PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 620
ocen
7,7 10 1 105620
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

kiedyś się zdarzyło- nie wiem gdzie leciał, ale nie zwracałam uwagi jakoś zbytnio może dlatego miałam mylne wrażenie:
1.wydawało mi się że B. jest główną bohaterką, że jest miła, że jest taką modnisią że chce się wbić w towarzystwo w którym rządzi chyba blondyna S. a teraz widzę że one były przyjaciółkami, że to ta S jest milsza?
2.gdzieś przeczytałam w jakimś komentarzu że tytułowa PLOTKARA to dan? coś pomyliłam źle zrozumiałam? myślałam ze to ta cała B.
3.jeszcze w jakimś komentarzu było napisane że one wyszły za mąż S za D i B za CH. powiedzcie mi w którym sezonie? czy to był już ostatni odcinek? czy po nim jeszcze coś było?
nie mam na tyle czasu żeby przerobić serial szybko, szukałam zastępstwa za PLL nie wiem czy ten mi przypadnie do gustu, ale pewno trochę czasu minie aż skończę cały bo dużo sezonów jest więc jakby co możecie trochę zaspoilerować

agaka_4

1.Przez wszystkie sezony B i S kłocą się, godzą, nawet zamieszkały razem. S jest milsza, bo się nie wywyższa, nie gardzi innymi jak to robi B.

2. Tak, Plotkarą jest Dan. Bywa, że kontrolę na Plotkarą przejmują inne osoby czerpiąc z tego korzyści, suma sumarum zawsze to wraca do Dana.

3.Wyszły za mąż w ostatnim sezonie, w ostatnim odcinku. Ale odcinek jest rozłożony z czasie. Najpierw ma miejsce ślub B & Ch, a po kilku latach S & D. Pokazane jest, że B & Ch mają synka, który biega na ślubie S & D.

Hans_Kloss

a odnośnie dana to widzowie się dowiadują po jakimś czasie kto jest plotkarą? czy na sam koniec to wyjdzie?- możesz zaspoilerować :) nie wiem czemu jak kiedyś zerkałam na ten serial czy czytałam coś o nim to myślałam że to B nią jest hmm, dopiero oglądam 3 odcinek ale jak słyszę jak ,,plotkara,, opisuje coś to tak mi się wydawało że to musi być osoba która no jest na miejscu gdzieś w pobliżu jak się dzieją różne rzezy bo skąd niby by wiedziała niekiedy co gdzie kiedy się dzieje

agaka_4

O tym, że D jest plotkarą dowiadujemy się w pod koniec ostatniego sezonu. Plotkara wie co się dzieje, bo to ludzie wysyłają do plotkary maile i sms z informacjami i na tej podstawie plotkara zamieszcza newsy na swojej stronie, wysyła też plotkara sms z do wszystkich odbiorców :).
Będzie taki moment, gdy przypadkowo zostanie ujawnione kto wysyłał do plotkary info, wyjdzie kto z najbliższych przyjaciół na kogo donosił, tych donosów jest więcej niż plotkara ujawnia, bo nie wykorzystywała wszystkich informacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones