PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 224
oceny
4,6 10 1 34224
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

zdjecia Kingi

ocenił(a) serial na 4

wiem, ze serial oplywa w absurdach, ale niektore biore z przymruzeniem oka a inne mnie draznia.tak jak tten ze zdjeciami. kto o zdrowych zmyslach by w to uwierzyl??? po pierwsze, byla na imprezie z Zosia, Z O S I A...... TO pierwszy powod zeby wiedziec, ze to sciema. po drugie na wszystkich fotach ma zamkniete oczy... ale oni oczywiscie to lykna

marajka

no dokładnie, i dramaty znów będą. zresztą ten wątek jest wtórny do bólu, marysia i szymon-to już było.

ocenił(a) serial na 4
nie_mam_nicka

no wlasnie! ale przynajmniej scenka ze zdrada Marysi byla lepiej zaaranzowana, to byl fajny watek od poczatku do konca, a tutaj wiele rzeczy sie kupy nie trzyma.grubymi nicmi szyte

marajka

Bo oni wszyscy są tak tępi, że nikt się nie zorientuje, iż to wszystko mogła uknuć zosia. Przecież to nie do pomyślenia... ona zaprosiła kingę na imprezę, więc jest super fajna i cool :D Sam fakt, że kinga nic nie pamięta, a po 2 drinkach to raczej mało prawdopodobne :D

ocenił(a) serial na 7
bezsennosc59

Dzień wcześniej nawrzucała Kindze a już następnego dnia ta idzie z Zosią na impreze

ocenił(a) serial na 6
just346

Kinga w tym wątku jest pojje&ana i tyle. Zośka trzasnęła kilka słodkich zdań, a Kinia już łamie obcasy, mało sie nie skaszani i leci na bibe z Zosią, orką z mordoru piandoloną. Ma za swoje.

bezsennosc59

Jesli Artur uwierzy w tę zabawe z pseudochipendelsem straci w moich oczach,naiwny będzie jak Radek i połowa bohaterów tego serialu

ocenił(a) serial na 8
marajka

sam fakt,że wcześniej powiedziała,że nie wierzy w żadne słowo Zosi,Zośka w Barbarianie nieźle po niej pojechała a potem idą razem na impreze. Kto normalny tak robi nie lubią się łączy ich tylko fakt że Artur jest ojcem Stasi ale nie muszą być przyjaciółkami. Akcja jak z Szymonem i Majką wielki dramat i tragedia ciągnąca się przez miesiące na zmiane z dramatem Sabiny,a w końcu prawda wyjdzie na jaw ale dla Kingi i Artura może być za późno,ale to normalne bo żadna para nie może być szczęśliwa

ocenił(a) serial na 1
marajka

co sie stalo z chlopakiem beatki ? ma ten zaklad ?

ocenił(a) serial na 4
marajka

Sceny w pierwszej miłości są coraz ostrzejsze :D Zośka klęcząca do miecza - takie rzeczy o godzinie 18? :D

DoomedMistress

rozwaliłaś mnie xD szkoda tylko, że golizny nie było...

ocenił(a) serial na 4
makintosz

Ale za to jakie pole do wyobraźni :D

ocenił(a) serial na 4
DoomedMistress

albo że jej nie wziął na ostro od tylca XD

DoomedMistress

O widzę, że sporo straciłam nie oglądając dzisiejszego odcinka :D

ocenił(a) serial na 9
bezsennosc59

taa :D takie rzeczy tylko o 18:00 w POLSACIE :D

alexandrax123

Sorry trochę, że minimalnie offtopowo ale jak oglądacie " Przyjaciółki " to w czwartek w premierowym odcinku Dorotka też klękała do miecza... tyle, że pod kołdrą xD hahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones