PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 220
ocen
4,6 10 1 34220
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Ty jacy wariaci!!! Jeszcze sie nic nie rozpoczelo a juz obsade zmieniaja!!!!!! Buahahahahahahahahahaha I to dlatego że nie dało się pogodzić planu zajęć na uczelni z graniem w filmie!!!!! To do tej pory sie dało a teraz sie nie da??
To wszystko od początku skazane było na klęske!!!!
Nie powiem że nowy Paweł nie jest ładny (Mikołaj Krawczyk), ale raczej widz sie nie przyzwyczaji do niego

http://www.pierwszamilosc.pl/

ocenił(a) serial na 10
mexa

zgadzam się z tobą!!!!!!!!! przcież tan cały krawczyk wcale nie pasuje ani do marysi ani do swego brata nie wspominając o matce. Taki wyrzutek społeczeństwa z niego będzie :/ i w ogóle to koleś jest kiepskim aktorem co pokazał w Klanie krawczyk jest powodem dla którego już nie oglądam klanu :( . Ta i z tym charmonogramem to tez raczej bujda. W końcu krawczyk ma wpływowych rodziców wszystko można załatwić ;

użytkownik usunięty
Voodka

Ja uważam tak samo. Jak chcecie zobaczyć ile jest na forum Pierwszej Miłości postów na nie to się można za głowę złapać. A mimo to producenci musieli postawić. W końcu Mateusz Janicki jest na razie mało znany, ale dzięki temu serialowi szybko zjednał sobie fanów. To co było dobre w Pierwszej Miłości po prostu szlak trafi. Żal tylko reszty tych młodych którzy też umieją grać.

użytkownik usunięty

zupełnie się zgadzam, może za mało było starań aby Paweł Janicki został Przecież to dla nas jest telewizja, seriale itp. i powinno się liczyć z naszym zdaniem. Bardzo źle sie stało.

użytkownik usunięty
Voodka

Ten nowy aktor jest ładny ale dupnie gra.Lepiej niech dadzą spowrotem tamtego.

użytkownik usunięty
Voodka

zmienili nie wiem po co! przyzwyczaiłam się to poprzedniego Pawła a teraz zmienili go

użytkownik usunięty
Voodka

Ja chcę żeby Paweł wrócił z Przemyśla do rodzinnego domu w ... ten debil wstąpił do WSD

ocenił(a) serial na 10
mexa

Masz zupełną rację.. ten nowy Paweł jest taki sztuczny no i wogóóóle niepodobny już nie wspominając o wzroście, nawet styl ubierania ma inny ! gdzie tam stary Pawełek zasuwałby w skórce, nowy Paweł jest wogóle charakterem za poważny. Wydaje mi się że to będzie najgorsza zamiana aktora w histori polskiej telewizji.

użytkownik usunięty
Pandarynka

Chcecie zobaczyc jak Majka(Aneta) oraz Pawel(Mateusz) do siebie pasowali w przeciwienstwie do tego dretwego olbrzma spojrzcie http://www.filmpolski.pl/fp/film1.dll/fotos?co=zdjecie&typ=zdjf&idgl=14188&NrKol =11&baza=1 [www.filmpolski.pl/fp/fi ...]

A patrz jak wygląda przy niej ten oszołom http://pierwszamilosc.interia.pl/fotosy/4734/147055 [pierwszamilosc.interia. ...]

użytkownik usunięty
Pandarynka

też mi sie tak wydaje jest za sztywny i brakuje mu fantazji aby wczuć sie w role.to już nie to samo co wczesniejszy aktor wtedy serial był ow eile ciekawszy

mexa

ta!ten debil nawet kolor włosów ma inny i dzisiaj był z nim pierwszy odcinek on gra tak plastikowo jaka jest lalka barbie

ocenił(a) serial na 10
Goku

tylko szkoda że nie jest taki ładny jak lalka barbi :( i jakby sie skurczył to by mu na dobre wyszło

Voodka

ejj on wogóle nie pasuje!! ja kce starego pawła!!

użytkownik usunięty
dzastonoga

Przyzwycziliśmy sie do tamtego Pawła.Niech wraca,bardziej pasuje do Marysi.

mexa

zmiana wygladu jest drastyczna jednak nie mozna powiedziec ze ktorykolwiek z nich umie dobrze grac (grac każdy może ale nie każdy moize to ogladać;), a jeśli chodzi o ubiór to nowy Paweł ma skóre po starym Pawle i tak troche sie w nią nie mieści spójrzcie na rękawy so za krótkie i w barach tez jakby przymala

użytkownik usunięty
mexa

Zgadzam się z tobą! Ja chcę żeby wrócił tamten Paweł, czyli Mateusz Janicki!!!!!!! Uważam że pasuje do tej roli i potrafi lepiej ją zagrać niż "ten nowy". Wybrano zupełnie dwie różne osobowości... Moim zdaniem powinni chociaż postarać się o osobę z podobnymi poglądami i charakterem. Nowy Paweł ma zupełnie inny styl... nie nosi bojówek... zupełnie nie pasuje i nie umie grać tej roli. JA CHCĘ ŻEBY STARY PAWEŁ WRÓCIŁ!!!!!!!!

użytkownik usunięty
mexa

zgadzam się z tobą ten Paweł wogóle tu nie pasuje jest za chódy ipowinni mu przefarbować włosy.

użytkownik usunięty

Nawet karnacja nie pasuje jak juz musieli zmienic to mogli poszukać innego aktora a nie pierwszego leprzego i cieszom sie ze wszyscy sa zadowoleni!!!!!!!Ja chce starego Pawla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

użytkownik usunięty

Zgadzam się ze wszystkimi. Uważam że po pierwsze w tym nowym wogóle brak entuzjazmu i uczuć, nawet wtedy gdy Marysia stara się być przy nim spontaniczna, po drugie jego wygląd kompletnie nie pasuje do otoczenia z jakiego pochodził. Stwierdzam, że ten Krawczyk może nie jest złym aktorem, ale ta rola nie jest dla niego. Mateusz Janicki dużo lepiej się w niej sprawdzał, było w nim tyle ciepła i dobroci że można było ulec wrażeniu, że on i Marysia to naprawdę zakochana para. Co prawda na zdrową logikę poniekąd Paweł to ta sama postać, lecz przy grze tego Krawczyka wydaje się jakby był tu kompletnie nowym bohaterem a nie tym sympatycznym, pomysłowym Pawłem, którego znaliśmy. Tak więc podpisuje się pod wszystkimi, którzy chcą powrotu starego Pawła.

użytkownik usunięty

wiecie co ja tez chce starego pawelka....!!!!!!!!!!!

mexa

no własnie!nie wiedzialam o co chodzi, bo nie ogladałam kilku odcinków.aptrze a ona juz jest z innym :] a oni zmienili...kicha..

użytkownik usunięty
mexa

ja zadko kiedy to ogladam. natomiast Pawel (nowy) jest tak okropnie sztuczny, ze hej :/ nie znam sie na grze aktorskiej, ale on akurat przykul moja uwage i to negatywnie. brrr....

ocenił(a) serial na 4
mexa

Z perspektywy czasu ten Krawczyk wcale taki zły nie był :D

Neils

Fajnie że odkopałeś taki stary temat o tym jak wszyscy byli wku*wieni na Pawła Krawczyka. Dobrze że już odszedł.

użytkownik usunięty
mat161

Hehe,wy to macie jazdy,zey odpowiadac na watek zalozony 9 lat temu:-) .

użytkownik usunięty

Zeby*

użytkownik usunięty

Ciekawe czy ten ktos jeszcze sie tutaj loguje i to pamieta.

Ja tego wątku nie odkopałem ale jak zauważyłem co tam ludzie pisali to przyznam z przyjemnością się to czytało więc musiałem skomentować.

użytkownik usunięty
mat161

Troche sobie zartowalam:-) fakt,czasem milo poczytac.

ocenił(a) serial na 4

No to co? Lepiej odkopać, niż zakładać nowy, poza tym jest tu tyle bezsensownych tematów, że co to za różnica :D

użytkownik usunięty
Neils

straszna stypa tutaj muszę przyznać ;) mam nadzieję,że od 1 września jakoś się rozkręci to forum.

Oczywiście że się rozkręci od 1 września wkońcu wtedy o 18:00 odc. 1925 a następnie po odcinku wiele ludzi odpali sobie na ipli odc. 1926 bo nie będą mogli wytrzymać. W tym i ja. A potem komenty polecą.

użytkownik usunięty
mat161

Na pewno:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones