PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555086}

Pod kopułą

Under the Dome
6,6 25 394
oceny
6,6 10 1 25394
4,3 3
oceny krytyków
Pod kopułą
powrót do forum serialu Pod kopułą

Gra aktorska w tym serialu sięga dna. Irytujący Barbie, jego mowa i gestykulacja śmiech na sali. Cały
Junior na którego nie da się patrzeć. Mnóstwo bzdur i niespójności, i niech żyje windows 8! Jedynym
plusem w tym badziewiu jest Norris który trzyma klasę.

ocenił(a) serial na 2
jacob_filmweb

Jest to bez watpienia jeden z najglupszych wspolczesnie emitowanych seriali.

per333

i aż się dziwię że Stephen King maczał w tym palce..

ocenił(a) serial na 5
jacob_filmweb

Ja akurat się nie dziwię. King jest wspaniałym pisarzem, ale jego gust filmowy jest na poziomie filmwebowego "klubu miłośników filmów klasy Z". Wystarczy obejrzeć parę innych produkcji, w których maczał palce osobiście.

ocenił(a) serial na 2
jacob_filmweb

Ale przeciez King tez juz lata swietnosci ma za soba. Najlepsze powiesci napisal w latach 70-tych.

jacob_filmweb

Mnie osobiście jedynie odrzuca czas akcji. Serio w dwa tygodnie ludzie zmieniają się jak kameleony, panikują jak przy inwazji jakiejś i ich IQ spada nagle do poziomu owcy. Gdyby rozwinęli akcję na jakieś pół roku to byłoby to bardziej wiarygodne.

RadoslawKamil

dla mnie i tak najlepsze to było jak Julia dowiedziała się że Barbie zabił jej męża i skwitowała to tylko "nie możemy mieć więcej tajemnic ze sobą". Dodajmy, że wg fabuły znali się jakieś 3-4 dni ;)

steepien

SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!sorka nie napisałem ...

steepien

steepien - to mi cały czas chodziło po głowie, jak można mieć romans z zabójca męża a dokładniej z mordercą?

ocenił(a) serial na 3
jacob_filmweb

To jakiś żart? Norris w Breaking Bad grał bardzo dobrze, ale tu? W "Pod Kopułą" może i dobrze odgrywa swoją rolę, ale postać przez niego grana jest koszmarnie wykreowana, więc nie jestem pewien czy to spartaczony scenariusz czy zła gra. Wkurza prawie tak jak Lori w "The Walking Dead". Szczerze mówiąc, mnie już bardziej denerwował Big Jim niż Barbie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones