PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 935
ocen
8,2 10 1 76935
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

1 i 2 sezon trzymają poziom. Nawet wprowadzone nowe postacie w drugim sezonie są ok. Scena strzelaniny na rynku przed wydarzeniami w Magdalence, to sam "miód". Powtarzałem tą scenę wielokrotnie. Miażdży i wbija w fotel.
Za to ostatni sezon, to jakiś pi**rzony żart. Czekałem przez wszystkie odcinki, aż rozwinie się klimat, który przykuwał do ekranu w dwóch pierwszych sezonach, ale zmarnowałem tylko czas. Zamiast mrocznego dramatu policyjnego dostałem jakąś przeciętnawą telenowelę, która próbowała się od czasu do czasu ratować hukiem i fajerwerkami. Szkoda, że ten trzeci sezon oglądałem , i że w ogóle powstał, bo bardzo psuje całościowy odbiór serialu. Gdybym miał oceniać oddzielnie, to dwa pierwsze sezony mocne "9", ostatni naciągane 4.

ocenił(a) serial na 10
pazurrr1501

1 sezon brutalny i chamski
2 sezon brutalny, ograniczono chamstwo a to pion równaja w komendzie a to ktoś trąbi
3 sezon obejrzeć można ale mam wrażenie że to są teletubisie.

ocenił(a) serial na 10
maciej2801

Wszystko dlatego, że w wyniku popularności, coraz wcześniej emitowano serial. Dlatego też, Vega był zmuszony choćby przekleństwa "ukrywać" w drugim sezonie, a w trzecim wręcz je wyeliminować. Dlatego nie ciągnął dalej serialu, bo nie wiedział co jeszcze każą mu obciąć w czwartej serii.

pazurrr1501

Wszystko jasne - trzeciego sezonu nie robił Vega.

ocenił(a) serial na 10
paw_2

był tylko koordynatorem. a całość powierzył 4 młodym reżyserom, które każde z osobna zrealizowało po pare odcinków.
nieporozumieniem nie nazwałbym tego, bo choćby Despero jak zawsze miażdży swoimi tekstami, ale co fakt to fakt, III odstaje od dwóch poprzednich.

ocenił(a) serial na 10
hbk06_qbas

Ogólnie PITBULL
SEZON 1 - PEGI 18 ku... i ch....
SEZON 2 - PEGI 16 tak gdzi ku.... i chu... nagle ktoś zatrąbi albo cuś
SEZON 3 - PEGI 12 tu nic takiego nie ma

pazurrr1501

Nie. III sezon jest po prostu "tylko" bardzo dobry.
A odstaje, bo I i II są arcydziełami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones