PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36197}
7,5 5 361
ocen
7,5 10 1 5361
Pogranicze w ogniu
powrót do forum serialu Pogranicze w ogniu

Dla wielbicieli serialu gratka. Serial ma być emitowany od dziś 30 stycznia 2017 r. na kanale TVP Historia o 21:45. Powrtórki mają lecieć o 2 w nocy. Odcinki mają być emitowane od poniedziałku do piątku.

Ponieważ ten serial rzadko jest emitowany i jeszcze radziej o ludzkiej porze to naprawdę super informacja. Fajnie że TVP zdecydowało się wyemitować, może serial odkryje młodsze pokolenie. Sam też zamierzam go sobie odświeżyć.

A jeśli komuś pory nie pasują to polecam nagrać. Dziś dekoder z wbudowanym dyskiem twardym lub wejście n USB to w zasadzie już standard.

Tym co nie widzieli polecam serial bo warto. Prawdopodobnie jest to najlepszy serial historyczny jaki zrobiono w naszym kraju,

ocenił(a) serial na 8
Jarek Bachanek

jest wydanie DVD (2 pudełka) - nabyłem i oglądam kiedy chcę :)

Jarek Bachanek

Będzie jeszcze raz, tym razem kilka minut przed 19:00 :) Powtórka? Następnego dnia o 7:00 rano. Emisja na TVP Historia od 4 maja.

ocenił(a) serial na 7
mastano

Teraz leci na Kino Polska, w cyfrowo odnowionej wersji.
Zgadzam się, że to najlepsza Polska produkcja o tematyce historycznej.
Piszę ten komentarz w roku 2023 i niestety do tej pory nie powstało nic co mogłoby się równać z tym wspaniałym serialem.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich wielbicieli dobrych seriali.

ocenił(a) serial na 8
kadakrystian82

Zadatki na niezły serial miał Czas Honoru, ale chyba gdzieś po tych trzech pierwszych sezonach już zabrakło pomysłu na rozwój. Ja osobiście polecam serial Gdańsk 39, który klimatem jest blisko PoW (Gdańsk, czas kręcenia)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones