PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37109}

Pogoda dla bogaczy

Rich Man, Poor Man
7,6 1 164
oceny
7,6 10 1 1164
Pogoda dla bogaczy
powrót do forum serialu Pogoda dla bogaczy

czy przy pierwszej emisji w naszej telewizji w 79 roku poleciała tylko pierwsza seria (12 odcinków) czy od razu w całości pierwsza i druga? pamięta ktoś?

grzenia08

Pamiętam. Miałem wtedy 9 lat. Pierwszą serię oglądali moli rodzice, twierdzili, że jestem za mały, ale od połowy serialu już mi pozwalali, tak więc nie obejrzałem 2-3 pierwszych odcinków.
Natomiast potem była przerwa, myślę że trwała minimum pół roku, jeśli nie rok, i TVP wyemitowała drugą serię. Wtedy nie miałem już problemu (ze strony rodziców) by oglądać, pamiętam też, że ulice pustoszały. Emisja była w niedzielę po dzienniku (zdaje się że o 20.30 bo dziennik telewizyjny trwał wtedy godzinę).
Pamiętam też, że drugi sezon leciał jakoś tak wiosną {1980?) i zahaczał potem o lato i wakacje. Byłem na kolonii, ale zbiorowo oglądaliśmy (na świetlicy) ten serial, chociaż teoretycznie byliśmy za mali (ale opiekunowie też chcieli oglądać, więc pozwalając nam, mieli spokój).
I właśnie powrót z wakacji uniemożliwił mi obejrzenie jedynego (chyba przed ostatniego) odcinka drugiej serii, co całą rodziną przeżyliśmy mocno - byliśmy w podróży samochodem, a magnetowidów ani powtórek wtedy nie było, niestety...

grzenia08

Latem (czerwiec-lipiec) 1980 ruszyła seria druga. Pamiętam bo oglądałem pierwszy odcinek podczas wakacji.

ocenił(a) serial na 8
thiele66

Zazdroszczę pamięci, ja oprócz tego, że oglądałam, za nic nie pamiętam w jakich okolicznościach i kiedy...

natasza_szczecin

Ja pamiętam tylko że była dłuższa przerwa między seriami. 
Poza tym najbardziej w pamięć wbił mi się Falconetti, a także zmysłowy głos jednej z Polek podkładających dubbing. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones