i nudny, ile można. Faktycznie chyba tylko dla Jowity się ogląda ale i to może być w końcu nudne.

maria_88_3

Pewnie dojdzie do tego, że Paulina rozstanie się z Bartkiem przez te jego próby ratowania reakcji z Mirkiem, a Emilka mu wszystko wybaczy i wrócą do siebie.

no_bo_co

O nie nie nie :)

ocenił(a) serial na 9
no_bo_co

nie , napewno nie wrócą do siebie. Bartek zachowuje sie troche jak małolat zachochany w dziewczynie. przeciez to był taki pożadny męzczyzna.

ocenił(a) serial na 7
no_bo_co

Paulina jest zazdrosna o to, że Bartek spędza czas z Mirkiem? Nieciekawie ;) Wiedziała w co się wepchała chyba? Rozwodnik z dzieckiem zawsze będzie miał kontakt z matką dziecka -.-

Tragiczne wieści, że Kinga wróci do Artura :/ Tylko nie to. Odcinki od nieudanego ślubu były super. Teraz znowu sztuczna sielanka. Biedna Zosia ;)

Dobrze, że chociaż tyle serial zostawił w sobie logiki, że salon ma kłopoty. Kogo by zdziwiło, jakby świetnie prosperował mimo braku głównej projektantki? Pierwsza miłość mało kiedy jest logiczna ;P

Naavy

No ta Paulina to rzeczywiście nie myśli. Dziwi się że nagle Bartek tyle czasu u Śmiałków spędza jak to oczywiste, gdy ma się dziecko z inną. I zawsze też będzie miał kontakt z Emilką, poza tym to jest wieś. I łatwiej każdego spotkać, a Paulina tu pokaże że myśli o sobie, przecież Emilka też przeżywa trudne chwile, bez przerwy patrząc na sielankę Bartka z Pauliną, to się ona jakoś tym nie przejmuje i bez wahania wszędzie z Bartkiem chodzi i okazuje uczucia, mogli by z tym poczekać i tak się nie obnosić jednak. A teraz Paulina wielka pokrzywdzona.

Co do Artura i Kingi to dla mnie to obojętne czy są czy nie są ze sobą. Najważniejsze że intryga Zośki wyjdzie na jaw, zbyt inteligentna nie była to co się dziwić, każdy by się zorientował że to ona, przynajmniej w realnym życiu, tutaj zajęło im to dłużej.

Z salonem to rzeczywiście pierwsza logiczna rzecz. I wkurza mnie ten szef Jowity, może po tej chorobie Jowita przejrzy na oczy, głupia nie jest, doświadczenie i jakąś wiedzę oraz pieniądze ma, może nawet własną firmę założyć a nie pracować u tego obrzydliwego dziada. Ja bym mu wygarnęła dawno, a nie jestem tak wyszczekana jak Jowita, tej lekarce wczoraj czy przedwczoraj też bym wygarnęła, lekarz jest dla pacjenta a nie na odwrót, już nie raz wygarnęłam lekarzowi o opłacało sie:).

ocenił(a) serial na 9
no_bo_co

ten serial to robi sie jakis kryminał. najpirw agata, pozniej daga a pozniej ten bruno. ciagle jakies bijatyki xd co to ma byc? to jest serial obyczajowy a nie kryminalny xd nie podoba mi sie to wszystko...a sabina zamknie salon, radek bez pracy, emilka pisze ksiazki i niedlugo koniec przygod melki i kystiana....xd same bzdety xd

ocenił(a) serial na 6
alexandrax123

To nie salon tylko szmateks

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones