PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654281}

Piraci

Black Sails
7,9 27 008
ocen
7,9 10 1 27008
Piraci
powrót do forum serialu Piraci

Noga Silvera

ocenił(a) serial na 8

Ciekawy czy straci nagę i zostanie kwatermistrzem Flinta jak to opisano w książce i czy faktycznie Flint będzie się go bać.
Znając historię Charles'a Vane'a to długo nie pociągnie a szefostwo przejmie jego kwatermistrz. Jest jednak nadzieja, że Czarnobrody się pojawi, oraz Woodes Rogers (nowy gubernator).
Szkoda, że bohaterów fikcyjnych mieszają z autentycznymi.

ocenił(a) serial na 8
axsas

W książce Billi żył długo po śmierci Flinta, więc nie idą ściśle wg. tej historii (Chyba, że jakoś przeżył)

ocenił(a) serial na 9
axsas

Heh, no widać się nie myliłeś.

ocenił(a) serial na 8
Nnorm

I dobrze;)

axsas

W jakiej książce?

ocenił(a) serial na 8
Witek_13

Wyspa skarbów - Robert Louis Stevenson

axsas

Dzięki, miałem nadzieję, że coś innego skoro akcja serialu jest osadzona wcześniej. Szkoda.
Czytałeś może książki Patrick O'Briana? Chętnie bym którąś sprawdził,ale nie wiem którą.

ocenił(a) serial na 8
Witek_13

Akcja wcześniej, ale zgadzało by się bo w książce Silver był już dziadkiem a Flint już nie żył.
Czytałem Pan i Władca. Na krańcu świata O'Briana, był film z Russelem Crowem na jej podstawie, polecam chociaż opisy są dość techniczne i szczegółowe.

axsas

polecam patrica obraina, tłumaczył marcin mortka, świetne książki, super narracja historia życia dwóch ciekawych postaci plus prawdziwe fakty wojen napoleońskich, ZAJEBISTE....

wielki fan ze mnie :)

Rose_Philips

plus polecam książkę David Cordingly "życie i zwyczaje piratów"
żeby lepiej zrozumieć temat.... ustną maturę z polskiego miałam o piratach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones