PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125510}

Poirot

Agatha Christie's Poirot
8,1 21 881
ocen
8,1 10 1 21881
7,2 4
oceny krytyków
Poirot
powrót do forum serialu Poirot

Poirot na 13 ulicy

ocenił(a) serial na 10

Czy 13 ulica ma zamiar wyemitować większą ilość odcinków serialu o Poirot, czy wciąż będzie zanudzała tymi samymi? Za każdym razem w programie są te same tytuły. Swojego czasu myślałam, że są błędy w rozpisce, bo czasem się zdarzają, ale co włączę kanał, to puszczają jedno i to samo: ,,Niedziela na wsi", ,,Śmierć na Nilu", ,, Karty na stół", ,,5 małych świnek" itd.

Może ktoś z was ma podobne odczucia.

Selene91

Nie, nie mam podobnych odczuć. Sama oglądam Poirota na tym kanale, i nie narzekam na ciągłe powtarzanie się odcinków. Nawet jeśli kilka razy się powtórzą, to dla mnie nawet lepiej, bo nie zawsze mam czas obejrzeć w jednym terminie.

ocenił(a) serial na 10
Kratka151

Rozumiem, ale za chwilę będziesz miała dosyć. Jest tyle sezonów, że byłoby miło gdyby wprowadzili jakiś porządek.

ocenił(a) serial na 10
Selene91

A czy oni zakupili wiecej odcinków? Może mają prawa tylko do tych, dlatego je nadają. Mnie nie znudziły, aczkolwiek z chęcią obejrzałabym też inne ekranizacje.

ocenił(a) serial na 10
panna_x_filmweb

Nie wiem właśnie. Myślałam, że ktoś z internautów będzie wiedział coś więcej. Szkoda, bo obejrzałabym go chętnie przed telewizorem, a tak chyba trzeba poszukać i Internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones