PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 620
ocen
7,7 10 1 105620
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Kto jest plotkarą?

użytkownik usunięty

Ja stawiam na Kati i Is- przyjaciółki Blair

ocenił(a) serial na 10

żadna z nich :/ plotkarą jest Kristen Bell i powinna w najbliższym odcinku się pojawić, co wnioskuję ze spoilerów i zapowiedzi nowego odcinka

ocenił(a) serial na 10
dzemamer

Kristen Bell tylko podkłada głos plotkary w serialu, ale nic po za tym.
A tak szczerze mówiąc to każdy chce zniszczyć plotkarę, chociaż ona nie robi nic po za tym, że publikuje wiadomości, które wszyscy do niej wysyłają, właśnie po to by zostało to opublikowane. A w takim wypadku może być nią każdy nawet ktoś, kogo nikt nie zna.

dzemamer

A w której zapowiedzi nowego odcinka ona niby była? Musiałam coś przeoczyć...

Tak ogólnie rzec biorąc to w książce Plotkarą najprawdopodobniej była Serena (nie było to powiedziane w prost, ale najwięcej rzeczy wskazywało na nią), a tu pewnie wprowadzą nową postać...

ocenił(a) serial na 10
margo_margit

A ja nie chciałabym się dowiedzieć kto nią jest.
Teraz jest fajnie.
Taka nutka tajemnicy;P

ocenił(a) serial na 10
queen_e

wedlug mnie brat Sereny , Eric , nic nie swiadomy zawsze na uboczu, mi pasuje, ale w ksiazce pisze ze Serena

ocenił(a) serial na 9

według mnie to będzie jakaś osoba, której nie było nigdy, i jako że Kristen Bell daje głos plotkarze, to ona będzie ją grać... ale nie będzie to nikt z głównych bohaterów i ja mam wrażenie, że Plotkara pojawi się dopiero w ostatniej serii serialu, jeżeli w ogóle się pokaże, przecież we wstępie jest: 'A kim ja jestem ? To jest sekret, którego nigdy nie zdradze.'
Eric nie bo przecież zdarzało się i na jego temat coś i on wysyłał czasem coś do Plotkary...

ocenił(a) serial na 8
urszulankaa

A mnie się wydaję że musi to być ktoś z ich środowiska a nie jakaś nowa postać. Przecież w ostatnim odcinku 2 sezonu Plotkara musiała stać wśród nich w tym miejscu bo wysłała im wiadomości na początku żeby sie tam spotkali a potem jak juz tam byli wiec ona tez musiala tam byc.

ocenił(a) serial na 10
Dzoana95

zapewne nie ujawnia kto jest plotkara bo tak naprawde wszyscy nia sa :P a w ogole po co? :P
sweetgirl_fw a ktorej czesci pisze ze Serena jest plotkara? bo ja czytalam ksiazki i nie przypominam tego sobie...

ocenił(a) serial na 9
Dzoana95

ja nie miałam na myśli, że będzie to zupełnie nowa osoba, tylko, że będzie to osoba,która nie była nigdy pokazywana tak dokładnie, to na pewno będzie uczennica jakaś, która potem prawdopodobnie poszła na Columbie, jeździła do Paryża, kiedy były tam Blair i Serena... ale nigdy tej osoby nie poznaliśmy

ocenił(a) serial na 10
urszulankaa

nie było w książce nic wspomniane że to Serena nią jest. poza tym bylo w 2 sezonie bodajrze ze serena probowala ja zdemaskowac wiec nie mogla by nia byc.
Też uwazam ze to bedzie ktos nowy. chociaz mam nadzieje ze nie wyjdzie kto to jest. ta nutka tajemnicy fajna jest :P

olaa_693

myślę, że lepiej byłoby, gdyby tego nie ujawnili:)

ocenił(a) serial na 10

Mnie się osobiście wydaję, że plotkarą jest ktoś dobrze nam znany, ale dowiemy się tego w ostatnim odcinku ostatniego sezonu. Myślę, że nie będzie to nikt nowy ponieważ zazwyczaj w filmach czy serialach musi być taki punk zaskoczenia widzą abyśmy powiedzieli sobie w myślach ' O Boże to ona, nawet się nie domyśliłem! '

thaat

na początku serialu zastanawiałam się kto może być plotkarą...ale teraz już nawet nie myślę o tym, i nie byłabym zrozpaczona gdyby tego nie ujawnili:)

ocenił(a) serial na 8
madzia07_2

ja mam nadzieje, ze pozostanie to tajemnica ;d

aPosing

jeżeli rzeczywiście Plotkara ma być ujawniona to zgadzam się z thaat, że to będzie ktoś kogo dobrze znamy...
Nie zdziwiłabym się, gdyby to był facet, wszystkie wpisy na blogu są czytane przez damski głos, i pseudonim sugeruje że to dziewczyna, dlatego facetowi łatwiej było by się ukrywać xD

...Chuck zawsze pomaga Blair w umieszczaniu wpisów na blogu...

Czarodziejka_z_Ksiezyca

nie zdziwiłabym się gdyby był to chuck. przecież ma swojego prywatnego detektywa i wie wszystko... ciekawe, czy plotkara kiedyś się ujawni, jeśli tak to w ostatnim, naprawdę ostatnim odcinku.

edyyttaa

ale z drugiej strony gdy Chuck udawał martwego i chciał zmienić tożsamość to plotkara cały czas funkcjonowała, skomplikowana sprawa dla scenarzystów jeżeli ujawnią plotkarę...

ocenił(a) serial na 8
Czarodziejka_z_Ksiezyca

Haha pewnie Dorota jest Plotkarą :D POLSKA MAFIA

ocenił(a) serial na 9
Dzoana95

hahaha. to by było świetne. ;)

ocenił(a) serial na 8
urszulankaa

W sumie to może jest i prawdopodobne. Blair jej o wszystkim mówi .

ocenił(a) serial na 9
Dzoana95

nie, raczej nie, bo przecież w niektórych odcinkach było, coś na żywo tak jakby, że była kamerka i kamerowała wszystkich,więc jakby to Dorota zrobiła? to musiałby być ktoś kto był wśród nich

ocenił(a) serial na 7
urszulankaa

mam nadzieję, że nie powiedzą kto jest Plotkarą :D
ale pomijacie jeden ważny szczegół, nie we wszystkich wydarzeniach musi uczestniczyć właśnie Plotkara, przeciez każdy może wysłac do niej informacje, a ona opublikuje to na blogu, tak było już nawet w 1 odc gdy wróciła Serena jakaś dziewczyna zrobiła jej zdjęcie i wysłała do Plotkary a ta to opublikowała, z tymi filmikami było tak samo, zresztą nawet pokazali dziewczyne, która kamerowała.
Nie mniej jednak też mam swoje podejrzenia i stawiam na Chucka ;) nie pamiętam do końca dlaczego, chyba wywnioskowałam to z rozmowy z Blair w odcinku kiedy Nate dowiedział się, że Chuck przespał się z Blair i jeszcze Chuck często podkreśla, że ma 'dobre stosunki' z plotkarą :D

haruna95

pewnie nigdy nie dowiemy się kto jest Plotkarą.

ocenił(a) serial na 10
Dzoana95

też o tym pomyślałam czytając te komentarze. W końcu Dorota to służąca, a służąca zawsze dużo wie, bo tu coś podsłucha, tam coś podsłucha i wie. Tak samo jak znalazła test ciążowy B i potem na plotkarze było, że w koszu na śmieci przy domu B znaleziono test, ale na dobrą sprawę, kto grzebałby w śmieciach? Nigdy w plotkarze nie było czegoś takiego ... informacje zawsze wychodziły od osób trzecich i nikt nie grzebał w śmieciach. Dorota to cicha osoba, ale może też być niezłym ziółkiem :)

ocenił(a) serial na 7

To chyba największa tajemnica tego serialu i wydaje mi się , ze plotkarą będzie ten kogo najmniej się spodziewaliśmy albo właśnie ten kto był na to stanowisko zbyt oczywisty ;D Poczekamy , zobaczymy ;D

Plotkara pojawia się (tak mi się zdaje) w pierwszym odcinku pierwszej serii, gdy Serena pojawia się po raz pierwszy. Zresztą zobaczcie ten odcinek, tam jakaś brunetka robi jej zdjęcia i coś chyba o niej pisze.

gossip_i

O ile się nie mylę gra ją Lindsey Broad, wśród aktorów serialu "Plotkara" na różnych stronach internetowych nie znajduje się zbyt często w obsadzie. A pamiętajcie w takich serialach jak Ten (nie mam nic złego na myśli) wszystko jest możliwe, tak więc trzeba zapamiętywać najdrobniejsze szczegóły.

gossip_i

To jest taka gra. Polega ona na tym żebyśmy starali się jak najlepiej zapamiętywać aktorów filmowych i opowiedzieć o nich swoim znajomym. Dzięki temu serial powiększy swoją oglądalność. W wielu filmach i serialach mnóstwo jest takich "skandali", ale tylko w nielicznych te "skandale" są tak doniosłe, że mogą zadowolić widza swoim ogółem. Ja właśnie za to kocham przeróżne seriale i filmy o takiej właśnie fabule, a "Plotkara" jest taką ekranizacją. Z resztą sama książka wprawia w niezłe zaciekawienie.

ocenił(a) serial na 4
gossip_i

aż z ciekawości wróciłam do pierwszego odcinka, nie pasuje mi to, że plotkara mówi : '...mam rewelacje, jedna z moich informatorek - Melanie91...' jeżeli trzeba by było się czepiać to odpada, ale jeżeli poziom serialu będzie spadał i o ile ujawnią plotkarę to jest i to możliwe;)

eloooma

Eloooma, masz rację co do tego, że mówi: "...Mam rewelacje, jedna z moich informatorek - Melanie 91...", ale ona sama nie chce siebie ujawnić i gdyby napisała, że to ona ją widziała itp. to spróbowali by ją jakoś namierzyć. Przecież ona nie chce zdradzać swojej tożsamości. A tak na marginesie, to wątpię aby taki fajny serial przestał zaskakiwać. W końcu akcja nie toczy się od samych narodzin któregoś z głównych bohaterów, lecz od powrotu Sereny, więc wspomnienia to dodatkowa dawka emocji, którą reżyserzy na pewno się posłużą. Jeżeli nie no to może znajdą inny "złoty środek". A wracając to nie sądze by Serena była plotkarą. Skoro ona za wszelką cenę chciała ujawnić jej tożsamość to po co sama by nią była? Wiem, że wcześniej napisałem: "Przecież ona nie chce zdradzać swojej tożsamości.", ale Serena ze względu na to, jak bardzo pragnęła jej odszukać i zdemaskować ją, nie może być plotkarą.

gossip_i

Jeśli nawet ujawnili by plotkarę to i tak nie może to zmienić akcji filmu, bo przecież informatorzy mogą być tajemniczy, a reżyserzy mogą jednego z nich umieścić jako śledzącego i tajemniczego np. Blair mogła by być śledzona. Albo utworzyć osoby konkurencyjne plotkarze, to też dobry pomysł. A przecież to, że nie ma tego w książce to nie znaczy, że nie może być tego w serialu. Nie każdy film oparty na jakieś książce jest z nią identyczny.

gossip_i

Głos aktorki Kristen Bell, to głos naszej plotkary. Tak więc to ona może zagrać plotkarę. Raczej wątpię aby w filmie mieli dodać kogoś innego za plotkara, a Kristen Bell miała by podkładać jej głos. To burzy moje hipotezy (nie przyjrzałem się dobrze w obsadzie filmu). To tyle.

ocenił(a) serial na 8
gossip_i

Co do Sereny - może ona być Plotkarą. Próbowała ujawnić, kto nim jest, bo dobrze wiedziała, że to nie wyjdzie na jaw. Wszyscy grali w jej grę. Oczywiście tak hipotetycznie, bo mimo wszystko wątpię, aby to była ona :)

lubiepatrzecwgwiazdy

Kristen Bell to głos plotkary w filmie, a nie plotkara jako osoba.
plotkarą są wszyscy, wszyscy wysyłają do niej wiadmości

ocenił(a) serial na 10
justinessss

Z jednej strony nie chcę poznać Plotkary, bo wszystko stanie się oczywiste. Z drugiej strony bardzo mnie to ciekawi. Mam nadzieję, że to nie np. Georgina Sparks, tylko ktoś lubiany przez widzów serialu. Na przykład taka Blair chociaż to bardzo mało prawdopodobne ;)

pauuuluska23

Ooooo. I tu "paluuuluska23" masz racje. Georgina Sparks powiedziała, że wie wszystko o tym co robią (czy jakoś tak) do Sereny (chyba). Więc także to ona może nią być, mimo iż poszła do poprawczaka (i tu też chyba ;)) to mogła by się z niego wyrwać. Ale mimo to, wszystko co napisałem teraz i wcześniej jest hipotezą. Tak więc pytanie, które zabrzmiało po raz pierwszy 19 września 2007 roku: "Kto jest plotkarą?" zostaje nie rozwiązane...
:)

ocenił(a) serial na 10
gossip_i

a ja sie zgadzam z justinessss, Plotkarą są wszyscy ;)

giselle481

Ja myślę że plotkarą jest Dan. Całość zaczęła się z jego punktu widzenia. Potem w czwartym sezonie ta cała książka "Inside" i słowa vanessy "wiec to nie Serena była powodem dlaczego chciałeś się dostać do towarzystwa z Upper East Side"

Chuckowi jednak łatwiej przypisac postać plotkary tylko, że taki zabieg scenarzystów byłby zbyt oczywisty i według mnie nie byłby w żadnym calu szokujący

ocenił(a) serial na 7
Iamawesome

właśnie to samo miałam pisać, że Dan jest plotkarą, skojarzyłam go z tą książką i reakcją Vannessy po jej przeczytaniu. I sam przyznał, że pisał ją przez 5 lat, oni mają po 19-20 lat, a plotkara powstałą gdy mieli 14-15(Blair tak mówiła w którymś odcinku). Dan też jest dobry w blogowaniu, a czy gossipgirl nie jest blogiem. Stawiam na Dana

ocenił(a) serial na 10
WhereIsMy

Raczej to nikt z głównych bohaterów, bo o każdym było coś czego by nie chcieli ujawniać.

ocenił(a) serial na 10
lookx

jeżeli chodzi o Dana to myślicie, że w 1 sezonie sam by opublikował to, że Serena może być z nim w ciąży? Albo zdjęcie na którym Jenny całuje sie z Natem? Albo sytuacja na balu maskowym Chucka, gdzie obaj z Natem całują niby Serenę?

I macie rację Plotkarą są wszyscy, wszyscy ją tworzą, ale musi być prezcież ktoś kto tym wszystkim kieruje. Ktoś kto to publikuje.

lookx

Dorota jest plotkarą hehe taki mi się przez większośc czasu wydawało ... a też może być Blair bo na początku książki napisane jest że ja należe do elity mamy pokojówki i choć nasze gówno smierdzi jak wasze to i tak nasze sprzątaczki spryskują nam toalety francuskimi substancjami... blair ma pokojówke o rzeszcie nie wiadomo i blair ma duzo powięzania z francją

ocenił(a) serial na 6
krytykhorrorow17

Plotkarą jest Nate, bo jako jedyny nic do niej nie wysłał, on tylko dostawał cynk :D :D

nie no, żartuję, nie wiem, kto i pewnie nigdy się nie dowiemy. W książkach zawsze podejrzewałam Rain Hofstetter, ale w serialu nawet jej nie ma -.-

brulionbebeb

tez pomyslalam o tym, ze to Nate :P ciekawe ciekawe co z tego wyjdzie :)

ocenił(a) serial na 8
nojaka

Ostatnimi czasy ciągle mi się wydaje, że to Penelope. Ona w sumie w każdym sezonie jest obecna. ;p Ale zgadzam się z większością tu piszących, że na pewno nie zostanie rozwiązana ta zagadka. A szkoda ;/

Dzoana95

Ja myślę, że to Diana ; P

ocenił(a) serial na 10
OlivVxD

i już chyba wiadomo... to Georgina! chyba że to podpucha...

ocenił(a) serial na 10
Lucjanna

w książce plotkarą jest Serena ? przeczytałam wszystkie 11 części i wydaje mi się, że nie zostało ujawnione kto jest plotkarą :P

ocenił(a) serial na 8
Iamawesome

To Georgina oczywiście. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones