PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654281}

Piraci

Black Sails
7,9 27 011
ocen
7,9 10 1 27011
Piraci
powrót do forum serialu Piraci

za http://www.tvguide.com/news/black-sails-season-4/?rss=breakingnews :)

ocenił(a) serial na 9
pawel_filmweb

Taki news cieszy, lecz szkoda, że ten serial jest tak mało rozpropagowany.

ocenił(a) serial na 9
Nnorm

Bo w sumie powstał do wąskiego grona odbiorców.

pawel_filmweb

ja sie cieszę ale jak pomyślę że 4 sezon dopiero w 2017 to jak nigdy :)

guga_buzka

niestety, ale czasem serial, który jest za bardzo popularny traci na jakości, zbyt dużo uproszczeń i i "ukłonów do przeciętnych widzów", a z drugiej strony za mała popularność (oglądalność) kończy serial. Ale przynajmniej serial ma cały czas swój styl, charakter i urok.

ocenił(a) serial na 9
guga_buzka

2017??? Ja widzę 2016

ocenił(a) serial na 9
martinajp

A przepraszam, zwracam honor:) jest wspomniane o sezonie 4 a mi się coś ubzduralo że trzeci już był;)

pawel_filmweb

Super! :)
BTW. na zachodzie lepiej to jest rozpropagowane.
Nie ma co się dziwić, w końcu żyjemy w "homofobicznym" kraju.

ocenił(a) serial na 9
markezo

Z żałosną dystrybucją , która zmusza do piracenia, nie spolszczyła na blue ray żadnego serialu, tym samym zmuszając mnie do torrentów. Zapomniałbym, wydali pudełko po polsku do Gry o tron , Pacyfki i Kompanii braci.

ocenił(a) serial na 9
pawel_filmweb

Wszystko fajnie ładnie pieknie, tylko ciągle trzeba tyle czekać za marną liczbą 10 odcinków...

procsa

więcej odcinków to dłużej by płynęli. A to nie National Geografic a Piraci :)

ocenił(a) serial na 9
pawel_filmweb

No nie wiem, jakoś super "hity" wspaniałe stulecia, czy klany mają po tysiące odcinków i jest dobrze...a tutaj ? Na samom myśl o tylko paru odcinkach do końca tego serialu bierze mnie przerażenie i rozpacz...wręcz agonia...;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones