PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 935
ocen
8,2 10 1 76935
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

bo to był glina jak trzeba :D

ocenił(a) serial na 10
ola1305

Barszczyk to realna pierdoła oparta na samym życiu. Jest śmieszny.

ocenił(a) serial na 8
kmieciak77

Słowem swój chłop:D.

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

dokładnie, on nadawał najwięcej komedii temu serialowi, jak go w ciula robili :D

ocenił(a) serial na 9
ola1305

Akcja Barszczyka z odciskami na pistolecie jak dla mnie nie do pobicia :D
A wam która najbardziej przypadła do gustu?

ocenił(a) serial na 10
sajgon87

Barszczu założył rękawiczki żeby wcisnąć dzwonek przed drzwiami chłopaka chorego na HIV :D

ocenił(a) serial na 10
kmieciak77

To ta słynna akcja Barszcza z odciskami http://www.youtube.com/watch?v=wSd2cmRTtHo też uważam,ze jest nie do pobicia

ocenił(a) serial na 9
Rogs

Dobra była scena jak Łapka pytał się Chinki "a co tam na ścianie Ci się barszczyk wylał?" a Barszczyk na to "No,no,no"

ocenił(a) serial na 10
ArtekNB

:D barszczu no co ty

sajgon87

Dla mnie najlepsza z ostatniego odcinka, jak Barszczyk, Despero i Łapka szukają snajpera w podziemiach. Mają się rozdzielić, Łapka chce skręcić w prawy tunel, na co Barszczu zatrzymuje go ruchem ręki i mówi, że on wybiera ten tunel, bo to jego będzie bardziej niebezpieczny. :D

ocenił(a) serial na 9
cwaj

Igor do Barszczyka jak oglądali na plazmie nagranie monitoringu, biorąc od Barszcza pilota: "daj no to, bo się postrzelisz jeszcze k**a". :D Barszczyk nieogar max. A no i scena z racą też spoko ;>

Marylou91

SCENA Z RACĄ, no tak, dzięki za przypomnienie :DDDD

ocenił(a) serial na 9
sajgon87

Najlepsza akcja była jak Barszczu wystrzelił racą w samochód, mina Despera gdy to zobaczył bezcenna :D "Ty, widziałeś to?" :D:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Firxenow

Sam szukałem i znalazłem. 3. seria odc. 6

użytkownik usunięty
klaki26

Albo jak pytał przypadkowe osoby jak im się podoba mundur.

ocenił(a) serial na 10

To był chyba ten sam odcinek co z tą racą

ocenił(a) serial na 10
sajgon87

z barszczem wszystkie są dobre, jak go na strychu zostawili a sami robili sobie grilla w lesie :D

ocenił(a) serial na 9
sajgon87

scena z racą zajebista, mina i komentarz Desperskiego bezbłędne

ocenił(a) serial na 9
sajgon87

Recytujący Barszczyk uśpiony przez oszustkę, albo zawzięcie tropiący bezdomnego pijaczka, który obraził prezydenta. No i oczywiście zapuszkowany razem z nim, bo wcześniej na dworcu żule zwędziły ofermie papiery... :)))

ocenił(a) serial na 10
ola1305

nie pamiętam dokładnie ale w I serii Gebels i Despero nawijają do Barszcza "Pan komisarz już idzie do domu bo tu zaraz straszny zbój przyjdzie", świetna jest też mina Barszcza jak mu Despero nawija "będziemy się strzelać"

ocenił(a) serial na 8
ola1305

Barszczu love forever

ocenił(a) serial na 10
ola1305

barszczyk wczesniej pracowal w 13 posterunku

ocenił(a) serial na 9
ola1305

Barszczyk zakałą policji, typowy milicjant ze starych czasów, przez kilka lat pracowałem z byłymi milicjantami, takich zawodników jak on mieli na pęczki ... a to co wyprawiali ....... uffff

ocenił(a) serial na 9
ola1305

no ale jak został naczelnikiem przy takim nieogarnięciu?

ola1305

3 sezon, epizod 11: Barszczyk zasypuje do kubka barszcz w 3 minucie 12 sekundzie :D przezabawny typ

ocenił(a) serial na 9
kejtti

barszczyk to takie guilty pleasure, no szok, jak te herbatkę z Irenka pije

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones