PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654281}

Piraci

Black Sails
7,9 27 021
ocen
7,9 10 1 27021
Piraci
powrót do forum serialu Piraci

Czy jest gdzieś jakaś informacja o emisji 4 sezonu na antenie C+?

beria_filmweb

wygląda na to, że na bieżąco nie będzie, bo w programie nic nie ma, dziwne, bo puścili ostatnio maraton ostatniego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

czyli tak jak zawsze puszczą po pół roku... no nic nie ma co czekać i trzeba oglądać z napisami !

UpadIy_Widz

Otóż to, tylko ciekawe czy napisy będą z takim opóźnieniem jak przy poprzednim sezonie, bo robił je ktoś niezwiązany z żadną grupą tłumaczy i nie można było się doprosić o nie, a korektę robił chyba Igloo z Hataków, na koniec sezonu własnie Iglak zlitował się nad widzami i zrobił w jeden dzień chyba napisy do 4 ostatnich odcinków, bo było już miesięczne opóźnienie.

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

Mam napisy po angielsku, wklepałem w translator i próbuję trochę to poprawić, tylko że tym sposobem psuję sobie film, bo po części dowiaduję się co w nim będzie.... ;///

karola_korys

będą jeszcze później, przynajmniej tak zapowiada tłumacz

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

nie do 4 tylko do 3

dachowiedz

dla tego napisałam "chyba" ;)

UpadIy_Widz

Widzę zdjęcie z serialu na zdjęciu w tle na fejsie Hataków, więc jest nadzieja, że napisy będą już robione przez nich.

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

No właśnie zauważyłem :)

UpadIy_Widz

niestety, ale wyjaśnili, że napisy dalej robi ten sam koleś, a korektę igloo... więc czarno to widzę. W moim przypadku pewnie skończy się na tym, że daruję sobie oglądanie i poczekam na cały sezon z napisami :(

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

albo jeszcze poczekać i lektor... aloe kurde ja nie dam rady tyle czekac ;///

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

napisy już są

UpadIy_Widz

Widziałam właśnie :D

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

Napisy czy film ? :)

UpadIy_Widz

widziałam, że są napisy :) odcinek zobaczę pewnie dziś wieczorem, albo jutro. Brak czasu... niestety ;)

UpadIy_Widz

i jak z seansem? na bieżąco? ;)

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

Właśnie, że nie ! mam zaległości po 1 odcinku... nie mam czasu na seans, a przy obiedzie w telefonie nie będę przecież oglądał. Po 1 odcinku jestem lekko zawiedziony, tak łatwo przegrać bitwę i w dodatku gdzie te sceny erotyczne ? :)

UpadIy_Widz

ja też dopiero wczoraj hurtowo obejrzałam 3 odcinki. Mnie się podobało. Nawet bardzo, dużo walki :) Jedna z postaci mnie zaskoczyła. A sceny erotyczne.... cóż.... za mało :( a szkoda... Ciężko ocenić jak serial się skończy.

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

JA wczoraj dopiero 2 odcinek... ale byłem w szoku kiedy Billy wypowiedział słowa "Ognia!" i se myślę no to się chłopaki wytłuką między sobą...

Po 1 odcinku i połowie drugiego byłem troszkę w niesmaku, ale wszystko zrekompensowała właśnie ta sytuacja spięcia Billy vs Flint !

Dziś może oblukam 3 odcinek, aczkolwiek zastanawiam się czy nie czekać na lektora, trochę ciężko się ogląda z napisami, za dużo mówią, czasami muszę cofać, aby dokładnie zrozumieć o co się rozchodzi.

I dokładnie, bardzo ciężko ocenić serial jak się skończy, jak dla mnie bomba, od samego początku genialny serial !

UpadIy_Widz

jak obejrzysz 3 to mi napisz proszę, jak oceniasz Rogersa ;) ja dziś sobie zobaczę 4. Billy ogólnie mnie denerwuje, ma chyba problem z moralnością, dla której w takim miejscu jak Nassau w ogóle nie powinno być miejsca. Jak znam życie to wszystko zje... bie, do kompletu z Max i Eleonor - 3 najbardziej irytujące postaci w serialu. Ja czekam na trupa blondyny, za Vane'a powinna dostać kosę pod żebra.

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

No Max denerwująca, wolałem ją jak była od "obciągania" w pierwszych sezonach...:)

UpadIy_Widz

Od 9 marca Piraci na Canal +

ocenił(a) serial na 9
karola_korys

Cały serial z napisami i lektorem jest na platformie NETFLIX, wystarczy wykupić dostęp i w najlepszej jakości, oglądać wszystkie odcinki, są napisy i lektor, polecam

UpadIy_Widz

2 i 3 seria leciała w C+ od marca, więc zakładam że też 4 tak poleci, jak w USA będą leciały finałowe odcinki sezonu.

UpadIy_Widz

W ubiegłym roku było około trzymiesięczne opóźnienie. W tym roku szykuje się to samo- nie rozumiem polityki Canal +. Czemu nie robią jak HBO i nie pokazują serialu od razu po premierze? Przecież właśnie wtedy mogą liczyć na największą liczbę widzów..

TomasT

Może dlatego że nie jest to serial ich produkcji ale Starz i mają taka umowę z dana stacją, a gdyby był produkcji C+ to puszczali by równocześnie z USA.

michax77

Być może, ale to powoduje, że mają dużo mniejszą liczę widzów. Jeśli Canal + ma wyłączność na puszczenie tego serialu w danym czasie, to powinien wynegocjować datę taką samą lub bliską emisji Starz.

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

Otóż to - spodziewałem się chociaż z kilkudniowym opóźnieniem. A tu nic.

ocenił(a) serial na 8
beria_filmweb

Jest niby jakaś amatorska wersja napisów do odcinka 1. Troszkę tłumaczone wszystko dosłownie, ale da się oglądać.

ocenił(a) serial na 9
PlaceHolder

A gdzie można takową odnaleźć?

ocenił(a) serial na 8
szelis1992

Sprawdź fb TuNapki.

PlaceHolder

Yungar napisał na n24, że im przekazuje tłumaczenie serialu.

ocenił(a) serial na 8
michax77

Raczej nie przekazał, bo to jakaś grupka amatorów. Oni po prostu, aby zyskać rozgłos podjęli się tłumaczenia serialu, który cieszy się dużą popularnością w Polsce, ale ma problemy z regularnymi napisami. Niestety ich literki stoją na niskim poziomie. W żadnym stopniu nie można ich porównywać do napisów Yungara.

PlaceHolder

Widocznie zorientował się w temacie, że jednak kto inny tłumaczy i poinformował na n24. Ale przed chwilą na hataku poinformował Michnik, że przejmuje serial razem z Igloo666 ze względu właśnie na niski poziom tłumaczenia przez tą nową grupę tłumaczy. Co w sumie cieszy bo akurat napisy od Michnika (np. tłumaczenie Homeland, 24 godziny) i Igloo666 (np. Walking Dead, Wikingowie) pojawiają się z reguły szybko bardzo. No i ich napisy zawsze są na świetnym poziomie.

ocenił(a) serial na 8
michax77

Z Igloo też były niekiedy problemy. Z "Z Nation" narobił sobie zaległości, a z Walking Dead niekiedy lubi droczyć się z fanami. Co do Michnika według mnie jest najlepszym tłumaczem. Wszystkie napisy dostajemy od Niego w tym samym dniu (np. "Westworld", "Gotham", "Homeland"). Cieszę się, że przyjęli z powrotem Piratów.

PlaceHolder

Wydaje mi się że każdemu tłumaczowi zdarzają się opóźnienia, ale na Hataku większość tłumaczy informuje jak są opóźnienia (choć przyznaję że w przypadku Michnika to najszybciej ze wszystkich robi tłumaczenie). Opóźnienia pojawiać się zaczynają jak tłumacz serialem się znudzi albo po prostu serial się psuje i nie ma siły tłumaczyć już dłużej, ale z reguły informują wtedy na swojej stronie jakie są powody. No i jak tłumacz z powodów osobistych nie ma czasu/ochoty na jakiejkolwiek tłumaczenie to wtedy są opóźnienia, ale rozumię taką sytuację (nawet jak zniknie z internetu bez poinformowania), bo przecież każdy tłumacz ma swoje życie poza robieniem napisów. To nie jest ich praca:-)

ocenił(a) serial na 8
michax77

No właśnie za to należy im się szacunek, że robią to bezinteresownie czystko hobbistycznie. Wszelkie narzekania i próby wymuszenia szybkich tłumaczeń to chamstwo i głupota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones