PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 846
ocen
7,9 10 1 2846
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

Doskonały

ocenił(a) serial na 9

Serial ma swoje lata, pamiętam jak nagrywałem go na magnetowid teraz jest w postaci cyfrowej i oglądnąłem wszystkie odcinki. Lux. Prawdziwa uczta dla fana gatunku...

ocenił(a) serial na 10
lordandmaster

prawie każdy odcinek serialu dotyka jakiegoś problemu z reguły linczując nas za to jak żyjemy. Wart przemyśleń, i tego by się nad nim zastanowić nawet jeśli go nie rozumiemy, lub się z nim nie zgadzamy.

TOL jest jak mędrzec którego należy szanować i nauki jego przyjmować z pokorą ;D

lordandmaster

U mnie tak samo, za łepka oglądałem chyba o 2 w nocy w soboty po 2 odcinki, a teraz mam już prawie wszystko zgrane na płyty i oglądam po kolei. Nie jest to już to samo co kiedyś - wtedy byłem młodszy (miałem 13 czy 14 lat) było mroczno w nocy i cicho, no i pierwszy raz to oglądałem. Obecnie nie ma już dla mnie serial tej "mocy", niektóre odcinki są słabe, ale za to inne są świetne, np wczoraj oglądałem 18 odcinek 2 sezonu (the light brigade) i zakończenie było mocne - dosłownie miazga :)

ocenił(a) serial na 9
lordandmaster

Serial świetnie broni się i w dzisiejszych czasach. Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy na tym forum narzekają, że się zestarzal. Otóż nic się nie zestarzal bo poruszane w nim kwestie nigdy się nie starzeją a wręcz odwrotnie - im bardziej nasza cywilizacja się rozwija tym bardziej aktualne są poruszane w serialu kwestie i stawiane pytania. Gorąco polecam wszystkim lubiącym niebanalne kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones