PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468032}

Pingwiny z Madagaskaru

The Penguins of Madagascar
8,0 124 819
ocen
8,0 10 1 124819
8,0 8
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum serialu Pingwiny z Madagaskaru

Czy był jakiś odcinek, który Was zaskoczył np. fabułą, zachowaniem danej postaci, sceną,
dialogiem, whatever? Niekoniecznie pozytywnie.

ocenił(a) serial na 7
Baantey

Na wstępie przypomnę, że to ja xd Tak na wszelki xD
Okej, pierwej cytacik:
"Jeśli w okolicy nie ma żadnej samicy zdolnej do spółkowania, delfiny w grupach po 2-3 osobniki udają się na poszukiwania. Gdy w pobliżu znajdują się samice przynależące już do innej grupy, samce - zazwyczaj w liczbie od 3 do 14 - wyruszają, by je sobie wziąć, a następnie urządzić brutalną orgię. Po przeciwnej stronie czekać na nich będzie prawdopodobnie grupa samców podobnej wielkości, broniąca zajadle swoich samic. W przypadku chronicznego braku osobników płci odmiennej, samce kopulują między sobą - analnie lub pocierając nosami genitalia jeden drugiemu. W ostateczności delfin może zadowolić się żółwiem, kamieniem lub kłodą, dzięki niezwykle czułemu penisowi, służącemu - poza wiadomym zastosowaniem - do badania różnych obiektów. Natomiast w skrajnej potrzebie delfiny uciekają się do dzieciobójstwa.

Biorąc pod uwagę ich napastliwość oraz fakt, że delfiny mogą współżyć praktycznie ze wszystkim, ataki na ludzi nie powinny dziwić. Co roku odnotowuje się akty agresji delfinów - również na tle seksualnym - wobec nurków, turystów lub ludzi odwiedzających oceanaria; zdarzały się uprowadzenia."

Biorąc to pod uwagę, to cud, że między delfinami w TPWLM nie doszło to wiadomej sytuacji xDDD

Dziękuję za uwagę :x

ocenił(a) serial na 8
n00bers

O fu*k… xD

ocenił(a) serial na 10
n00bers

A tak.. Pamiętam.. Czytałam kiedyś w Focusie, i to złamało mi życie.. Ale czego spodziewałeś się po bajce dla dzieci? Gdyby to był serial "Pingwiny z Madagaskaru z zachowaniem wszelkich praw natury" - o, działoby się, działo!

ocenił(a) serial na 10
n00bers

Ty znowu swoje, co? xd
Ale jak mam być szczera... przynajmniej TERAZ Twój pairing wydaje się być baaaardzo /niestety?/ prawdopodobny...

ocenił(a) serial na 8
RaptorRed

A czemuż niestety? xd kazirodcze związki są co prawda z "leksza" nienormalne (?xd), ale to taka odmiana w dzisiejszych ff xp

ocenił(a) serial na 7
Baantey

FF i życiu, książkach, itp xD

ocenił(a) serial na 8
n00bers

Reszta miała być w domyśle xP

ocenił(a) serial na 7
Baantey

Oj tam..xd

ocenił(a) serial na 9
n00bers

Rozumiem, że delfin z delfinem, ale to?

,,Niejaki Malcolm Brenner napisał książkę „Mokra Bogini”, w której szczegółowo przedstawił historię swego seksualnego związku z delfinem imieniem Dolly. Malcolm poznał swą wybrankę, gdy jako młody autor, szykujący publikację o pewnym wodnym parku rozrywki, otrzymał prawo do ciągłego przebywania na terenie tego wodnego ośrodka. Reszty się domyślcie...''

ocenił(a) serial na 9
Grzesiuu_17

,,Żeby tego było mało delfinom zdarza się nawet brać udział w grupowych orgiach... Niektóre, co bardziej zaradne, jednostki wynajdują nawet seksualne zabawki (patyki, kości itp.).''

Tego nie wiedziałem xD

ocenił(a) serial na 7
Grzesiuu_17

Ja pie*dolę....xD

ocenił(a) serial na 10
Grzesiuu_17

Akurat pod tym względem nasz gatunek i tak nie lepszy xD

ocenił(a) serial na 8
Baantey

Szeregowy i fabryka cuksów. Ten odcinek zaskoczył mnie swoją głupotą. Jeszcze Powrót zemsty dr Bulgota. Lubię musicale więc ten odcinek akurat pozytywnie mnie zaskoczył.

Merkura

Wielkim plusem jest to że Rico zjadł Kowalskiego, co mnie powaliło.

ocenił(a) serial na 8
dawidking2

dla mnie to był jeden ze słabszych punktów. Może niepotrzebnie, ale oczekuję od tego serialu chociaż krzty logiki.

Baantey

TPWLM- To ,że Manfredi i Johnson żyją. Przecież umarli jakieś 100 razy.

ocenił(a) serial na 10
tajemnica_mroku

W teorii...

Baantey

Szeregowy i fabryka cuksów.
Jednorożec apokalipsy.
Pingwin który mnie kochał.

ocenił(a) serial na 8
Baantey

Ten odcinek z Chuckiem , ostatni z trzeciego sezonu. Mnie zdziwiło, że zobaczył pingwiny np. Rico z tym kijem baseballowym (nie wiem jak to się pisze) i się nawet nie zdziwił.
TWLM- Wygląd Manfrediego i Johnsona. Wyobrażałam ich sobie inaczej, ale to ze żyją to w ogóle. Po co np. Skipper mówi o ich śmierci, na różne sposoby, skoro oni żyją? Dziwnee...

Clary_Fray1234

Dokładnie:)

ocenił(a) serial na 10
Baantey

TPWLM - inaczej wyobrażałam sobie Doris. Acz piękny fragment, gdy Parker mówi "Dzięki Kowalski. Bez ciebie bym sobie nie poradził" Kowalski: "Parker…" i ta muzyka i ciemność <3333 ogólnie tenże odcinek nie przypomina PzM
Gdy Chucka brak - inaczej wyobrażałam sobie ostatni odcinek
SiFC - wkurza mnie, jak Szeregowy dowodzi. Ma wówczas sztuczny ton, irytuje mnie. Skipper mimo wszystko robi to najlepiej. Ale tekst Juliana "orzech narzygał mi na język rtęcią!" xD
Biała dama - nienawidzę Skilene
Kulki sądowe - druga wersja "cześć, laleczko" - takie robione na siłę
AKFS - to było fajne nawet xd podobał mi się tytuł po angielsku
Prawo dżungli - bez ładu i składu

ocenił(a) serial na 8
Skipper12

Mogę wiedzieć co to jest AKFS? Bo z żadnym tytułem nie mogę do skojarzyć. ;O

ocenił(a) serial na 10
Merkura

A Kipper For Skipper

ocenił(a) serial na 8
Skipper12

Doleciało? xd

ocenił(a) serial na 10
Baantey

Tak xD

Baantey

TPWLM- moment z Manfredim Jonhsonem. Mogli dać im więcej czasu, albo nie dawać ich wcale.
Kulki sądowe- niepotrzebny odcinek
Pan Talon- absototalnie świetny odcinek, wreszcie trochę o tej okrytej mrokiem przeszłości chociaż jednego z pingwinów.

Mogłabym się dowalić do jeszcze paru odcinków, ale mi się nie chce

ocenił(a) serial na 8
adziacmg

Naprawdę nie podobały Ci się Kulki sądowe? Czemu? :< Dla mnie to był jeden z lepszych odcinków 3 sezonu.

Merkura

Nie wiem, po prostu wydawał mi się dziwny, może odlądałam go jak miałam zrąbany humor, tak czy siak nie przepadam za nim

Baantey

Pan Talon - nudne
Konieeeeec xd

ocenił(a) serial na 7
Baantey

Gdy Chucka brak i ten z tym wielkim jednorożcem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones