PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164628}

Piraci Mrocznych Wód

Pirates of Darkwater
8,0 477
ocen
8,0 10 1 477
Piraci Mrocznych Wód
powrót do forum serialu Piraci Mrocznych Wód

skąd zdobyć

ocenił(a) serial na 8

ma to może ktoś na dvdi? albo jakiś link żeby ściągnąć???

ocenił(a) serial na 10
karolxx

Wszystkie odcinki możesz obejrzeć na you tube, ale po angielsku, jeżeli ci to nie przeszkadza. Mówią wyraźnie i moim zdaniem spokojnie można zrozumieć:)

ocenił(a) serial na 8
jarofutbol

cóż na you tubie nie dam rady bo mam bezprzewodowy net i z limitem więc wolałbym jakieś inne źródło

karolxx

Witaj
Mam dla ciebie dobrą wiadomość!!, sam tego poszukiwałem i na szczęście znalazłem! Posiadam wszystkie 21 odcinków są po angielsku, napisów nigdzie nie można dostać, dla mnie to jednak nie problem, więc oglądało mi się je dobrze, mogę napisać do nich tłumaczenie ale to trochę zajmie, jeżeli masz ochotę to mogę ci to nagrać na dvd, wszystko zajmuje około 4,5 GB, oczywiście będziesz musiał ponieść koszty mojej fatygi i nośnika dvd, żebyś nie sądził że w jakikolwiek sposób chcę cię oszukać, sam szukałem tego masę czasu i nie żałuje, mogę to wystawić na allegro żebyś miał pewność że cię nie oszukam , mam same pozytywy więc gwarancje masz, powiedzmy za 15 zł wliczając w to koszty wysyłki, sądzę że to uczciwa cena, jak coś to się odezwij na shadeofhuman@gmail.com wtedy możemy się konkretnie dogadać!
Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
shadeofhuman

Kapitalna bajka pokochalam ja kiedy leciala dawno dawno temu na Carton ;)

ocenił(a) serial na 8
shadeofhuman

I jak przetłumaczyłeś wszystkie odcinki ?

simon999x

Wszystkich którzy chcą obejżeć Piratów z Mrocznych Wód z napisami PL zapraszam na mojego chomika prymasowa . Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 8
eveprymasa23

Huhu, świetna robota. Wielkie dzięki!
BTW. Jak możesz to dorzuć napisy do 3 odcinka, bo nie ma w folderze :)

simon999x

Niestety nie mam napisów do 3 odcinka ;/ , ale postaram sie to w miarę szybko nadrobić ;)

ocenił(a) serial na 8
eveprymasa23

Jeżeli chcesz to Ci mogę wysłać transkrypcje do wszystkich odcinków po angielsku, tylko maila daj :)

W sumie do 3 odcinka nawet przerobiłem transkrypcje na napisy, więc są już czasy i synchro, tylko przetłumaczyć by Ci pozostało :)

użytkownik usunięty
simon999x

Jeśli można to poproszę napisy do 3 odcinka na andi91@wp.pl :)

JA MAM Z LEKTOREM PL

ocenił(a) serial na 6
robaczek1988

bardzo fajna bajka ale nie dokończona przestali ją realizować po znalezieniu 8 klejnotu władzy więc odcinek 21 jest ostatni a nie powinien być podobno za duże koszty realizacji jak zwykle kasa jak się coś zaczęło to powinno się skończyć żeby miało to ręce i nogi wygląda na to że mroczna woda wygrała

robaczek1988

robaczek1988 jeśli masz piratów z lektorem to daj jakieś namiary skąd można zdobyć odcinki z lektorem.

Lucass

JA KUPILEM OD ZNAJOMEGO

ocenił(a) serial na 9
robaczek1988

Witam serdcznie kolega posiada cała serie z lektorem w jakim formacie ? czy na stronie internetowej

ocenił(a) serial na 9
shadeofhuman

Witam serdecznie pana oferta tej bajki jest wciąż aktualna ? pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Piotr_Plaszewsk

Czy ktoś posiada ten serial w wersji z lektorem?

karolxx

Znalazłem z lektorem:

http://www.dailymotion.com/video/x2l6mew

Więcej odcinków (trzeba poszukać):

http://www.dailymotion.com/esvf

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones