PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235199}

Podkomisarz Brenda Johnson

The Closer
7,2 2 386
ocen
7,2 10 1 2386
Podkomisarz Brenda Johnson
powrót do forum serialu Podkomisarz Brenda Johnson

Czy warto sięgnąć p ten serial jeśli oglądam tytuły jak Castle, Partnerki czy francuski Profil ( Profilage )

Castle z 7 sezonem jeszcze nie ruszył , a Profil kończę więc przyda się coś nowego . Od dawna słyszałem o tym serialu ale jakoś nie było okazji zgłębić tematu .

Cobros

Serial dobry ale gdy w pokoju przesłuchań siedzi winny, zachowuje się głupio i łatwo przyznaje się do winy, co mnie wkurza

ocenił(a) serial na 6
Cobros

Jeśli lubisz takie lekkie serie kryminalne (nie znam Profilage, ale reszta się kwalifikuje), to warto zobaczyć. Na pewno nie będzie tak błyskotliwych dialogów jak w Castle, ale w sumie jest ok.

ocenił(a) serial na 8
Cobros

Jeden z najlepszych seriali, jaki oglądałam! "Partnerki" to w ogóle dno i tona mułu w porównaniu z Brendą (i książkami Tess Gerritsen). Polecam również "Ocalić Grace" z Holly Hunter w roli głównej (kolejny serial produkcji TNT), ale to tak BTW.

magmos

Mieliście racje warto obejrzałem już jakiś czas temu i jestem zachwycony . Poleciłem też serial znajomej z innego forum również przypadł jej do gustu . :)

ocenił(a) serial na 8
Cobros

Miło to słyszeć :)

Cobros

Skoro tak, to polecam spin off - Major Crimes :) http://www.filmweb.pl/serial/Mroczne+zagadki+Los+Angeles-2012-652684 Kapitan Sharon Raydor godnie zastępuje Brendę :)

frauka

Oglądałem spin off tz kilka odcinków ale jakoś mnie nie porwał . :(

Bez Brendy to nie to samo . Raydor jest jakaś taka nijaka a ten Rusty mnie denerwuje z tym całym jego "jestem hetero czy może homo " . Ale to oczywiście tylko moje zdanie . :)

Cobros

Rusty i mnie wkurza ale Raydor daje radę. Największą frajdę mam jednak z Provenzy i Flynna ;)

frauka

Jeśli miałbym wrócić do oglądania to tylko dla Provenzy i Flynna . :D Ale jak widzę Rustyego to mnie telepie . :p Nie mogę zdzierżyć kolesia .

Znacie może jakieś podobne seriale ? Takie w typie "The Closer " lub "Castle " ? Czyli kryminalne ale z nutką komediową .

Cobros

Może "Partnerki" (Rizzoli & Isles)?

angelisiak

Partnerki już oglądam . :) Właśnie zaczynam 6 sezon .

Cobros

Również nie mogę znieść Rusty'iego i Sharon.... nie miałabym nic przeciwko gdyby ich usunęli, bo reszta ekipy jest świetna. Jednak nie ma na to żadnych szans, w końcu to główni bohaterowie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones