PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 394
oceny
7,7 10 1 105394
6,5 6
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Wy czym zastąpiliście? Tylko nie Kłamczuchy, Pamiętniki Wampirów, czy 90210? :D

ocenił(a) serial na 9
natalia_1680

Ja na razie oglądam różne filmy i seriale, w tym zaczęłam seks w Wielkim Mieście.

natalia_1680

Revenge (coś jak Plotkara tylko z większą ilością intryg), Skins, Misfits, Różowe lata 70.,

ocenił(a) serial na 7
edyyttaa

Ja zaczęłam oglądać dr.Housa i się zakochałam :D

ocenił(a) serial na 9
natalia_1680

Ja zaczęłam oglądać Skins. Zupełnie inne realia, ale się wciągnęłam ;)

ocenił(a) serial na 8
natalia_1680

od niedawna pretty little liars i mnie wciągnęło :) zobaczyłam też dwa pierwsze odcinki skinsów, ale nie przypadł mi ten serial do gustu

ocenił(a) serial na 10
natalia_1680

Skins, the lying game ;]

ocenił(a) serial na 8
natalia_1680

Nashville. Nie do końca podobne, ale też ciekawe.

ocenił(a) serial na 9
natalia_1680

ja polecam revenge,the lying game,hart of dixie;) najlepsze seriale!

ocenił(a) serial na 10
natalia_1680

Pocieszmy się jeszcze bloopersami z sezonu szóstego <3
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MbRGU_2i4pQ

ocenił(a) serial na 10
maarzenaah

Wypuszczono także coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=ir_lOWnFvaM

ocenił(a) serial na 10
natalia_1680

Chyba zastąpić GG się nie da... Ja w sumie już i tak oglądam masę seriali, ale zaczęłam oglądać Carrie Diaries, bo to w końcu twórców GG i w ogóle, nie porywa jakoś strasznie, ale miło się ogląda;>

ocenił(a) serial na 8
natalia_1680

Miałam ten sam problem! Polecam przeczytać książki na których oparty jest serial, bardzo fajne i różnią się od serialu, więc się nie zanudzisz. A teraz oglądam Dr House'a - genialny serial:)

wildinnocence

Nic nie zastąpi GG. Ta pustka zostanie na zawsze :((((

ocenił(a) serial na 10
Indra_5

Dokładnie :(

ocenił(a) serial na 10
natalia_1680

Ja oglądam jak na razie Pretty Little Liars , The Vamire Diaries ,90210 , Skins, True Blood, The Secret Circle ,niektóre z nich oglądałam już w trakcie Plotkary ale moim zdaniem i tak najlepsze było Gossip Girl szkoda ,że już tego nie ma ;/

ocenił(a) serial na 9
Julcia606

Ja osobiście polecam Dr. House'a, Gotowe na wszystko te dwa seriale wg mnie są najlepsze i teraz zaczynam oglądać Plotkarę na dvd, bo w tv nie zdążyłam obejrzeć, i myślę że tak samo mi będzie pasował jak te dwa wyżej wymienione :).. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
natalia_1680

moje ulubione poza GG to "Chirurdzy" i "Gotowe na wszytko":))

ocenił(a) serial na 7
Princesia

również polecam Revenge :) a i teraz zaczęłam oglądać Suits inny klimat, ale bardzo fajnie się ogląda ;)

ocenił(a) serial na 7
natalia_1680

The Lying Game. :) Polecam, choć książki są fajniejsze!

ocenił(a) serial na 9
natalia_1680

Oczywiscie też tęsknię za Plotkara, ale wg mnie najlepszy serial pod słońcem to Gotowe na wszystko, oglądałam też Dr. Housa(najlepszy medyczny seriak jak dla mnie), Seks wielkim mieście, Życie na fali (za dużo się nie dzieje, ale miło się ogląda) Pogoda na milosc (dużo odcinków, ale warto co sezon to lepszy, ale trzeba obejrzeć cały pierwszy, bo mnie na poczatku nudzilo ale później nie mogłam przestać ogladac), teraz na bieżąco oglądam Glee, Słodkie klamstewka, Ravenswood i w międzyczasie 90210 :-). Jeszcze zaczęłam niedawno oglądać Chicago fire (jak na razie 5 odcinków, ale jak chłopak przyjeżdża to oglądamy razem, i podoba Nam sie) Jak skończę ogladac 90210, to chciałabym się skusisc na Chirurgow, ale przeraża mnie ilość tych odcinków :-). Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
natalia_1680

jesli chodzi o seriale "dla mlodziezy" to Greek albo Awkward (Inna), a jesli lubisz seriale kryminalne to "The following" albo "Luther"

natalia_1680

stary post, aktualnie skonczylam Dextera-mega polecam i oglądam teraz Breaking Bad, The Walking Dead. Awkward nienawidzę-głupiutki serialik

ocenił(a) serial na 10
natalia_1680

Polecam Teen Wolf :) A Ty polecasz Breaking Bad? Bo się właśnie zastanawiam czy nie zacząć.

ocenił(a) serial na 3
natalia_1680

One Tree Hill

ocenił(a) serial na 6
natalia_1680

Pamiętniki Carrie :D

natalia_1680

Z innych seriali polecam Breaking bad , rewelacyjny, http://www.filmweb.pl/serial/Breaking+Bad-2008-430668

Hans_Kloss

Jak już idziemy tą drogą to ja polecę Californication. Z innej beczki :P

ocenił(a) serial na 10
natalia_1680

GG nie da się zastąpić, uwierz mi próbowałam. Seriale, które jakoś zastąpiły mi pustkę po tym genialnym serialu są:
• One Tree Hill (coś podobnego do plotkary, ale są to losy biedniejszych nastolatków (ja uważam, że to taki serial bardziej dla naszych realiów) jest to serial dużo starszy, ale też bardzo fajny)
• O.C.
• Seks w wielkim mieście
• The Carrie Diaries