PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235199}

Podkomisarz Brenda Johnson

The Closer
7,2 2 388
ocen
7,2 10 1 2388
Podkomisarz Brenda Johnson
powrót do forum serialu Podkomisarz Brenda Johnson

Taka odmiana Housa tylko policyjna. Labilna kobitka wszystko wie a bandziory śpiewają jak na spowiedzi. Jak ktoś lubił Housa to Brendę też polubi.

ocenił(a) serial na 10
blackfox_fw

głupawy? licz się waść ze słowami!

pazoozoo

Przepraszam, ale nie zauważyłem tych niebagatelnych wartości jakie serial wniósł do mojego pojmowania świata. Oglądałem sobie i nie uświadamiałem tego a dzięki Tobie już wiem.

ocenił(a) serial na 10
blackfox_fw

ależ nie ma za co. :)

ocenił(a) serial na 10
pazoozoo

Lubię oba seriale- brendę i House'a. Dla mnie są fajne, zgadzam sie z założycielem tematu- jest to głównie produkcja rozrywkowa, także jeśli ktoś poszukuje głębi i cięższych klimatów, to raczej nie będzie mu się podobać. Brenda to serial kryminalno-komediowy, lekki, ciekawy, plusem dla mnie jest gra aktorska. Kyra gra rewelacyjnie.

ocenił(a) serial na 10
pazoozoo

Lubię oba seriale- brendę i House'a. Dla mnie są fajne, zgadzam sie z założycielem tematu- jest to głównie produkcja rozrywkowa, także jeśli ktoś poszukuje głębi i cięższych klimatów, to raczej nie będzie mu się podobać. Brenda to serial kryminalno-komediowy, lekki, ciekawy, plusem dla mnie jest gra aktorska. Kyra gra rewelacyjnie.

ocenił(a) serial na 5
blackfox_fw

Nie zgadzam się z tą opinią, oj nawet bardzo się nie zgadzam. Housa oglądałam z wielką przyjemnością, podczas gdy w przypadku tego serialu dobrnęłam w mękach prze okrutnych do 2 odcinka 2 sezonu, po czym pozwoliłam sobie nie torturować się dłużej. Oglądanie głównej bohaterki było wyjątkowo przykrym doświadczeniem, głównie pod względem estetycznym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones