PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654281}

Piraci

Black Sails
7,9 27 011
ocen
7,9 10 1 27011
Piraci
powrót do forum serialu Piraci

Zgadnijcie, który. Wcale nie miał małej roli w serialu.

https://www.youtube.com/watch?v=WoWIStxvc_U

(chris744, dzięki za cynk :))

ocenił(a) serial na 8
SuperMalkontent

patrze, patrze i nie poznaje typa :P ale jestem niewyspany i ledwo patrze na oczy w pracy, może dlatego :P

ocenił(a) serial na 6
SuperMalkontent

Kapitan Benjamin Hornigold

ocenił(a) serial na 8
korndddd

hahaha bez kitu! nie zwróciłem uwagi a rzeczywiście widać szczególnie po oczach, że to on :P

ocenił(a) serial na 6
prowned

Patrick Lyster charakterystyczne ma oczy, które zazwyczaj nie zmieniają się z biegiem lat. Na początku myslałem, że to Randall, ale wystarczyło tylko przyjrzeć się na oczy. Niemal od 10 lat nie mam TV, ale tą reklamę jeszcze pamiętam.

ocenił(a) serial na 9
korndddd

Tak jest, wygrałeś :) Trochę przytył i się postarzał od tego czasu, ale są w sieci starsze zdjęcia, na których widać, że to on. Swoją drogą ciekawe, że komuś od marketingu i reklamy, zatrudnionemu przez Heinekena wydało się, że aktor z RPA będzie bardziej przekonujący jako góral od jakiegokolwiek Słowianina i przekona polską klientelę do kupna Tatry. Pewnie przez proporcjonalną twarz, niebieskie oczy i charakternie krzywy nos :)

ocenił(a) serial na 6
SuperMalkontent

Wtedy też myślałem, że to autentyczny polski baca.

ocenił(a) serial na 9
korndddd

O, jakieś dwie inne reklamy Tatry tez z nim są :D

ocenił(a) serial na 6
SuperMalkontent

podrzucisz linki, bo nie widze?

ocenił(a) serial na 9
korndddd

https://www.youtube.com/watch?v=eofGG9YLEjI - tu jest jedna, s`il vous plait.

Co do drugiej, to widziałem tylko jej parodię, której tutaj nie wrzucę, bo mi nie pasuje do ogółu tych reklam :D

Na tej drugiej trójka gości dowodzona przez bacę wychodzi na polanę i biegnie na nich tabun koni, góral gwiżdże i konie się rozstępują.

ocenił(a) serial na 6
SuperMalkontent

Ta już na niższym poziomie, motyw z piorunem taki zbyt fantastyczny.

SuperMalkontent

Haha, nigdy bym nie poznał :D Dziękować za info! (skoro już się ogląda serial to warto wiedzieć taką ciekawostkę) :)

ocenił(a) serial na 10
SuperMalkontent

Haha, no nieźle, na początku nie poznałem, dopiero po chwili zastanowienia. ;)

ocenił(a) serial na 9
SuperMalkontent

Od czegos kariere trzeba zaczac:p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones