PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 225
ocen
4,6 10 1 34225
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

W poprzednim temacie już nie ma możliwości dodawania kolejnych odpowiedzi
więc otwieram kolejny :)

Odnośnie absurdów to oprócz tej żałosnej strzelaniny i ukazaniu Błażeja jako twardziela, rozbawiło
mnie to docenienie przez Włochów salonu mody Sabiny, a przede wszystkim ich super mega
stylowych koszulek. Dzięki czemu Sabina musi ładnie podziękować swojej siostrzyczce Agacie do
której nie ma w ogóle żalu, mimo, że bardzo chciała jej śmierci.

kokon303

Zazyl jakies narkotyki, trafil do szpitala, mial problem z nerkami. Przeszczepili mu jedna od Pawła.

Gibon1991

Natan widzi Piotra, przyprowadza tam Miksera. ojej ojej identyczny Co dalej? Natan do Karola:
- Igor ma brata bliźniaka, oto zdjęcie.
- COO? identyczny! musze się o nim wszystkiego dowiedzieć!
10 odcinków później
- Grażyna ! zobacz ta gnida miała brata !
- cooo? o rany boskie! Grzesiu spójrz!
- faktycznie ! to niemożliwe !

jak oni dalej będą tak ciągnąć ten wątek to starczy go na 2015 rok. jeszcze teatrzyk z Aleksem do którego dowalili Zelta.
chwała niebiosom wraca Jowita i mam nadzieję że zamiecie temat Nikoli pod dywan i zajmie jej miejsce, oby!

Wingo

Sabina - właścicielka butiku łazi od paru odcinków w tym samym sweterku ażurowym - zmienia tylko spodnie a wczoraj miała miniówkę, która totalnie do tego swetra nie pasowała kolorystycznie.

ocenił(a) serial na 5
ryszardcebula

Ooo, to prawda, już nie pamiętam kiedy widziałam ją w czymś innym niż ten sweter, a wcześniej miała taki gruby kremowy w którym też łaziła na okrągło... Strasznie niekorzystnie wygląda ostatnio, fryzura też nie taka... Były czasy kiedy fajnie się ubierała i wyglądała ładnie, teraz taka szara mysz ;-).

ocenił(a) serial na 2
Wingo

Z pewnością będą to ciągnąć do wakacji. Później Agata zrobi z Sabiny wariatkę i siostrzyczki zamienią się rolami.

użytkownik usunięty
Gibon1991

Muszę powiedzieć, że nawet zaczynam lubić Natana. Fajnie, że tak ostatnio nawrzeszczał na Sabinę, bo należało jej się i fajnie, że poszedł do tego Piotra i powiedział mu co chciał - wreszcie zachowuje sie jak prawdziwy facet. Szkoda tylko, że Sabina jest taką kretynką.
Zaczynam też lubić Beatę.
Kinga jest taka chamska, ciekawe czy jej dzieci też takie będą.
Blagam o wywalenie z serialu postaci Aleksa który jest mega wkurzający.
W tym serialu przydałaby się wreszcie jakaś fajna dziewczyna, bo wszystkie co są to łatwe naiwne idiotki. Dlaczego jeszcze nigdy nie dali jakiejś miłej, fajnej i niełatwej dziewczyny, która nie wskakuje od razu facetom do łóżka?!
A ta Aśka?! Okropna! Nie dziwię się Błażejowi że jej nie lubi, powinien ją wywalić na zbity pysk i nie przejmować się innymi. Albo jeszcze inaczej - przelecieć ją i dopiero po tym wywalić z domu. Problem tylko w tym, czy ona chciała by z takim mięczakiem sie przespać....

Myślę że najzabawniejszą kobietą w całym serialu jest Beatka :P

Gibon1991

http://www.youtube.com/watch?v=Fua0mtQ3i1s

no_bo_co

Właśnie oglądałam poniedziałkowy odcinek, ale Agata zrobiła popis, się uśmiałam.

ocenił(a) serial na 2
Noemi_Ross

Z tej całej Sabiny, to zrobili największą idiotkę w całym serialu. Jest naiwna jak kilkuletnie dziecko i nie potrafi myśleć. Gdybym miał siostrę wariatkę, to dokładnie analizowałbym wszystkie jej poczynania. Natomiast Sabina w ogóle nie domyślała się, że Agata może mieć związek z pojawieniem się Piotra. Dopiero Natan i koleżanka podsunęli jej taką myśl i zaczęła się zastanawiać. Ciekawe w kogo ona się wdała, Weksler cwany lis, Grażyna nawet kumata a z niej taki pustak.

nick2008

No dokładnie, bardziej naiwnej postaci chyba w PM nie było, niby zaczyna jej się wszystko układać w całość, że Agata ma coś wspólnego z pojawieniem się Piotra, a i tak za parę odcinków będzie 'ona jest chora' i oberwie się Natanowi, że podejrzewa jej kochaniutką siostrzyczkę. Durna Sabina wierzy we wszystko co Agata jej powie przecież to taka dobra siostra. Już Tomek bardziej kumaty i pierwszy skapnął się, że Beata z Filipem wszystkich oszukali. Sabina dójże, głupia to jeszcze ślepa tyle z nią przebywa i nie widzi jak owinęła ją sobie wokół palca i robi z nią co chcę. Co ona ma w tej głowie, po takim czymś co Agata jej zrobiła ona dalej zachowuję się jak by nic się nie stało. Agata powinna jej teraz coś zrobić, może trochę by z mądrzała, chociaż z Igorem było podobnie bil ją i przepraszał i tak w kółko ona i tak z nim była, pewnie nigdy nie zmądrzeje, ciekawe co by się musiało stać, żeby w końcu przejrzała na oczy.

Gibon1991

te wátki z Aleksem sá tak beznadziejnie nudne, ze juz naprawde wolé ogládac Wadlewoi ufo.

Gibon1991

fajnie że Filip wrócił, myślałem że będzie nudno, ale jak słyszę gadki jego i Beaty to jest super, oni pasują do siebie hehehe xD

ocenił(a) serial na 7
Wingo

Filip mający poderwać babochłopa to w tej chwili chyba najciekawszy wątek serialu.
Szczytem absurdu jest wczorajsza/dzisiejsza akcja z Agatą - bezgraniczna naiwność Sabiny już dawno przestała mnie dziwić, ale lekarze chyba powinni odróżnić prawdziwy atak szału od udawnego.

Ola_2705

oj pani sie igielki boi, no nic, tableteczke damy, to juz nie jest absurd to paranoja, normalnie walá zastrzyk, wbijajá w pasy i do szpitala, ale nie, nie, bo po co.

Ola_2705

a w lózku obok Sabinka powinna lezec.

ocenił(a) serial na 10
idiotka_3

szczyt naiwności w wykonaniu Sabinki przekroczył wszelkie granice, Natanek nic nie ma do powiedzenia, taką laskę sie zostawia i szuka sie sprytniejszej

ocenił(a) serial na 1
bialas212

sabina jest strasznie tępa, taka prawdziwa kaleka życiowa

Gibon1991

Rozbawiła mnie ta scena rajdu Aleksa. Jechał Mondeo Tdci, a dźwięk silnika jakby miał pod maską v6 hahahaha

Gibon1991

Dajka-największy autorytet moralny, decyduje czy Aleks zabił niewinnego człowieka czy jednak działał słusznie :/ Tylko czekać aż dzięki niej Aleks trafi za kratki. Powtórka z wkopywania Pawła. Co za żałosna baba. Nasłucha się taki głupol pierdół jakiegoś dziennikarzyny i zgrywa wielką wyrocznię...

Ps. Kocham uśmieszki Agatki tak bardzo zadowolonej z siebie, kiedy robi z Sabinki największą kretynkę we Wrocławiu:D

Gibon1991

Jeszcze nie dawno co chwilę reklamowali w serialu "Plusa" i ich super hiper zj***ny internet LTE, a teraz widzę nawet Orange wcisnęli.

Gibon1991

We wczorajszym odcinku Paulina powiedziała, że byli wczoraj w kinie, a potem ją próbował pocałować, jak to było pokazane kilka odcinków temu, czyli kolejny błąd.

kokakok

przez te kilka odcinków minął tylko jeden dzień

ocenił(a) serial na 10
no_bo_co

No chyba że w Wadlewie czas leci inaczej... Bo we Wrocławiu minęło kilka dni.

ocenił(a) serial na 10
Gibon1991

Akurat korzystam z tego internetu na iPadzie i rzeczywiście jest bardzo szybki, jak dla mnie najlepsza oferta na rynku. Dziwie sie tylko, że nagle z Plusa przeszli na Orange.

Zgiebongo

Pod względem prędkości jest ok, ale ma jedną mega wadę - limity miesięczne. Po przekroczeniu limitu musisz dokupić transfer. Dlatego wolę wolniejszy tymbardziej, że dużo oglądam filmów i seriali. Chyba, że korzysta się jedynie do przeglądania stron, fb, poczty czasem yt to może wystarcza.

ocenił(a) serial na 10
Gibon1991

Za 12GB płaci się ok. 43zł, a to nie jest moje główne źródło internetu, więc w tym przypadku jest bardzo dobrze.

Zgiebongo

W takim przypadku to rozumiem. Nie wyobrażam sobie jedynie ludzi korzystających z tego jako internet dla wszystkich urządzeń domowych.

ocenił(a) serial na 10
Gibon1991

Wiadomo, u mnie to tylko dodatek :)

Gibon1991

Wczorajszy tekst Danusi "Czy dostane ciepłe buty?" mnie rozbroił. No rozumiem mała dziewczynka, stres przed kamerą. Ale jakie dziecko takie teksty gada? Ci scenarzyście już coś innego mogli dać jej do powiedzenia.

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Nie buty tylko budyń xD

triglavv

To był budyń? Byłem przekonany, że buty i nie tylko ja. To w takim razie zwracam honor scenarzystom.

no_bo_co

Filip z kolei oglądał mecz sprzed dwóch lat.

ocenił(a) serial na 10
kokakok

Dokładnie, Wisła - Śląsk w Krakowie, gdzie wrocławianie zdobyli mistrzostwo Polski. Nie po raz pierwszy ten mecz pokazywany w PM.

Gibon1991

Beata w "unikatowych", markowych jeansach Malwiny:P
To że Kaśka chodzi w ciuchach po Arturze, to żadna nowość, ale żeby dziewczyny się fatałaszkami wymieniały? Oj wstyd, wstyd ;)
Śmieszna sprawa z tymi jeansami od Wojtka. Nawet podrabiane nie pękną na takiej suchej pupie, i nawet w pozycji na kolanach:D
Przy okazji biznesu Wojtka - z Emilki znowu robią wiejskiego, zawistnego babsztyla. Szarpie się z Wojtkiem o proszek, bo w środku nocy wymyśliła sobie pranie. No fakt, za dnia taka zarobiona jako sołtys... A tego proszku to ile zużywa? kilkukilogramowe pudło na raz? no chyba że opiera całą wieś. Wyrywa spodnie jak jakaś prymitywka na bazarze. Żadne argumenty przeciw nie trafiają.

Ps. Marysia chodzi w szarym szlafroku po Oli, do tego szmaciane buty na koturnie i karakan gotowy ;)

shrek1991

albo pogoda w Wadlewie gdy jechał Wojtek i Marian z ekwipunkiem do bimburu przy spotkaniu z Rysiem to ziąb jak na tundrze syberyjskiej
zaś gdy dojechali do Stodoły Seweryna to słoneczko ładnie świeciło i w ogóle nie leciał im strumień ciepłego powietrza z ust zaś przy kontroli leciał i koło szopy nie pokazywali ziemi/trawy itp

ocenił(a) serial na 8
shrek1991

Co do ubrań, to mogliby tego Piotra zacząć trochę lepiej ubierać (do jego włosów i okularów nic nie mam). Rafał Mohr coś nie ma szczęścia do garderoby w tym serialu, najpierw ciągle garnitury, teraz te łachy Piotra. Podobnie obecnie Artur od dłuższego czasu występuje stale w garniturach...

Cefalix

Jak dla mnie ubiera się świetnie, ale włosy to tragedia.

Gibon1991

http://www.youtube.com/watch?v=z6NEi6KqZnE

ocenił(a) serial na 2
Gibon1991

Niezła franca z tej Florkowej. Nic jej nie groziło, a wsypała Wojtka aż miło. Za samo przewożenie etykiet nic im nie mogli zrobić...

Gibon1991

ech, Aneta i te jej "przez Wiktora o mało co nie zginęłam". Tak, bo to Wiktor jej kazał rwać się do biegu wtedy co ją samochód potrącił, mimo że wiedziała że jest niewinna. Tak tak

ocenił(a) serial na 10
Wingo

Dokładnie, to Aneta zachowuje się jak wariatka.

Gibon1991

Wiesniacki policjant, wszędzie wchodzi, wtrąca się, węszy, niech spierd. ala hahah. NIe moze sam wtargnac na posesje czy do domu. Sami do tego dopuścili, ze mu na wszystko pozwalaja.

ocenił(a) serial na 8
Hans_Kloss

Też mnie wkur... Niby przyjaciel wszystkich (Wojtka, Bartka, Emilki, Śmiałka), a tylko czeka, żeby któregoś na czymś przyłapać i zaaresztować. Szczególnie zaś lubi wchodzić w drogę Marianowi, choć wbija do niego do domu (i czuje sie jak u siebie), kiedy tylko może. No, ale tak to jest, kiedy się ma wrażenie, że w tej wsi mieszka tylko parenaście osób, jest jeden policjant, jeden lekarz, jedna pielęgniarka i jeden weterynarz. ;)

ocenił(a) serial na 4
Cefalix

A co się z tym Ryśkiem stało, bo nie oglądam ostatnio PM. Wcześniej to były takie ciepłe kluchy, a teraz w ciemnych okularach i zachowanie niczym Chuck Norris :D

ocenił(a) serial na 1
Neils

wyjechał do stanów w nagrode i tam przeszedł metamorfozę :D

ocenił(a) serial na 4
radomir_niewiadomski

LOL, ale bajki :D

Dzieki za odp.

ocenił(a) serial na 2
Gibon1991

Kinga jak się zdziwiła, że Mikser nie jest na uczelni. Cały dzień stał za barem i nie chodził na studia, a te wyjechała z takim kretyńskim pytaniem. W ogóle jakaś dziwna ta Politechnika we Wrocławiu, można sobie wybierać godziny i dostosowywać studia do pracy. Pewnie jak nie może przyjść na kolokwium, to dzwoni na polibude i przysyłają mu nauczyciela do Barbarianu.

Kolejna śmieszna sprawa, to walki Miksera z oprychami. Nigdy nie zapomnę jak dostał wpierdy od wioskowego żula. Teraz leje wszystkich jak leci.

nick2008

szkoda że Radka nie zaciągnął ze sobą tylko on poszedł się bić a Radzio się bawić

Gibon1991

Adam to ma niezły tupet. Przychodzi z walizami i ze swoją ladacznicą do domu Żukowskich. Jak chciał odwiedzić syna, to mógł przyjść sam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones