PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 620
ocen
7,7 10 1 105620
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Jeśli taki miałby mieć miejsce to chcielibyście obejrzeć?
Według mnie byłoby super ponownie przenieść się na Upper East Side i zobaczyć jak potoczyły się losy nowojorskiej elity. Konieczne byłoby pozostawienie głównej obsady w takim samym składzie, bo inaczej to nie byłaby ta sama plotkara którą kocham i pamiętam.
Myślicie że jest szansa na powrót gossip girl? Minęło już kilka lat, ale wiele seriali wraca. Wiem, że Ed (Chuck) wspominał, że dla niego to zamknięty rozdział, ale może zmieniłby zdanie.
Też liczycie na wielki powrót kultowego serialu? To byłby największy serialowy come back wszechczasów

ocenił(a) serial na 10
breakeven

Jeśli chodzi o powrót serialu, była bym w niebie.
Według mnie to był by super pomysł gdyby wszystko wróciło, oglądałam serial pare razy i zawsze miałam nadzieje że gdzieś znajde jakiś wpis, że będą ją znów emitować. Gdy kończę za każdym razem ten serial czuje się jakby część mnie umierała

ocenił(a) serial na 10
weronikamaslak

O jejku chyba znalazłam bratnią duszę haha :) Dokładnie wiem co czujesz, bo sama tak mam. Depresyjne jest dla mnie kończenie tego serialu, dlatego liczę na to, że kiedyś dostaniemy to, o czym każdy fan serialu marzy, czyli kolejny sezon. Obowiązkową z tą samą obsadą!

breakeven

Ja bym obejrzała ale bardziej Wejście Carlsów. Postacie są już prawie 30 latkami a aktorzy są już po 30stce, wyszła by z tego taka trochę Dynastia, bo Dan raczej by nie był dalej plotkara :D mogli by to jakoś połączyć ze ich rodzice przyjaźnią się czy coś z postaciami z pierwszej wersji itd. Albo ze postacie z wejścia są klientkami Blair i jakoś później nawiązać do tego co się Z nimi dzieje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones